ואוו מזל"ט על הפורום.

ברודי

New member
ואוו מזל"ט על הפורום.

רעיון ממש פצצתי. ב-ה-צ-ל-ח-ה עם הפורום!!!! ו...מאחר ואני כבר פה, זה רק אני והתזמון שלי או שכולכם שמתם לב על החרישה של השיר complecated אחלה שיר והכול אבל רק היום שמעתי אותו פעמיים ברצף בערוצים שונים. (MTV, MTV HITS ) שלא לדבר על עוד פעמים שונות באותו יום. (אגב הדיסק שלה שווה)

ברודי

New member
מה לא מכיר?

של- AVRIL אררר לא בטוחה שכתבתי נכון ת´שם של השיר.... *מוסיפה תמונה*

אהה...ידעתי שהשם מוכר ../images/Emo13.gif

שיר חביב, יש לה פונציאל לבחורה. לגבי החרישה...נו מה...? MTV :)

ברודי

New member
כן אההה...

אבל זה היה ממש בהגזמה. אגב ראיתי אותה ב-TRL ורציתי לדעת TRL זה רלוונטי נכון? ז"א זה לא שידורים חוזרים מ-MTV אחרים או משהוא? זה אותנטי ל MTV שלנו? (ארופה)

Sk8er grl

New member
TRL לא שלנו

TRL בא בכלל מאם טי וי באמריקה או בלונדון ושם יש שידורים חיים ואחרי שבועיים בערך מופיע אצלנו את אותו שידור למשל כמה פירסומות כב היו על ההופעה של ג´סטין טימברלייק בTRL ואלינו זה עדיין לא הגיע

mandy

New member
TRL

משדרים את התוכנית מאולפנים בניו יורק ואלינו זה מגיע באיחור קל... הייתי בניו יורק ממש מתחת לאולפנים, זה קומה כזאת שלמה שאפשר לראות מה קורה בפנים כי הכל זה זכוכיות אבל באותו זמן שידרו את התוכנית ממקום אחר כי זה היה משהו לקיץ

שו אחד אני לא מבינה../images/Emo105.gif

זה לא שיר כזה טוב אז למה כולם תופסים ממנו?יש שירים הרבהיותר טובים עכשיו...

למעשה אני לא חושב שתופסים מהשיר...

תופסים מהזמרת. אומרים שהיא אלאניס מוריסט הבאה. זאת אומרת שסוף סוף מגיעה זמרת צעירה שלא מנסה להיות בריטני ספירס. ככה שההתלהבות היא ממנה.

אבל גם

כול הקטע שעכשיו מתלהבים מסקייטרים אז עכשיו זה ממש מתאים לכולם. גם כן בפורום אופנה נכנסים ושואלים כול הזמן על הבגדים שהיא לובשת בקליפים. היא פשוט פאנק כזאתי,וכרגע זה מתאים לכולם. שזה התאים לבריטני-היא הצליחה. יכול להיות שבזמן אחר לאווריל לא היה שמץ של סיכוי להצליח..

אני חושבת שהשיר...

ממש יפה אני אישית כבר הורדתי אותו למחשב... וחוץ מזה לדעתי אווריל ממש יפה!!

מסכים ../images/Emo13.gif

בעיקר עם הקטע השני

Sk8er grl

New member
Copliceted

לדעתי השיר יפה אבל השיר החדש של אבריל יותר יפה הוא נקרא SK8ER BOI ואבריל גם סקייטרית מגניבה כזאת שממש לא דומה לבריטני ולכל הזמרות הבלונדיניות

plomphy

New member
אויש, אין לי כוח אפילו להגיב על

ההודעה השטותית הזאת. זה פשוט דימוי- אבריל משחקת אותה סקייטרית רוקרית- אבל זה סתם משחק- כמו שבריטני משחקת אותה יודעת לשיר. אותו הדבר...

מישהו שאל אותה...

על ההשוואה שלה לבריטני והיא אמרה שהיא בכלל לא מנסה להיות בריטני. זה לא הסגנון שלה במוזיקה וזה לא הסגנון שלה להתפשט כמו שבריטני עושה בהופעות שלה. בריטני אמרה בתגובה שהיא מאחלת לבריל בהצלחה עם הקריירה החדשה שלה ושהיא באמת טובה במה שהיא עושה. סתם אנשים משווים בגלל הגיל...לאט לאט ההשוואה תעלם וההבדלים יבלטו יותר.

*pachanga*

New member
../images/Emo50.gif בניהול

זה באמת רעיון אחלה לפורום כזה
יאלה שיהיה בהצלחה ואם יש לכם רעיונות לאיזה שהוא מסיבות אל תשכחו שיש גם חיי לילה אצלי

plomphy

New member
זה נקרא חרישה???

מה עם השיר down boy של הולי ואלאנס? לפחות 9 פעמים ראיתי אותו באותו היום...

למעלה