ה-100 7X15

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ביל הנבל התורן חופר למאדי במוח ומחליט ללכת עד הסוף.
חחחחחח
זה מצחיק כי הוא חופר לה במוח גם figuratively וגם literally
אני חושב על זה שמי שעובר בשער, שוכח מה קרה, וכדי לא לשכוח צריך לשים את הקסדה. האם אני טועה?
האם הם יגיעו לסנקטום וישכחו כל מה שהם עברו? מה שבטוח, הם יראו את מצבה של אמורי ויטפלו בה (אני מקווה).
לא חשבתי על זה.
כלומר זה לא בכל מעבר, אלא רק במעבר בין עולם שבו הזמן עובר לאט יותר לעולם שבו הזמן עובר מהר יותר. כלומר כמו במעבר בין סקיירינג או בארדו לסנקטום.
אבל אולי בכדור הארץ הזמן זז באותה מהירות כמו בסנקטום ואז זה הגיוני שהם לא ישכחו.
זה יהיה די מצחיק אם הם ישכחו באמת ולא יבינו מה קרה.
אני חייב לומר שהתסריטאים עושים עבודה ממש גרועה בחיסול הגיבורים.
הם לא זוכים למוות הירואי, אלא למוות מטופש ומרגיז (חוץ מדיוזהל'ה 👑 ) [ע"ע לקסה, בלאמי ובטח שכחתי עוד]
אפשר לטעון שהכותבים של הסדרה נותנים לדמויות מוות יותר ריאליסטי בכך שהוא לא מוות הירואי.
אבל זה באמת חרא מצידם.

ותהיה לגבי הפרק שעבר:
בתחילת הפרק כולם מתאחדים ואמורי ואוקטביה מתחבקות. ואז פתאום עלתה לי התהיה הן בכלל מכירות?8-* מכל מה שאני מצליחה להזכר העלילות שלהן אף פעם לא הצטלבו. עד עונה 4 אמורי ומרפי היו כמעט מנותקים מכולם.
בעונה 3 כשמרפי עזר להם עם עיר האורות אמורי הייתה זומבי-אלי ולא רלוונטית מתי שאוקטביה הגיעה לשם.
בעונה 4 כשהם חזרו להשתלב זה בעיקר היה באי שלי אלי ששם אוקטביה לא הייתה.
ואז הם התפצלו לחלל ולבונקר. ואז בעונה 5 אמורי ומרפי היו בעמק כל הזמן ואוקטביה הגיעה רק בסוף וכולם מיד נכנסו להקפאה.
בעונה 6 הם היו בסנקטום ואוקטביה במסעות ביער. בעונה 7 עדיין סנקטום ואוקטביה בסקיירינג ובארדו.
מתי הן נפגשו בכלל? אמורי בטוח מכירה את אוקטביה מסיפורים כי היה לה שש שנים בחלל לשמוע על זה אבל מתי בכלל אוקטביה הכירה את אמורי?
הולי שיט, יכול להיות שאת צודקת.
כלומר כשהם הביסו את אלי אז אני חושב שאמורי גם הייתה בחדר והפסיקה להיות זומבי ואז הגיוני שהיא פגשה את אוקטביה. (מספיק כדי לשאול את מרפי מי זאת הבחורה שהרגע שיפדה את פייק)
ואז בסוף עונה 5 הם לא מיד נכנסו להקפאה. אולי היה להם זמן לקצת שיחה.
ואז בתחילת עונה 6 כשהם ירדו בחללית לקרקע?
יהיה מעניין אם מישהו ינסה לקבץ את כל הפעמים שאמורי ואוקטביה היו באותה סצנה ביחד.
למעשה יהיה אפילו מעניין לנסות לקבץ את כל הסצנות שאוקטביה ומרפי היו באותה סצנה ביחד כי פתאום אני לא מצליח לחשוב על סצנה שהייתה להם ביחד מאז עונה 1.

טכנית היה הגיוני שהם גם מיד היו שואלים מי זאת הופ לכל הרוחות, אבל לפחות לזה התייחסו לאחר מכן.

מה זה לא ככה. אני מקליטה הרבה פעמים דברים בהולו וזה מקליט לי בשניה שהפרק מתחיל עד שמסתיימת השעה בדיוק על השניה.
מקליטים דברים בהולו? חשבתי שזה שירות סטרימינג.
אבל כשאני חושבת על זה אני מזמן לא מקליטה בערוצים של יס כי יש הכל בויאודי, אז חזרנו לערוצים המסחריים שלא מאמינים בזמנים.
גם אני שנים רבות מאוד לא הקלטתי משהו.
אני גם לא משתמש בכלל בשירותי טלוויזיה הישראליים, אבל אני גם לא מכיר מישהו אחר שכן משתמש בהם שמקליט.
אבל היו מקרים שבהם פרק של ארץ נהדרת עוד לא עלה לVOD ואז השתמשנו בשירות של "בשבוע האחרון" וגם שם היו פעמים שהכביכול הקלטה הסתיימה לפני שבאמת הסתיים הפרק. וזא היינו צריכים להכנס לצפות במה ששודר לאחר מכן.
נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וואו זה מעצבן אותי ברמות שקשה לי להסביר!!
בממיר של יס אפשר להגדיר אם התחלה של הקלטה מתוכננת תהיה בדיוק בזמן המוגדר, או 2 דקות קודם, או יותר.
בגלל שהוציא אותי מדעתי להריץ כל פעם 2 דקות קדימה שמתי שיתחיל בדיוק בזמן.
אבל אז נוצרה לי הבעיה בערוצים המסחריים, שכפי שעדי כתבה כבר אי אפשר פה לסמוך עליהם בשיט, וכן הם עלולים גם להקדים פתאום |פנים||פנים|
אז אני מבין שאת כן עדיין מקליטה.
אגב, זאת בעיה מאוד ישנה. זה היה קיים עוד בתקופה שהייתי מכוון את מכשיר הוידאו שלי להקליט פרקים של באפי בשנות ה90.
בתקופה מאוחרת יותר (ועם סדרות אחרות כמו הסופרנוס) זה היה עוד יותר מטורף כי הרבה פעמים הסדרה התחילה לפני חצות והסתיימה אחרי חצות. אבל בחצות היה מבזק חדשות. והמבזק חדשות היה אמור להיות 5 דקות אבל הרבה פעמים נמשך יותר.

כל פעם שיש מרדף משטרתי אני דבוקה למסך ומנסה להבין איפה הם נמצאים לפי השלטים. אני יושבת עם קערת פופקורן וגלידה ונהנית כאילו אני בקולנוע😂 פעם אחת נשארתי ערה 4 שעות כדי לצפות במרדף עד הסיום שלו, בסוף הוא היה כזה ארוך שנגמר לצוות החדשות הדלק במסוק והם היו חייבים לחזור לתדלק בדיוק איך שתפסו את הבן אדם והייתי בכזה מתח ולא סיפרו לי למה הוא ברח!!!!!!
וואו, זה כזה הזוי שזה באמת משהו שקורה.
כמובן שיש סיבה מאוד ברורה למה אין את זה בישראל. לאן לכל הרוחות יש לנסוע שיקח כמה שעות? (כלומר אלא אם כן אנחנו כוללים פקקים)
כלומר במקרה חריג אולי אם מישהו נמצא בבאר שבע ומנסה לברוח לאילת. אבל גם אז, אם הוא נוסע דרומה זה לא שיש לו ממש אופציות.
נזכרתי בזה כי אתמול היו 4 מרדפים משטרתיים (רק בדרום קליפורניה = באיזור שלי)
אבל באמת?!? איך יש כל כך הרבה אנשים בשביל השוטרים שם לרדוף? כלומר אני הבנתי שהם מאוד בקטע של לירות על אנשים לא חמושים, אבל חשבתי שהם גם יכולים פשוט לפרוץ לבתים שלהם באמצע הלילה בשביל זה.
כי לפחות במה שקשור בטלוויזיה ארה"ב היא מדינה מתוקנת|חבול|
לפחות במשהו היא מדינה מתוקנת...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קלארק על עצמה, היא אומרת שאם היא תאבד גם את מאדי - "I'll have nothing, I'll be nothing"

אתה בטוח לגבי זה? לשתיהן יש די נאחס בקטע הרומנטי. אם הן יהיו ביחד זה אומר ששתיהן ימותו מיד? או שהנאחסים שלהן יבטלו אחד את השני?:-P:

:-D:-D

|כן|B-|

|כן|!!!!!!!
ניק מציג - תגובות ללא קונטקסט:

אההה...

נאחסים שמבטלים זה את זה - זה מה שאני סומך עליו.

וגם
magneto.jpg

didalf

Well-known member
למעשה יהיה אפילו מעניין לנסות לקבץ את כל הסצנות שאוקטביה ומרפי היו באותה סצנה ביחד כי פתאום אני לא מצליח לחשוב על סצנה שהייתה להם ביחד מאז עונה 1.
אני גם חשבתי על זה, אוקטביה בכלל יודעת שמרפי הוא חבר עכשיו?
אבל בכל הקטע של עיר האורות מרפי עזר להם ואוקטביה גם הייתה שם אז אולי איפשהו בשלב הזה?
ואז בתחילת עונה 6 כשהם ירדו בחללית לקרקע?
מרפי ואמורי ירדו בקבוצה הראשונה וניילה העירה את אוקטביה אח"כ. היו כמה רגעים אבל שאוקטביה הייתה בסנקטום לפני שהיא הלכה עם בלאמי לאיזה משלחת הצלה שאחריה הוא גירש אותה, אבל לא זוכרת אם היא הצטלבה איתם אז.

אבל היו מקרים שבהם פרק של ארץ נהדרת עוד לא עלה לVOD
תכנים של קשת בVOD לא עולים כסף?8-*

כמובן שיש סיבה מאוד ברורה למה אין את זה בישראל. לאן לכל הרוחות יש לנסוע שיקח כמה שעות? (כלומר אלא אם כן אנחנו כוללים פקקים)
חחחחח אני מדמיינת מישהו מנסה לברוח ונתקע בפקק באיילון:-D

ניק מציג - תגובות ללא קונטקסט:
יעצל|שפם|

|מאוהב|

LeAnnDyIan

Well-known member
מקליטים דברים בהולו? חשבתי שזה שירות סטרימינג.
יש להם בנוסף גם שירות של לייב TV, שזה מה שיש לי, שזה בעצם כמו שיש לי חבילת כבלים רגילה. ויחד עם זה אני משלמת לסטורג' שלהם אז אני יכולה להקליט תכנים שמשודרים בערוצים הרגילים.

וואו, זה כזה הזוי שזה באמת משהו שקורה.
כלומר במקרה חריג אולי אם מישהו נמצא בבאר שבע ומנסה לברוח לאילת. אבל גם אז, אם הוא נוסע דרומה זה לא שיש לו ממש אופציות.
נכון שטכנית כאן יש לאן לנסוע במשך כמה שעות (אפילו כמה ימים) אבל בתאכלס כל הפושעים האלה די אידיוטים ולרוב פשוט נוסעים סוג של במעגלים באותן ערים. כאילו, עולים לפריווי, יורדים לאיזה עיר, עולים אחרי 2 יציאות שוב לפריווי, יורדים ביציאה אחרת, נוסעים קצת במעגלים, חוזרים לפריווי וחוזר חלילה. וכאילו, איזה אידיוטים, אתם בפאקינג דרום קליפורניה, סעו למקסיקו במקום, רק שם תהיה לכם אופציה באמת לברוח. כאן ברגע שמתחיל מרדף, ישר מעלים מסוק משטרתי ועולים באוויר עוד לפחות 3 מסוקים של ערוצי החדשות הגדולים (ABC, CBS, NBC) ואין להם סיכוי להיעלם. פעם ראיתי מרדף שהתחיל כשרק ניידת אחת רדפה אחרי הרכב הנמלט (כנראה לפני שקראה לתגבורת) ובמקרה היה באוויר מסוק חדשות (כלומר, לא במקרה, הם תמיד באוויר כדי לתת דיווחי תנועה, אבל במקרה הם היו בדיוק מעל האיזור של המרדף) והרכב הצליח להיכנס לאיזה מנהרה שמובילה לכמה יציאות שונות והניידת איבדה אותו ונראה כאילו היא מוותרת ואז הטייס התקשר ל-911 לתת לו דיווח על איזה יציאה הרכב יצא דרכה כדי להזעיק לשם את שאר הניידות. אז הם לא באמת יכולים לברוח לשום מקום. כאילו, אף פעם לא ראיתי מישהו מספיק חכם שהצליח אשכרה להימלט. בגלל זה אני לא מבינה את האידיוטים האלה שמחליטים לברוח. הם תמיד נוסעים איזה שעה או עד שנגמר להם הדלק או עד שנמאס להם ואז יוצאים עם ידיים למעלה. אז בשביל מה ברחתם אידיוטים?!?!

LeAnnDyIan

Well-known member
אני גם חשבתי על זה, אוקטביה בכלל יודעת שמרפי הוא חבר עכשיו?
אבל בכל הקטע של עיר האורות מרפי עזר להם ואוקטביה גם הייתה שם אז אולי איפשהו בשלב הזה?
אם היא סיפרה להופ מספיק סיפורים עליו כדי שהוא יהיה הפייבוריט שלה, אני מניחה שהיא מכירה אותו מספיק טוב.
ואני פשוט הנחתי לעצמי שהן (אוקטביה ואמורי) התחבקו לא בהכרח כי הן חברות הכי טובות. אבל כי אמורי בחבורת ספייסקרו והיא יודעת כמה היא הייתה חשובה לבלאמי, ובלאמי היה חשוב להם וכל העלילה של העונה הזו זה בערך "הולכים לחפש את החברים שלנו" אז גם אם יש חברים שהם קרובים יותר, הם עדין שמחים לראות שכל מי שעדין בחיים- עדין בחיים. אני התייחסתי לזה כמו שמגיעים לחתונה או אירוע משפחתי כלשהו, ויש קבוצה של בני דודים או וואטאבר שאנחנו אוהבים רק איזה 2-3 מהם אבל עדין צריך לחבק/לנשק לשלום את כולם כי זה לא מנומס להגיד שלום רק לחלק מהם. אז כזה:-P: (כאילו, בעולם מתוקן בלי קורונה כמובן)

didalf

Well-known member
אז בשביל מה ברחתם אידיוטים?!?!
בשביל לשעשע אמריקאים שמכורים למרדפים האלה.

אם היא סיפרה להופ מספיק סיפורים עליו כדי שהוא יהיה הפייבוריט שלה, אני מניחה שהיא מכירה אותו מספיק טוב.
נכון, אבל מתי היא הספיקה בעצם?

אבל כי אמורי בחבורת ספייסקרו והיא יודעת כמה היא הייתה חשובה לבלאמי,
גם נכון זה מה שאני אמרתי, אבל אוקטביה בכלל לא יצא לה להכיר או אפילו לשמוע ממש על אמורי. האם היא תהתה "רגע מי זאת בכלל מחבקת אותי?"

אני התייחסתי לזה כמו שמגיעים לחתונה או אירוע משפחתי כלשהו, ויש קבוצה של בני דודים או וואטאבר שאנחנו אוהבים רק איזה 2-3 מהם אבל עדין צריך לחבק/לנשק לשלום את כולם כי זה לא מנומס להגיד שלום רק לחלק מהם. אז כזה:-P:
:-D:-D הסבר לגיטימי.

limors2

Active member
לא אכפת לי מהמבחן/מלחמה שלהם, לא אכפת לי מהאנשים שנשארו מפוזרים במקומות שונים, ממש לא אכפת לי ממאדי (סורי קלארק), אבל אם הם יעיזו להרוג את אמורי ולהרוג את השיפ האהוב עלי ביותר בסדרה הזו, אני משכירה לי חליפת צלילה ושוחה אל הבית של התסריטאים כדי להרוג גם אותם :mad:

ודי, אין לי כוח לכלום יותר. בעיקר לא לשיידהדה. שיגמר כבר וזהו :ROFLMAO:

didalf

Well-known member
לא מזדהה עם הקטע של "לא אכפת לי מכל השאר" אבל
אבל אם הם יעיזו להרוג את אמורי ולהרוג את השיפ האהוב עלי ביותר בסדרה הזו, אני משכירה לי חליפת צלילה ושוחה אל הבית של התסריטאים כדי להרוג גם אותם :mad:
בהחלט כן|כן| תשכירי גם לי חליפה למקרה הצורךB-|

didalf

Well-known member
נניח ומשעמם לי והכנתי שאלון סיכום... לשים אותו בשרשור הזה או בשרשור הסקר?
וגם האם עוד מישהו הכין ורוצה לאחד שאלונים? (@LeAnnDylan שתמיד יש לך שאלונים? @Lhuna3 שאמרת שהתחלת להכין משהו?)

Lhuna3

Well-known member
נניח ומשעמם לי והכנתי שאלון סיכום... לשים אותו בשרשור הזה או בשרשור הסקר?
וגם האם עוד מישהו הכין ורוצה לאחד שאלונים? (@LeAnnDylan שתמיד יש לך שאלונים? @Lhuna3 שאמרת שהתחלת להכין משהו?)
אני לא הכנתי כלום, יאללה פרסמי! |כן| (באיזה שרשור שבא לך)
מקסימום דילן יכולה להוסיף אח"כ.

LeAnnDyIan

Well-known member
שימי בשרשור כאן.
לא הכנתי שאלון, אני מניחה שאני יכולה לחשוב על שאלות אבל אם כבר הכנת, אין צורך.

didalf

Well-known member
אני לא הכנתי כלום, יאללה פרסמי! |כן| (באיזה שרשור שבא לך)
מקסימום דילן יכולה להוסיף אח"כ.
שימי בשרשור כאן.
לא הכנתי שאלון, אני מניחה שאני יכולה לחשוב על שאלות אבל אם כבר הכנת, אין צורך.
אה בדיוק שמתי שם כבר, כי זה שרשור של הפרק וההוא נראה לי סיכומי יותר לכלל הסדרה.
ויש לך שאלות טובות אז את מוזמנת להוסיף.

מילי08

Well-known member
או שאיכשהו הורדת גירסה של הפרק שבה נמחק כל הקטע שבו היא מתנגדת לו, אומרת לו שילך לפלוטהימסלף ויורד לה דם מהראש.
זה היה too little too late ולא מספיק טינאייג'רי
קודם כל אם הגעת רק עכשיו למסקנה שאינדרה היא דמות מדהימה אז את צריכה לקחת מקום בסוף האולם
ברור שידעתי שהיא מדהימה עוד קודם. המסקנה עכשיו היא שזו הדמות האהובה עלי.
אחרי פרק שלם שהיא גוססת חסר להם שהיא לא תשרוד. מה הטעם בלתת לה למות אם טורחים כל כך להציל אותה?
באופן כללי אני אהיה בשוק אם היא תמות, זה די חוק בסדרות שאנשים או מתים מהר או בכלל לא.
היא ילדה, אז לא יהרגו לנו אותה מהר. זה לא מספיק PC. ילדים אחרים שמתו היו דמויות מאוד משניות ולכן לא הפריע להרוג אותם

LeAnnDylan

Well-known member
רציתי לכתוב סיכום פרק כמו שצריך שלי אבל בתאכלס כל מה שבא לי לעשות זה לשכב במיטה ולראות סרטים של דרו ברימור. אבל בכל זאת, אני אכתוב קצת.
האמת היא שאני אפילו לא זוכרת מה כבר הגבתי על הפרק אז אולי אחזור על עצמי, הפרק הזה והשרשור הזה מרגישים לי כאילו התקיימו לפני חודש. עברו כל כך הרבה דברים בארבעה ימים האחרונים|חבול|

טוב בכל מקרה אני אחלק את זה לפי דמויות:
קלארק: למרות שהתחילה את העונה קצת צולעת, אני שמחה שהיא מקבלת יותר זמן מסך. היא בכל זאת הדמות הראשית של הסדרה ולפחות לקראת הסיום שלה היא צריכה להיות רלוונטית לעלילה. אומנם אין בי טיפת רגש כלפי מאדי, בהחלט היה לי קשה לצפות בה נשברת ככה. און דה פלוס סייד- מאוד אהבתי את האינטרקציה שלה עם אוקטביה. אני אוהבת את העובדה שהמוות של בלאמי קירב אותן במקום להרחיק אותן אחת מהשניה. שזה די מצחיק כי בעבר, מערכת היחסים של בלאמי ואוקטביה הייתה אחד הדברים שמנעו את האינטרקציה שרציתי בניהן.
מאדי: אני מצטערת אבל לא אכפת לי ממנה. צפיתי בסרטון ה"אל תוך הפרק" שג'ייסון צילם לכל פרק עם מי שכתב אותו, והוא וקים דיברו על הפרק והיא אמרה שהיא רצתה לתת למאדי קול, שהיה חשוב לה שלמאדי תהיה בחירה. כלומר, היא בחרה ללכת לעזור לקדוגן כדי להציל את מי שהיא אוהבת, והיא רצתה שתהיה לה בחירה גם כשתגלה מה יקרה אם קדוגן יקבל את הקוד. ואני בכלל חשבתי שכתבו את הסצינה הזאת כדי להשתיק את כל המפקפקים בבחירות של קלארק לאורך העונות. בקטע כזה של "הנה מישהי אחת שלא רצתה לעשות מה שקלארק אומרת ותראו איך זה נגמר" כאילו לתת הצדקה לגיבורה שלנו שלא נקייה מבחירות מפוקפקות. ככה או ככה מאוד אהבתי את הסצינה הזאת. נכון שהיו את כל הילדים המזועזעים בטוויטר שחשבו שסיום כזה לילדה זה דבר נורא, אבל בתאכלס, כולם בסדרה הזו היו ילדים בהתחלה והמוות שלהם היה לא פחות נורא. בעיני למשל המוות הכי נוראי בסדרה היה הנינג'ה סטאר לפנים שקיבל דרו בסוף עונה 1. או אולי זה של בירן שנאכלה ע"י פואנה. איכשהו ילדה שיושבת על כיסא ולא זזה מרגיש לי כמו סתם פרק באנטומיה ולא איזה משהו מזעזע שמצריך התראת טריגר כפי שהילדים הטיפשים האלה בטוויטר רצו. מצד שני, מסתבר שהכל היום אצלהם זה טריגר. לכו תבינו.
אוקטביה: אני חושבת שהעובדה שנותנים לאוקטביה להדגיש כל פעם את "אני מבינה כי יש לי את הופ" זה קצת מיותר, ביחוד לאור העובדה שהאינטרקציה שלה עם הופ מאז שהיא לא בת 10 הייתה כמעט אפסית. אם הרגשות שלה כלפיה היו כאלה חזקים שהיא ניערה את המוות של אח שלה בנונשלנטיות כאילו הוא נוסע לשלושה חודשים להודו, הייתי רוצה שיכתבו להן עוד סצינות יחד. הייתי רוצה שאוקטביה תנחם אותה על המוות של אמא שלה (והבת זוג של אוקטביה!)
אבל! אני כן אוהבת את האינטרקציה של קלארקטביה כפי שציינתי למעלה. רציתי סצינות משותפות שלהן עוד מהעונה הראשונה והכותבים לא נראו מעוניינים כמוני. אז עכשיו, גם אם זה באיחור של כמה עונות, זה עדין מבורך. עכשיו כל מה שחסר זה שישימו לה חרב ביד, כי משום מה אוקטביה עם רובה ביד זה לא hitting the same way.
מרפי: אני יודעת שהוא גיבור עכשיו וכולנו אוהבים אותו. אבל הונסטלי? לא באמת אכפת לי בשלב הזה אם הוא יחיה או ימות. הוא כבר קיבל את התיקון שלו, הוא עשה את הדבר הנכון, הוא הוכיח שהוא יותר מג'וק ועכשיו אשמח לפחות סצינות שלו ויותר סצינות שאשכרה מקדמות את העלילה.
רייבן: פעם מלכה, תמיד מלכה. ראיתי שהיא קיבלה הרבה ביקורות מאנשים שלא אוהבים אותה בעונה האחרונה ומתלוננים שהערות הציניות שלה כבר מציקות. אבל קלירלי לאנשים האלה אין טעם כי רייבן היא אחת הדמויות שנשארו עיקביות לאורך העונות.
שיידי: אפשר שיבוא לשיר בחתונה שלי? אני פשוט מאוהבת בו! איזה דמות אדירה הוא|מאוהב|
אמורי: אני מתנצלת בפני כולכם אבל ממש לא אכפת לי ממנה. מצידי שתמות. היא צודקת שהיא לא חשובה יותר מכל השאר. והיא לא מרפי, היא לא. אני רק מאוכזבת מזה שהיא לא בהיריון ולא תהיה להם ילדה ג'וקונית קטנה ובאדאסית:-(
ג'קסון: הונסטלי, אם לא היה את מילר הייתי הורגת גם את ג'קסון כדי לפנות זמן לדמויות שבאמת אכפת לי מהן.
קדוגן: יש לנו את הקוד, אפשר כבר להרוג אותו?
גאיה: אם אני כבר עברתי לרשימה של דמויות שאפשר להרוג- היא אחת מהן. כל הקטע הזה שהיא מנסה לעשות מדיטציה עם קלארק היה וטפ אחד גדול. למרות שהיה משהו מענין אחד שהיא אמרה לאינדרה "הורגים קומנדר אחת מישהו אחר תופס את מקומה. הורגים פליימקיפה אחד, מישהו אחר תופס את מקומו" האם היא התכוונה ללקסה? מאדי? או שניתן להסיק מזה שרוב ההדות היו נשים, ורוב הפלייקיפרים היו גברים? כי השמות ששיידי הכריז במצעד הטופ 20 הדות שלו היו נשמעים כמו שמות של גברים|תוהה|
אגב, משהו מענין שקים אמרה בסרטון הנ"ל זה שהיו צריכים לצלם את כל הסצינות של גאיה באותו היום של הצילומים כי הם לא ידעו מתי היא תשוב לסט עוד פעם (בגלל התנגשות לו"ז) והיו גם סצינות של עלילות חלופיות למקרה שישתמשו בהן בסוף. ואני חושבת שזה ממש מענין לדעת מהן כל הסצינות החלופיות. מקווה שישחררו חלק מהן בסיום הסדרה.
אינדרה: טוב, כולנו אוהבים את אינדרה אבל הקיום שלה כרגע לא מצדיק התייחסות גדולה כמו שמגיעה לה. אפשר בבקשה שפרק האחרון יתנו לה להילחם ולהרוג כמה אנשים, לזכר ימים יפים? תודה.
לוויט: אפשר שהוא יוריד חולצה בבקשה?
הופ: עשו כזה רעש מזה שהכניסו לחיינו דמות חדשה בעונה האחרונה שתופסת נתח ניכר מהעלילה ללא סיבה ועד עכשיו דווקא לא הייתי מהמתנגדים אליה. אני דווקא מחבבת את הדמות שלה. אבל אהבתי שהיא הייתה כזאת באדאסית בהתחלה ועכשיו היא סתם שבר כלי שנותנת לג'ורדן לאסוף את החתיכות ואני לא יודעת שאני אוהבת את הגרסה הזאת של הופ. תנו לה לפרק למישהו את הצורה!
ג'ורדן: אני לא שונאת אותו כפי ששנאתי אותו בעונה הקודמת (וממש שנאתי אותו!) אז אני מניחה שזה שיפור!

טוב האמת שזה לא היה בדיוק סיכום פרק. כי בקושי התייחסתי לעלילה, אבל כן נהניתי מהפרק. היה בו קצת מהכל, קצת רגש, קצת אקשן וכמה רגעים מפתיעים. ובשלב כזה שאני מרגישה שהם כבר לא יכולים להפתיע אותי עם כלום, הם מפתיעים אז כן, נהניתי.
ויאללה פרק אחרון!! אני רוצה מלא אקשן ודם ולקסה!

didalf

Well-known member
אני אוהבת את העובדה שהמוות של בלאמי קירב אותן במקום להרחיק אותן אחת מהשניה.
|כן|

מאדי: אני מצטערת אבל לא אכפת לי ממנה.
כן נראה לי שכולנו פה. הופתעתי לכמה אנשים באינסטגרם כן אכפת ממנה8-* חשבתי שזה משהו רווח שהיא ילדה מעצבנת. ראיתי כזה פוסט "חלקנו שונאים את X, חלקנו שונאים את Y... אבל כולם אוהבים את מאדי" ואני כזה מה? באמת? כולם אוהבים את מאדי? למה?

אוקטביה: אני חושבת שהעובדה שנותנים לאוקטביה להדגיש כל פעם את "אני מבינה כי יש לי את הופ" זה קצת מיותר, ביחוד לאור העובדה שהאינטרקציה שלה עם הופ מאז שהיא לא בת 10 הייתה כמעט אפסית.
תכלס

רייבן: פעם מלכה, תמיד מלכה. ראיתי שהיא קיבלה הרבה ביקורות מאנשים שלא אוהבים אותה בעונה האחרונה ומתלוננים שהערות הציניות שלה כבר מציקות. אבל קלירלי לאנשים האלה אין טעם כי רייבן היא אחת הדמויות שנשארו עיקביות לאורך העונות.
|כן||!|

שיידי: אפשר שיבוא לשיר בחתונה שלי? אני פשוט מאוהבת בו! איזה דמות אדירה הוא|מאוהב|
|כן|:-D

|כן||שפם|

גאיה: אם אני כבר עברתי לרשימה של דמויות שאפשר להרוג- היא אחת מהן.
בהחלט|שפם| עשיתי לי גם בראש רשימת דמויות שאפשר להרוג וכאלה שאסור ושכחתי מגאיה בכלל:-D
אבל לא הבנתי מה שאמרת עם "אחת" ו"אחד" באנגלית זה אותה מילה. או שהיא אמרה HER ו HIM? כי לא שמתי לב.

אינדרה: טוב, כולנו אוהבים את אינדרה אבל הקיום שלה כרגע לא מצדיק התייחסות גדולה כמו שמגיעה לה. אפשר בבקשה שפרק האחרון יתנו לה להילחם ולהרוג כמה אנשים, לזכר ימים יפים? תודה.
|כן|בבקשה!!

|כן|יס פליז!|יאמי|

ג'ורדן: אני לא שונאת אותו כפי ששנאתי אותו בעונה הקודמת (וממש שנאתי אותו!) אז אני מניחה שזה שיפור!
|כן|כנל:-D

מילי08

Well-known member
רציתי לכתוב סיכום פרק כמו שצריך שלי אבל בתאכלס כל מה שבא לי לעשות זה לשכב במיטה ולראות סרטים של דרו ברימור. אבל בכל זאת, אני אכתוב קצת.
האמת היא שאני אפילו לא זוכרת מה כבר הגבתי על הפרק אז אולי אחזור על עצמי, הפרק הזה והשרשור הזה מרגישים לי כאילו התקיימו לפני חודש. עברו כל כך הרבה דברים בארבעה ימים האחרונים|חבול|

טוב בכל מקרה אני אחלק את זה לפי דמויות:
קלארק: למרות שהתחילה את העונה קצת צולעת, אני שמחה שהיא מקבלת יותר זמן מסך. היא בכל זאת הדמות הראשית של הסדרה ולפחות לקראת הסיום שלה היא צריכה להיות רלוונטית לעלילה. אומנם אין בי טיפת רגש כלפי מאדי, בהחלט היה לי קשה לצפות בה נשברת ככה. און דה פלוס סייד- מאוד אהבתי את האינטרקציה שלה עם אוקטביה. אני אוהבת את העובדה שהמוות של בלאמי קירב אותן במקום להרחיק אותן אחת מהשניה. שזה די מצחיק כי בעבר, מערכת היחסים של בלאמי ואוקטביה הייתה אחד הדברים שמנעו את האינטרקציה שרציתי בניהן.
מאדי: אני מצטערת אבל לא אכפת לי ממנה. צפיתי בסרטון ה"אל תוך הפרק" שג'ייסון צילם לכל פרק עם מי שכתב אותו, והוא וקים דיברו על הפרק והיא אמרה שהיא רצתה לתת למאדי קול, שהיה חשוב לה שלמאדי תהיה בחירה. כלומר, היא בחרה ללכת לעזור לקדוגן כדי להציל את מי שהיא אוהבת, והיא רצתה שתהיה לה בחירה גם כשתגלה מה יקרה אם קדוגן יקבל את הקוד. ואני בכלל חשבתי שכתבו את הסצינה הזאת כדי להשתיק את כל המפקפקים בבחירות של קלארק לאורך העונות. בקטע כזה של "הנה מישהי אחת שלא רצתה לעשות מה שקלארק אומרת ותראו איך זה נגמר" כאילו לתת הצדקה לגיבורה שלנו שלא נקייה מבחירות מפוקפקות. ככה או ככה מאוד אהבתי את הסצינה הזאת. נכון שהיו את כל הילדים המזועזעים בטוויטר שחשבו שסיום כזה לילדה זה דבר נורא, אבל בתאכלס, כולם בסדרה הזו היו ילדים בהתחלה והמוות שלהם היה לא פחות נורא. בעיני למשל המוות הכי נוראי בסדרה היה הנינג'ה סטאר לפנים שקיבל דרו בסוף עונה 1. או אולי זה של בירן שנאכלה ע"י פואנה. איכשהו ילדה שיושבת על כיסא ולא זזה מרגיש לי כמו סתם פרק באנטומיה ולא איזה משהו מזעזע שמצריך התראת טריגר כפי שהילדים הטיפשים האלה בטוויטר רצו. מצד שני, מסתבר שהכל היום אצלהם זה טריגר. לכו תבינו.
אוקטביה: אני חושבת שהעובדה שנותנים לאוקטביה להדגיש כל פעם את "אני מבינה כי יש לי את הופ" זה קצת מיותר, ביחוד לאור העובדה שהאינטרקציה שלה עם הופ מאז שהיא לא בת 10 הייתה כמעט אפסית. אם הרגשות שלה כלפיה היו כאלה חזקים שהיא ניערה את המוות של אח שלה בנונשלנטיות כאילו הוא נוסע לשלושה חודשים להודו, הייתי רוצה שיכתבו להן עוד סצינות יחד. הייתי רוצה שאוקטביה תנחם אותה על המוות של אמא שלה (והבת זוג של אוקטביה!)
אבל! אני כן אוהבת את האינטרקציה של קלארקטביה כפי שציינתי למעלה. רציתי סצינות משותפות שלהן עוד מהעונה הראשונה והכותבים לא נראו מעוניינים כמוני. אז עכשיו, גם אם זה באיחור של כמה עונות, זה עדין מבורך. עכשיו כל מה שחסר זה שישימו לה חרב ביד, כי משום מה אוקטביה עם רובה ביד זה לא hitting the same way.
מרפי: אני יודעת שהוא גיבור עכשיו וכולנו אוהבים אותו. אבל הונסטלי? לא באמת אכפת לי בשלב הזה אם הוא יחיה או ימות. הוא כבר קיבל את התיקון שלו, הוא עשה את הדבר הנכון, הוא הוכיח שהוא יותר מג'וק ועכשיו אשמח לפחות סצינות שלו ויותר סצינות שאשכרה מקדמות את העלילה.
אמורי: אני מתנצלת בפני כולכם אבל ממש לא אכפת לי ממנה. מצידי שתמות. היא צודקת שהיא לא חשובה יותר מכל השאר. והיא לא מרפי, היא לא. אני רק מאוכזבת מזה שהיא לא בהיריון ולא תהיה להם ילדה ג'וקונית קטנה ובאדאסית:-(
ג'קסון: הונסטלי, אם לא היה את מילר הייתי הורגת גם את ג'קסון כדי לפנות זמן לדמויות שבאמת אכפת לי מהן.
גאיה: אם אני כבר עברתי לרשימה של דמויות שאפשר להרוג- היא אחת מהן. כל הקטע הזה שהיא מנסה לעשות מדיטציה עם קלארק היה וטפ אחד גדול. למרות שהיה משהו מענין אחד שהיא אמרה לאינדרה "הורגים קומנדר אחת מישהו אחר תופס את מקומה. הורגים פליימקיפה אחד, מישהו אחר תופס את מקומו" האם היא התכוונה ללקסה? מאדי? או שניתן להסיק מזה שרוב ההדות היו נשים, ורוב הפלייקיפרים היו גברים? כי השמות ששיידי הכריז במצעד הטופ 20 הדות שלו היו נשמעים כמו שמות של גברים|תוהה|
אגב, משהו מענין שקים אמרה בסרטון הנ"ל זה שהיו צריכים לצלם את כל הסצינות של גאיה באותו היום של הצילומים כי הם לא ידעו מתי היא תשוב לסט עוד פעם (בגלל התנגשות לו"ז) והיו גם סצינות של עלילות חלופיות למקרה שישתמשו בהן בסוף. ואני חושבת שזה ממש מענין לדעת מהן כל הסצינות החלופיות. מקווה שישחררו חלק מהן בסיום הסדרה.
הופ: עשו כזה רעש מזה שהכניסו לחיינו דמות חדשה בעונה האחרונה שתופסת נתח ניכר מהעלילה ללא סיבה ועד עכשיו דווקא לא הייתי מהמתנגדים אליה. אני דווקא מחבבת את הדמות שלה. אבל אהבתי שהיא הייתה כזאת באדאסית בהתחלה ועכשיו היא סתם שבר כלי שנותנת לג'ורדן לאסוף את החתיכות ואני לא יודעת שאני אוהבת את הגרסה הזאת של הופ. תנו לה לפרק למישהו את הצורה!

טוב האמת שזה לא היה בדיוק סיכום פרק. כי בקושי התייחסתי לעלילה, אבל כן נהניתי מהפרק. היה בו קצת מהכל, קצת רגש, קצת אקשן וכמה רגעים מפתיעים. ובשלב כזה שאני מרגישה שהם כבר לא יכולים להפתיע אותי עם כלום, הם מפתיעים אז כן, נהניתי.
ויאללה פרק אחרון!! אני רוצה מלא אקשן ודם ולקסה!
|כן| |כן| כל מילה

didalf

Well-known member
פססססס
עדי, את שכחת שאסור להסכים עם דילן לגבי שום דבר?
:-P:
אם מישהו חושב כמוני בדברים מסויימים אני אסכים איתו, גם אם הוא מאד טועה לגבי אחרים. וזה נכון גם לדילן וגם אליך (וכולנו יודעים שלפעמים אתה טועה מאד:-P:)

למעלה