התתחונים שולטים

dvd3434

New member
התתחונים שולטים

טוב יום ראשון...אז אני בחופש בית ורואה את 2 פרקים השבועיים שלי (בוקר+ אחרי הצהריים) מה היה בפרק של הערב? הרבה רכש מויקטוריה סיקרט- הכותנת והביריות של אשלי. אופנת ההלבשה לא פסחה על טרישה שחושפץ גוף מדהים ומשאירה מעט מקום לדמיון.....מעניין עם ויקטור יזכור את מה שהוא ראה ומה שהוא הולך לראות מחר... וכדי לעשות אפלייה מתקנת... שון חושף בפנינו שני זוגות תחתונים במופע הסטרפטיז הלוהט שעשה במשר של ג'יל. ומה צפוי בהמשך הליין של ההלבשה התחתונה? כנראה את את ליין הנשים המבוגרות של ג'יל- שתשלים את שון במפע, אלא אם ההפקה תחליט לחסוך מאיתנו פרטים מזעזעים כאלה :) חוץ מזה....בעולם הלבושים? שרון מתחילה להשתגע בבי"ח, ו-? שום דבר מהותי שאני חושב עליו...אה ראול נהיה ממש עבריין ולא מגיש את החיבור בזמן.....אורטל- איך את מאוהבת בכזה איש עולם תחתון...(שוב חזרתי לתחתונים...חחח) מחכה לתגובות/נאצות ושאר ירקות.

ים כחול

New member
סיכום עננננננק ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ים כחול

New member
אגב DVD ג'יל יכולה להפתיע לטובה ../images/Emo13.gif

אגב מי עדיף יותר עליכם ? שון הקודם עם הנזם ? או שון עם התחתון ? תשובתי : אפחד לא לטעמי)

ים כחול

New member
מסתבר ש-כן חחחחחח

או שפיספסתי משהו? היא סיממה אותו וביצעה בו את זממה . וטוענת שהוא אנס אותה . מי היה מאמין... ? חחחחח אותי זה מצחיק ... השאלה היא האם הוא שם מצלמות בחדרו ? או שלא תיאר לעצמו בחלומות הכי פרועים ושחורים שזה יקרה . עכשיו אני סקרנית לדעת איך יצא מזה

למעלה