ואז הוא צץ משום מקום

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כל כך הרבה פעמים, מכירים מישהי וחושבים שאיתה היה יכול להיות נהדר
לא הסקס אלא פשוט להיות יחד, לדבר, להתלוצץ, לאכול, לראות סרט/הצגה...
אבל ממשיכים הלאה..
אני לא חושבת שזה קורה הרבה פעמים..ברור שהכימיה והקליק עושים לך אבל החיים מלמדים וכולנו יודעים שיש הרבה מעבר לזה..לכולנו יש צורך בריגוש...אבל לא במחיר כבד.אם הייתי צעירה ב 20 שנה סביר להניח שהייתי מדביקה אותו לשולחן כמו בסרט "חיזור גורלי"והייתי גורמת לו לפרפור חדרים..אבל השכלתי מאז..יאאלה..לחיי הריגושים..הסקס המשוגע..הפרפרים..אחרת זה לא שווה.

נסיך.333

Well-known member
אני לא חושבת שזה קורה הרבה פעמים..ברור שהכימיה והקליק עושים לך אבל החיים מלמדים וכולנו יודעים שיש הרבה מעבר לזה..לכולנו יש צורך בריגוש...אבל לא במחיר כבד.אם הייתי צעירה ב 20 שנה סביר להניח שהייתי מדביקה אותו לשולחן כמו בסרט "חיזור גורלי"והייתי גורמת לו לפרפור חדרים..אבל השכלתי מאז..יאאלה..לחיי הריגושים..הסקס המשוגע..הפרפרים..אחרת זה לא שווה.
תאמיני לי שקרה הרבה, אולי לרוב לא היה מצליח אבל באינסטינקט הראשוני כן..
שוב, מה זה מחיר כבד? מסכים איתך, לחיי הפרפרים שבלעדיהם אין טעם לחיים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תאמיני לי שקרה הרבה, אולי לרוב לא היה מצליח אבל באינסטינקט הראשוני כן..
שוב, מה זה מחיר כבד? מסכים איתך, לחיי הפרפרים שבלעדיהם אין טעם לחיים
קשר עם נשוי הוא בעייתי ולכן גם אתם כגברים נשואים מעדיפים לנהל רומן עם נשואה ולא אישה רווקה שיש לה ציפיות..שיכולה להתאהב וגם הצד השני,זה שאתם נשואים לא מעיד על זה שאתם לא בני אדם שמתאהבים.

Yakir4179

Well-known member
קרה לא מעט גם לא פנויות ,עם הפנויות זה נמשך זמן מה הגורל מזמן לנו שיעורים מענינים מלמדים ולא תמיד קלים!
לפעמים אין ברירה וצריכים לקבל החלטה בכדי שלא להרוס משפחה !
להביט בשקיעה יחדיו בחוף הבונים או בזריחה בים המלח או בצוק הארבל עם משקה טוב ולחייך לעולם😊😉😘

קרה לא מעט גם לא פנויות ,עם הפנויות זה נמשך זמן מה הגורל מזמן לנו שיעורים מענינים מלמדים ולא תמיד קלים!
לפעמים אין ברירה וצריכים לקבל החלטה בכדי שלא להרוס משפחה !
להביט בשקיעה יחדיו בחוף הבונים או בזריחה בים המלח או בצוק הארבל עם משקה טוב ולחייך לעולם😊😉😘
אני חייב לציין שלא נפלת עם המיקומים של השקיעה והזריחה. אלו אכן הכוונים הנכונים ;)

למעלה