ה' ישמור

L S Dance

New member
ה' ישמור

http://news.walla.co.il/?w=//1165921
סלינק| מלחמה עם סוריה?:|:|:|:|:|:|

L S Dance

New member
איך משה נוסבאום מלחיץ חח

במקום להרגיע
הוא מכל דבר עושה רעש שבלול עושה את דרכו לעבר גן החיות התנכי,צוות חדשות ערוץ 2 ילווה אותו לאורך כל הדרך :S

סתם עוד ניפוח של התקשורת

איזה מטוס טעה בדרך או משהו כזה והם כבר עושים פה מיני מלחמה... אפילו הסורים יודעים שאין מה להתרגש מדבר כזה

spammertal

New member
ממש לא.. אסור לדבר על הכל

אבל התקשורת לא מגלה הכל סוף סוף

eyalf2005

New member
אבל הוא כל כך צודק

הדרך היחידה לחיות שלום זה להרוג את האוייבים שלך. אנשים בנויים למלחמות וקרבות, מי שלא איתך צריך למות אחרת בסופו של דבר הוא יפגע בך.

routine

New member
זה גם מה שאמרו על היהודים

שאם הם לא יהיו העולם יהיה יותר טוב בלי הרוע שהיהודים האשמו בו זה שרוב האזרחים במדינת אויב כזו או אחרת בורים ומולעטים בתקשורת שלהם בסיסמאות נגד ישראל או בשינאה עדיין לא מקנה לנו את הזכות להשמיד בטענה שהם אויבים יש לנו ולכל מדינה זכות לפגוע במי שמנסה לפגוע בנו אבל אוכלוסיה אזרחית צריכה תמיד להיות מחוץ למשוואה גם אם האויבים שלנו מנצלים חולשה זו ותוקפים דווקא את האוכלוסיה הטענה שלנו שאנחנו לא כמוהם איך לא אם נעשה את אותו הדבר? חוץ מזה לצעוק אטום אטום די קטנוני המדינה תשתמש בו אך ורק א)סכנה קיומית (כוונה צבאות האויב בתוך גבולות קו הירוק) ב)שימוש בנשק לא קונבציונלי נגדנו

ואיפה הוא אמר את זה?

"הדרך היחידה לחיות בשלום זה להרוג את האוייבים שלך." הוא לא אמר דבר קרוב למה שאמרת ובלי קשר אי אפשר להשוות.. עם היהודים הייתה שנאת חינם (אומנם הם חשבו שלא אבל עכשיו זה ברור..) פה זה הבא להורגך השם להורגו והעובדות בשטח מראים שהם פועלים נגדנו ככה שאין מקום להשוואה..

klod bokevski

New member
מה ז"א מאין מה להשוות?

מבחינת הנאצים היו עובדות בשטח כמובן שהממשל המציא אותן,אבל רוב האנשים באמת חשבו שהיהודים מהווים סכנה, זה מצדיק משהו?

מה קשור אז הם חשבו שזה נכון

אבל פה זה עובדה בשטח הם אויב של ישראל והם פועלים נגדנו ואם תשאל אותם אני בספק אם הם לא יודו בשמחה על זה... ותמשיך לשחק אותה ראש קטן אתה יכול להמשיך עם זה אבל אתה מבין מה אני אומר ושזה נכון.

lazimi

New member
בפעם הראשונה אני מסכים איתך

הם רוצים להרוג אותנו אז אנחנו צריכים להרוג אותם חד וחלק כי ברגע שיהיה להם אטום הם יזרקו בלי לישאול תאום או את סבתא שלו

eyalf2005

New member
אני לא מדבר בהכרח על אטום.. ההפך אני נגד

אטום, אבל כל אמצעי שהורג את האוייבים

klod bokevski

New member
למען האמת,אנילא יודע אם אתה צודק או לא

יש סיכוי ש"רק אטום יביא שלום" יש משהו שאני כן יודע עצם האמירה עצמה,עושה לי בחילה קשה,ורצון עז לצעוק על מישהו,ישבתי כמה דקותטובות מול המסך בשקט לפני שהגבתי,בעיקר כדי לא להגיב מתוך כעס זה לא גינדיס אנשים! ולא CS!נראה שהגבול התחיל להטשטש כשאתה זורק פצצת אטום אתה רוצח בשם העם שלך בדם קר נשים!-גברים!-ילדים!-תינוקות!-זקנים! הזלזול המשווע הזה בחיי אדם,בעובדה שכל פעם שאומרים שבהירושימה מתו 100 אלף איש לא מתכוונים לחיילים קטנים על לוח,או למספר בעל6 ספרות,מדובר ב100 אלף נפשות שנרצחו יחד ב5 שניות,רגע אחד הילד הולךלגן,ורגע אחר כך הוא מפסיק להתקיים,אולי הוא עודמספיק להרגיש צריבהקלה ומחממת בכל הגוף אנילא יודע,באמת שלא זרקו עליי אף פעם פצצת אטום אני מתחנן בפניך ובפני אייל שתחזרו בכם....שתגידו שצריך לכבוש את סוריה.....להשליט שלטון צבאי בשטחים הכבושים ולהוציא להורג בצורה שיטתית כל איום נקודתי נגד מדינתישראל אבל בבקשה,בבקשה באמת,אל תייחלו לפצצות אטום, אניבאמת מקווה להאמין שזה היה בצחוק נ.ב*ייתכן שתנאי החזירה מחסימה שלי היו לא להביע את דעתי בשום נושא בפורום,כמו שהצעתי להנהלה בעבר בתמורהלשחרורהיוזר,לארציתי לכתוב את ההודעה הזו בניקכפול ואנימבקש משי שגם אם תמצאאת ההודעה הזו פוגעת במישהו רקתמחק אותה,ואל תחסום אותי שוב,לא התכוונתי להעליב אף אחד לילה טוב

אבל אם זה יהיה או 100 אלף שלנו או 100 אלף

שלהם.. אין שאלה בכלל שעדיף שלהם.. הרי גם אם לא עכשיו אם הם ימשיכו להתחזק אז יגיע הזמן שזה באמת יהיה או אנחנו או הם..

EizoTop

New member
יפה,עכשיו תגיד את זה לאירן...

שהם בונים כור גרעיני למטרת "חשמל"... הרי עם זה היה חשמל...הם לא צריכים מוטות פלוטוניום נכון?,וגם 2,000 צינטרפוגות... ואל תשכח שהם למדו מעירק....לא לבנות הכל במקום אחד...אבל עם זה היה כור חשמלי,לא הייתה כלכך בעיה,כי הרי עם זה כור חשמלי,צריך לבנות אותו ביחד... עכשיו לך לאירן ותגיד להם: נראה שהגבול התחיל להטשטש כשאתה זורק פצצת אטום אתה רוצח בשם העם שלך בדם קר נשים!-גברים!-ילדים!-תינוקות!-זקנים! הזלזול המשווע הזה בחיי אדם,בעובדה שכל פעם שאומרים שבהירושימה מתו 100 אלף איש לא מתכוונים לחיילים קטנים על לוח,או למספר בעל6 ספרות,מדובר ב100 אלף נפשות שנרצחו יחד ב5 שניות,רגע אחד הילד הולךלגן,ורגע אחר כך הוא מפסיק להתקיים,אולי הוא עודמספיק להרגיש צריבה קלה ומחממת בכל הגוף אני לא יודע ועוד משהו...אתה רוצה להיות הילד הזה בדרך לבית הספר שתרגיש "צריבה קלה" קלה בכל הגוף,ואיך שהמוח שלך יתבשל? או שאתה רוצה להרגיש את הגוף שלך מתפרק לחתיכות באוטובוס שמחבל מתאבד,הולך ומתאבד בשם האיסלם...
תחזיר תשובה

מר חרמן

New member
גם ישראל בנתה בהתחלה רק למטרות חשמל

וזה לא חוקי עין תחת עין יש דרכים אחרות להתמודד עם זה

למעלה