ואייי מוניקה סקס - ביקורת

ואייי מוניקה סקס - ביקורת

איזה הופעה, איזה הופעה מה יש כבר להגיד? מי שהיה יודע בדיוק מה היה ואיך היה הופעה מצוינת של מוניקה סקס בבארבי בכפר סבא אם תשאלו אותי לדעתי הבארבי היה מלא (אני הייתי מקדימה ככה שאני לא יודע בדיוק מה היה מאחורה אבל אני ראיתי הרבה אנשים) מוניקה פתוחו באיחור ואפילו שחר אבן צור אחר כך התנצל בפני הקהל הופעה מצוינת של מוניקה השירים שאני זוכר: (לא לפי הסדר) מכה אפורה סאן חוזה כל החבר'ה 180 פצעים ונשיקות הר של ביגלך (ביגלך זה לא כשר) על הריצפה רקוואים לבלונדינית איש קש מילי גשם חזק שנים חסומות הקונפורמיסט בעיר הזאת מספיק בנאדם מתחפר באלנבי לא רוצה לדעת לא מתבייש באהבה שלי בהחלק הופעה מצוינת!!!!! והלכו לי ממש האוזנים רק חבל שזה צריך להסתיים בסביבות 12 כי יש הופעת מחווה ליו2 מעיין

fuggi

New member
היית מקדימה? מי אתה? אולי אני זוכרת

ד"א, מישהו פה מוכר כרטיסים במכירה מוקדמת לרוק עצמאות? (באזור השרון)

אני

אני הייתי באמצע בשורה הראשונה חחח לא שמעת באמצע ההופעה לפני מכה אפורה שהיה שקט מישהו צעק one two three זה הייתי אני חחח ומישהו צעק אני לא מתבייש באהבה שלי אז אמרתי לו שגם אני לא וגם לפני הר של ביגלך צעקתי שזה חמץ אני הכרתי ילדה אחת בהופעה שמיחצנת את רוק העצמאות

fuggi

New member
אה.. אז אני יודעת מי אתה.. נדמה לי

ויכול אפילו להיות שאתה זה שדחף אותי ואת חברה שלי אחורה בשיר הלפני אחרון?! אם כן אז תתבייש לך :) הייתי עם חולצה לבנה ויש לי שיער תולתולתל

ממש לא

אני הייתי מהתחלה בשורה הראשונה בהתחלה ולא היה לי את מי לדחוף

fuggi

New member
דרך אגב

אתה יכול להביא לי את האיי סי קיו או את המספר פלאפון של היחצ"נית מהאזור? שאתה מכיר..

כן

אבל אל תגמרי לי את הכרטיסים :) קוראים לה גוני תגידי לה שמעיין מההופעה של מוניקה סקס הביא לך את הטלפון שלה 055880667

fuggi

New member
רגע... אתה עם ליפה שחורה?

והיה לך סרט כחול נדמה לי? ולבשת הכל שחור אם אני לא טועה.. אם זה אתה :)

לא

יש לי שיער ארוך עד הכתפיים הייתי עם סרט שחור כזה גופייה כחולה צמודה כזאת וגי'נס הרבה אומרים שאני דומה לאביב גפן :)

fuggi

New member
נו.. שיער ארוך ממש גדול ../images/Emo60.gif

כמו ליפה
ונדמה לי גם זקן או משהו אבל אני לא בטוחה... והיה לך צמיד נדמה לי, כי אני די בטוחה שבאחד השירים פשוט בהיתי בו... חח הייתי בדיוק מאחוריך.. אם זה אתה.. היית ממש מתחת ליהלי נכון?

לא

יש לי 7 צמידים כאלה על היד נו כל הצמידים השורים האלה שהוספים ואני לא יודע איך את מגדירה ליפה ולא הייתי מתחת ליהלי אני הייתי באמצע הייתי יותר קרוב לפיטר מאשר יהלי יהלי היה מצד שמאל שלי אני הייתי בין יהלי לפיטר אבל יותר קרוב לפיטר ממול התופים בדיוק אפשר להגיד

fuggi

New member
יס איי טינק איי נואו ../images/Emo60.gif

הו יו אר... אני חושבת אוח עכשיו שאני שוברת על זה תראש אם זה אתה... היית לבד נכון? כי מי שאני מתכוונת אליו היה לבד אני חושבת. שיער שחור מנופח עד הכתפיים עם סרט... והיית עם גופיה כהה את זה אני זוכרת... בכל מקרה אני הייתי באיזשהו שלב של ההופעה לידך.. חולצה לבנה שיער מתולתל עד הכתפיים... ומכנסיים עם פסים כהים.

אין לי מושג

אני הייתי ממש ליד הבמה מקדימה איך שאמרתי לך ולא הייתי לבד 2 חברים שלי היו איתי לידי

למעלה