התרשמות

התרשמות

שלום לכולם,
ממה שקראתי פה בפורום, אתם במצב די טוב, בשליטה, בדיונים :) פחות או יותר בבריאות נפשית וגופנית טובה. האם הפורום עוסק בהפרעות יותר חמורות ממה שמתואר כאן? על פניו נראה כמו שיחה של אדם מן השורה - אלו התלבטויות שיש לכולם :)

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=665&MessageId=176069146[/URL]

מה דעתכם?

באמת?!

רוב מי שאני מכירה לא נשקל כמה פעמים ביום (פתחתי על כך דיון)
לא מתעסק כל הזמן באוכל, מתי וכמה-יש כאלה שאפילו "שוכחים" לאכול -לא מבינה איך...
לא מתעסק באיך האוכל ישפיע על המצב רוח כשהוא נוסע לחו"ל -רוב מי שאני מכירה מתרגש מהנסיעה ומהקניות שיעשה
לא שואל את עצמו למה הוא אוכל כל כך הרבה, ועל איזה רגשות זה מפצה (עוד דיון)

ובכל מקרה, הפורום רק נפתח...תני צ'אנס להראות לך מה קורה אצלנו באמת...

את צודקת - הבעיה היא אצלי. זה כ"כ עמוק בתוכי שזה ממש נראה לי טבעי להישקל כמה פעמים ביום. עם בגדים, בלי בגדים. כל פעם להזיז את המשקל כדי לראות שהוא עומד ישר (כי מספיק שהוא על הרווח של המרפתות ולא מספיק ישר אז הוא יזייף)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2411&MessageId=176069265
צודקת

אז יאללה

תצטרפי אלי.
תזרקי את המשקל מהבית
תרגישי הקלה כאילו המשקל היה מחובר אלייך לגב...

אני יומיים בלי המשקל, אני מודה שעדיין מדגדג לי להישקל, ואני חושבת עליו, אבל יש בזה כזה שחרור.
וגם ביומיים האלה לא נפלתי לבולמוסי אכילה, ושמרתי על עצמי-ואני בטוחה שזה קשור לזה שאני לא רואה כמה פעמים ביום את המשקל שלי=
מספר שאומר לי מי אני ומה אני שווה ומבאס לי את הצורה. (כמובן שחתיכת מספר לא אמור להגיד לי מי אני, אבל ככה זה מרגיש לי)

פעם שעברה שניסיתי את זה

עליתי 20 קילו ב-4 חודשים (קצב השמנה של מאתיים גרם ליום... נראה לא הרבה, לעלות 200-300 גרם ביום, שזה קילו פלוס לשבוע, חמישה קילו לחודש-> 20 קילו בארבעה חודשים!)
יומיים לא נפלת :) חכי תיראי :)

אני לא מחרימה את המשקל לנצח

הורדנו אותו למחסן.
מתכוונת להישקל בשבת הבאה.

never give up

New member
שלום פולה, וברוכה הבאה

אני חושבת שזה חלק מהעניין - נראה שאנחנו אנשים בריאים כשלמעשה.. אנחנו באמת כאלה - אבל רק אם נתעלם מנושא האכילה.
אני עוד לא מכירה את כל הגולשים לעומק, אבל על עצמי אני יכולה לומר לך שכלפי חוץ איש לא ינחש שאני סובלת מהפרעת אכילה כזו או אחרת - רב הזמן אני מאוזנת, אוכלת בריא, מסודר וטעים. ואז.. אחרי שבוע או חודש מגיע היום הזה שבא לי לאבד שליטה וזה בא לידי ביטוי באכילה.
&nbsp
בימים אלה אני קוראת על תיאוריה שנשמעת לי מדויקת. כרגע אני בחו"ל, אך כשאחזור אני אעלה לכאן דיונים רבים בנושאים קשורים שיעזרו לנו להבין יחד מה מסתתר מאחורי אכילת היתר, כיצד להתמודד איתה, האם לנסות להפטר ממנה או בכלל לקבל אותה בהבנה ובכך להקל את ההתמודדות הנפשית, ועוד דיונים רבים. שווה לך להשאר!

never give up

New member
עוד לא קוראת, אבל בדרך.

אני מתעניינת במציאת פתרון לאכילת יתר, וכדי למצוא פתרון עליי להבין קודם את הבעיה.
הגעתי לאתר של רואי הניג והזמנתי את הספר שלו "בעקבות התשוקה לאוכל". כשיגיע, אקרא בשקיקה ואחזור לשתף.
&nbsp
שתהיה לנו שבת שלום

למעלה