ה-DVD החדש

lllemon

New member
ה-DVD החדש

היי לכולם מישהו יודע מתי יוצא בארץ ה-DVD החדש של U2?

Tabasco

New member
דיוידי חדש? ../images/Emo108.gif

על איזה דיוידי חדש אתה מדבר? אם אתה מתכוון ל-Elevation אז הוא כבר מזמן בארץ... אבל לא נראה לי שלזה אתה מתכוון... איזה דיוידי?

lllemon

New member
לא...

קודם כל, זאת "את"... :) דבר שני, אתם לא יודעים ש-U2 הוציאו DVD חדש של ה- Best Of 90-00? הוא כבר יצא לפני שבוע באירופה ואתמול בארה"ב... ורק בארץ יקח בטח חודשים עד שהוא ייצא...
ממש ממש מעצבן, למה הכל צריך להגיע לפה באיחור... טוב, כנראה שנותר רק לחכות... ממה שהבנתי, ה-DVD הזה ממש שווה...

BloodyRose

New member
יכול להיות שהוא מתכוון...

לדיסק שיצא ביחד עם האוסף האחרון.. וגם הוא כבר בארץ..

BloodyRose

New member
תיקון: *היא* מתכוונת

שוב, הוא כבר הגיע לארץ, לחלק מחברי הפורום יש אותו, ולפי מה שהבנתי - הוא לא כזה טוב..

lllemon

New member
גם לא...

גם לא ל-DVD שבא עם האוסף אני מתכוונת, אלא ל-DVD רגיל, באורך של 3 שעות, שהם הוציאו לפני שבוע באירופה, כמו שאמרתי... חבר´ה, אתם קצת לא מעודכנים!

BoSco

New member
לאוסף יצא גרסא מיוחדת ומגובלת עם...

DVD חבר שלי טוען שהוא ראה אותה בחנות ב 100 שקלים כולל האוסף ועוד מקורי.... זה מעניין

kuziel

New member
הדיוידי שאת מחפשת...

רוב האנשים פה בפורום לא מבינים כ"כ ולא מעודכנים ניתן להשיג את האוסף בכתובת הבאה: http://www.laserclub.co.il/laser_site/preview.asp?id=6532&zone=2 וזה אתר ישראלי אמין מאוד אני כבר הזמנתי מראש מזמן והוא אמור להגיע אלי בימים הקרובים והוא באמת שווה ועוד יותר מהאוסף עם עוד איזה 7 שירים שאין האוסף ויש commantary של במאים של הקליפים ועוד תוספות מענינות פשוט חובה! ודרך האתר יצא לך יותר זול מכל חנות בארץ

lllemon

New member
בקשר ל-DVD

אחלה... אכפת לך לכתוב פה כשהוא יגיע אליך? אני פשוט לא כ"כ סומכת על קניות באינטרנט באופן כללי... הייתי מעדיפה לקנות אותו בחנות, בגלל זה שאלתי מתי הוא יגיע לארץ... בטח ייקח חודשים...

kuziel

New member
הוא כבר הגיע והוא פה

אם הוא לא היה מגיע לא היית יכולה לקנות אותו באתר שנתתי

lllemon

New member
התכוונתי...

שתכתוב כשהוא יגיע אליך *הביתה*... אני פשוט קצת לא סומכת על קניות באינטרנט ועל זה שהדברים באמת מגיעים...

kuziel

New member
אני מחזיק אותו בידי כעת!!!

הוא אצלי! והוא ענק! הרבה יותר שווה מהאוסף עצמו עוד לא בדקתי אותו לעומקו בקרוב ביקורת מקיפה ותמונות!

Bonos Sister

New member
זה אחלה די וי די

קניתי אותו בHMV בלונדון והוא פשוט ע-נ-ק! חובה! ואם יש לך את הדי וי די שבא עם האוסף יש מקום לדי וי די של האוסף בקופסא של הדי וי די. תהנו!

למעלה