ואולי כולם טועים...אולי זה לא זה!

• פותח הנושא tery
  • פורסם בתאריך

tery

New member
ואולי כולם טועים...אולי זה לא זה!

אני לא קבועה פה...אני לא עוקבת...רק רציתי להגיד שאנחנו בעצם לא יודעים כל כך הרבה כמו שאנחנו חושבים...הסוד בידע הוא שכמה שאתה יודע יותר אתה מודע לכך שאתה יודע פחות ופחות. אז מה היא אהבה ומה היא רומנטיקה אם כשאתה יודע שאתה אוהב אתה עוד לא יודע כלום..??? אני חושבת שזה מצב דיי מאכזב, אתה מחפש אהבה, אתה חושב שמצאת, ואז אתה מבין שיש באהבה כל כך הרבה....ואפילו לא מילים וזה גם לא רק המגע שכולם מחפשים.....אולי , ואני אומרת אולי כי גם אני לא יועדת, זה רק הוא והיא, ולא צריך יותר... השתיקה, והרגע המביך שהמבטים נפגשים, נראים כרגעים כל כך ארוכים...ועדין נשאר כל כך הרבה מעבר, כל כך הרבה מהלא מודע. אני לא רוצה לאכזב, רק להגיד לרומנטיקנים מבניכם שאל תתנו לעצמכם הגדרה של הרומנטיקה הנצחית כי זה לא הכל...יש הרבה מעבר...ועדין....אולי כולם טועים, גם אני!

אורמור

New member
טרי..

ואולי... מכיוון שאהבה אינה מתמטיקה..אין בכלל מקום לקביעה של צודק או לא צודק.. כל אדם..כל אוהב רשאי ליחס לאהבה את הצבע והמשקל שמתאים לו...או בכלל לקרא לה..בכל שם שיחפוץ..או לא לקרא לה בכלל ואולי היא באמת לא תבוא.. קנדי בקס יכול להעיד על עצמו שמעולם לא אהב יאהב או נאהב מעולם..וזה לגיטימי..לא נשמע מרנין אמנם..אבל יתכן והנקודה היא סמנטית..הביטוי ולא המהות.. אגב..איש לא התימר ``לדעת``..נחלקו פה הגיגים אין לי דוקטורט באהבה..רק טיפת אופטימיות.. ונגד רומנטיקנים..אין לי כלום..והיה כדאי שלא ננסה להעביר אותם מן העולם כי מה יצבע אז את חיינו שלא אחת לוטים באפרוריות? ולגבי נצחיות..שום דבר אינו לנצח..אולי חוץ מים ושמיים וגם לגבי כך לא בררתי עם יודעי דבר.. אבל רצוי..להנות מהרגע..לא לחשוב על הנצח.כשמשהו טוב או יפה חולף בדרכך..הושט יד וקטוף..גם אם הוא לא בא עם תעודת ביטוח.. ואם אחזור לתוכן המקורי של ההודעה שלי..בסך הכל לחשתי..שממליצה לשמור על היופי של האהבה..לא להוזיל אותה..להשתמש בה ובשמה בתבונה..ובטח לא לשחק בה על מנת שלא לפגוע.. לדעתי..ממש פשוט..לא המצאתי את הגלגל..נתתי תבנית והעברתי לקלידים מחשבה שחלפה בי בעקבות דברים שקראתי כאן .. כל טוב אור

למעלה