התקווה 6 - סיבוב הופעות בארה"ב 2008 !

התקוה 6

New member
התקווה 6 - סיבוב הופעות בארה"ב 2008 !

קישור: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3496656,00.html

וואו ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הרבה כבוד חבר'ה! והרבה בהצלחה עם זה
לכו תראו להם מה הדבר האמיתי, שמרו על עצמכם ותחזרו בשלום
-כשף!

Carcass

New member
טחחח

אם הם הדבר האמיתי,אני צנצנת חמוצים של אווזי.

"לכו תראו להם מה הדבר האמיתי.."

א. דיברתי על הוייבז שהם נותנים ובכללי הם אחלה פרפורמרים! ב. אתה יכול להגיב כמו בן אדם ולא בליגלוג. ג. יפית. ג. יפית
יאווווו

bigwill

New member
הלו הלו הלו!!!

צחקת על התקווה 6- סבבה (לא שיש לי בעיה
) אתה צנצנת - מילא.. אבל עד אווזי! יש דברים שלא צוחקים עליהם!!

Carcass

New member
זאת לאפה זאת??

שבוע שעבר הזמנתי מהם,הגיע ,אבל שכח לאפה אחת במסעדה,השליח היה צריך לנסוע להביא אותה ולחזור שוב,פסדר אז צ'יפרו תי בקינוח(שגם לא היה משו) אבל דחילאק?בלי קשר הלאפה היתה מצ'וקמקת וסיימתי תה בחצי דקה,זאת לאפה זאת?? :) שיגיד תודה שלא ביקשתי חזרה ת'טיפ שנתתי לו.

bigwill

New member
אם כבר נכנסנו..

תשמע אין ספק שיש לאפות יותר טובות.. זה כן. אבל בחייאתתתתתתתתתתתתת עיוני!@$? אתה רעב ב2 בלילה לאן תלך? רק אווזי (בפיתוח כבוד) יורד על איזה לאפה לפני השינה :]

Carcass

New member
זאת בעיה שלכם שזה כל מה שיש לכם בלילה חחח:)

לנו פה יש את הטאבון,השובבים,הקוזטה,מיט בול,אווזי,המוקפץ הראשוני :p

noa08128

New member
שיהיה המון בהצלחה.

בגלל שידעתי את זה די ממזמן אין בי התרגשות. הם אחלה ,לדעתי,הם קצת התקלקלו בגלל העיבודים. אבל יהיה טוב. הם באמת אחלה פרפורמרים. ואלעד ,לא יפה לזלזל.

Carcass

New member
לכל מתנגדיי.../images/Emo151.gif

אני לא יכתוב פה את דעתי בפרשנות על הלהקה הנ'ל,כי אנלא רוצה ללכלך עליהם,לא על דפי הפורום. הדיעה שלי לא ספציפית נגד התקווה6,אלא יש לי דיעה ספציפית על רגאי ישראלי ובעברית. כה יש מישהו שהוא לא אוהד שרוף שלהם,תחיו עם זה!!!!!!!מותר לא לאהוב אותם!!זה נהיה כמו פייסבוק באימא,או יותר גרוע כמו מכבי ת'א(הלוואי יפסידו מחר). בקשר לפרפורמרים בלה בלה,ראיתי תם בעל כורחי כמה פעמים,אני אישית השתעממתי בכל אחת ואחת מההופעות. אז

אחשלו זה ממש לא הנושא של השרשור הזה לדעתי

וחבל לערבב בין שני נושאים שונים. הנושא של השרשור הזה הוא טור של להקה ישראלית בארה"ב, ועוד בלי קשר לעובדה שבז'אנר שלנו זה נדיר שבנדירים, באופן כללי זה כבוד גדול שלהקה ישראלית נוסעת להופעות בחו"ל. אם תשאל אותי (וסלח לי שאני אומר את זה בפומבי, אה? אני עושה את זה כי המסר הזה נוגע לכל אחד כאן), חבל היה להכניס דיעה אישית על הלהקה כשזה לא הנושא המרכזי. זו זכותך כמובן, אבל כשמסתכלים על התגובות לאותה הודעה למטה, לי לפחות זה נראה כמו דבר מיותר קצת...

כבוד גדול חברים!

שחקו אותה ותנו בראש! מקווה לוידאו למה לא נראה לי שייצא לי להיות בארה"ב בזמן הקרוב... EHHHHHHHH גיל.

למעלה