ה"מתכונת החדשה" של פורום מרצ

arazi2292

New member
ה"מתכונת החדשה" של פורום מרצ

מני, יש לי כמה הערות בעקבות מדיניות הצנזורה שלך: למה אתה מתעקש "שלא יהיו ויכוחים בפורום"...? מה, אתה רוצה לנהל דיונים בנוסח "צריך לעשות כך וכך!" והתגובות יהיו: "אתה צודק!!" וכך הלאה? אתה יודע שפלורליזם ודיונים בין אנשים על עמדות פוליטיות זה אלמנט די יסודי בדמוקרטיה?.. אתה משום מה מנסה לשנות את הפורום הזה לאחר שנים רבות (כתבתי כאן בעבר, הפסקתי, ולאחרונה אני חוזר שוב) שעיקר הפורום היה דיונים של ימין ושמאל בעיקר.. מה קרה? למה ההתעקשות הזאת להפוך את הפורום שלך לפורום של "יס מן" משעמם ושלאט לאט לא ייכנסו אליו אנשים? למה? מישהו כאן סובל מהכניסה לפורום? אני לא חושב. זה פורום פעיל למדי. ומי שנפגע - זכותו להגיד את זה או לא להיכנס לפורום. נכון שיש מי שיהרוס את תרבות הדיון. כבר אמרתי לך בעבר - תמחוק אותו. אמנם בשיקול דעת ולא בכסאחים שאתה עושה, אבל תמחוק. אבל למחוק הודעות שלי, למשל?? (לא נראה לי שיותר משני אנשים יודעים שאני בפורום ומה דעותיי משום שאתה פשוט מחקת את 2 ההודעות הגדולות שרשמתי, בין אם אחת נמחקה בטעות, בגלל שהיא שורשרה להודעה אחרת שנמחקה מסיבה לא ברורה, ובפעם השנייה שוב מחקת שרשור שלם של הודעות עם הודעה שלי) הדעות שלי כיום ימניות. באף אחת מההודעות לא ביזיתי אף אחד, לא השמצתי, השתדלתי מאוד מאוד לחדש דברים ולא לטחון אותם, ואם טרחת לקרוא אני בטוח שראית שאני לא סתם זורק דברים באוויר (גם אם מבחינה פוליטית הדברים שלי לא מצאו חן בעיניך, מן הסתם). אז למה למחוק כל הזמן הודעות שהן ענייניות ו(בעיני אנשים מסוימים) מעניינות כל הזמן?? אני לא אלך לפורום של מולדת משום שאני לא חושב שזו חוכמה גדולה לדבר עם אנשים שחושבים בדיוק כמוך בפורום פוליטי. מה לעשות... כל אחד והשגעונות שלו... אני ארגיש יותר טוב אם אני אוכל לפקוח עיניים (מבחינתי) לאיש שמאל ולקרב אותו אליי, ואולי להיפך (למרות שאני בספק אבל אולי..) מאשר לדבר עם אנשים ולהגיד "אתה צודק".. ולנהל דיון אינפנטילי בעצם. מה גם שאתה מתיימר לייצג מפלגה המעודדת פלורליזם ודיון תרבותי, אז מי אמר שהפורום שלכם צריך "לשקף את תנועת מרצ"? מה שאתה עושה זה בפירוש צנזורה (מה גם שאתה מוחק בעיקר הודעות ימניות.. איזו מקריות אני מניח...)ככה שאתה בעצם סותר כאן סעיף מרכזי במצע המפלגה שלך.. תחשוב על כל זה מני. פורום של מפלגה הוא לא פורום של תה-ועוגיות. זה פורום של עמדות ושל אקטואליה. אם אתה אישית (ואל תראה את זה כרמז או כהעלבה אישית) לא מסוגל להתמודד עם זה, פנה את מקומך! אבל צנזור כזה?? הוא לא היה מקובל אפילו בפורום של מפלגת הבע´עת הסורית

למעלה