ה
שלנו היום בן 6 והעולם שותק?

frige

New member
ה../images/Emo47.gifשלנו היום בן 6 והעולם שותק?../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif

הראל שלנו היום בן 6, איך שרץ לו הזמן. זוכרת את הימים, הלילות, החודשים, השנים שבכיתי, שכאב לנו שאנחנו עדיין לא הורים, שכל כך רצינו, שכל כך קיווינו והנה, הנה הבן הבכור שלנו, זה שעשה אותנו הורים, הראשון שקרא לי אמא, היום הוא בן 6. אהוב שלי, בן שלי, יקר שלי, חיים שלי, מאחלת לך את כל האושר בעולם, שתהיה תמיד בריא. שתחייך כל הזמן, שתמשיך לשבות את לבבות כולם, שתמשיך לחייך אל העולם ושהעולם יחייך אליך תמיד בחזרה. שתצליח בכל אשר תרצה. אוהבת אותך ילד נפלא שלי, ילד גדול שלי, ילד אהוב שלי, יקירי. אוהבת אותך והלב מתרחב בכל יום מחדש. כל בוקר שמחה להעיר אותך לבית הספר ולהתחיל איתך את היום. כל לילה שמחה לכסות אותך, להריח, לאמר לילה טוב, לחבק, לנשק, לכבות את האור ולהסניף שוב.
לכל מי שידו היתה בדבר הגעתך לעולמי. בראש ובראשונה לאבא הנפלא שלך, לרופא הפוריות, לקב"ה וגם, כן, כן, גם להן צריך להודות בתרועות החצוצרות שעוטפות אותן, מודה אני לביציות שלי שהביאו לי כזה ילד נפלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא. אז, המון המון
ילד מדהים שלי, המון אושר ובריאות, הצלחה ואהבהההההההההההההההההההההההההההההההההההה מכולם, כי ממני יש לך אותה והמוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן. אוהבים אהבה אין סופית ומוחלטת ללא תנאים אבא, אמא, אלעד, איתי וינון פריג'.

../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gifהראל ה../images/Emo214.gif

יום הולדת שמח
שפע ברכות ואיחולים לביביים
מאחלת מכל הלב
בריאות,אושר, שמחת חים ונחת להורים.
המון אהבה דניייי

לולי72

New member
../images/Emo49.gif ל../images/Emo47.gif הבכור של אלי ושרית../images/Emo65.gif

מאחלת אושר, בריאות, אהבה. לכם ההורים המאושרים, מאחלת רק נחת ואושר ממנו ומשאר חברי הצוות שבמשפחתכם
, ומאחלת כי תדעו רק אושר ואהבה תמיד, תמיד

dafgol

New member
../images/Emo49.gif ענקי להראלון האלילון ../images/Emo47.gif

(סליחה על האיחור בברכה,שרית תודה על התמיכה
) המון
להראל
עד 120
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם המשפחה המופלאה,בביה"ס,עם החברים ובכלל בחיים
שיגדל להיות ילד נער ואיש בריא שמח ומאושר בחלקו
ענקי מכל ה
דפנה גולן בר ורז

rby74

New member
מזל טוב....

הרבה אושר ובריאות.................................. להראל.... (וגם לי ולבן זוגי שחלגגנו כמה וכמה שנות נישואים באותו יום)... שרית יש לנו הרבה במשותף שמת לב? בן עם אותו שם הראל נולד ביום נישואי וגם עוד דברים שלא ארחיב עליהם בפורום... אפשר בהודעה.................................. מזל טוב ענקייייייייייייייייי

frige

New member
אשמח להודעה...

את יכולה גם לבקש מאחותך את מס' הטלפון ולהתקשר, בכיףףףףףףףףףףףףףף. ו
על הברכות.

LANIT1

New member
מזל טוב אושר והעיקר בריאות ובריאות ואחכ הכללל

frige

New member
../images/Emo51.gifלכל המברכים ושרשור ששווה לראות

שמה כאן את השרשור של יום ההולדת עם הסדנא להכנת עציץ מתוק, פעילות שהכנתי לכל הילדים גם בכיתה וגם בבית. תהנו.

למעלה