ואי מזל טוב!

ואי מזל טוב!

כמי שניהלה את הפורום הזה בעבר, אני מאחלת באמת בהצלחה! ניהלתי את הפורום לפני 3 שנים בערך, בתקופה שלפני "תוך כדי תנועה", כשכולנו חיכינו לדיסק. עכשיו אני שומעת מוזיקה אחרת לגמרי, ועדיין נהנית לשמוע אותה מידי פעם. *מוצפת גלי נוסטלגיה*

מילי17

New member
אוו../images/Emo2.gif

את המנהלת לשעבר?
וואי, קודם כל אני שמחה שבאת לומר שלום.
את יותר ממוזמת ואשמח אם תתני לנו טיפים איך לגרום לפורום להאריך חיים. אשמח אם תיצרי איתי קשר באיסיקיו או במסנג'ר יש לי כמה שאלות.. 273247905 [email protected] תודה.

../images/Emo9.gif

ואו טיפים.. הממ.. האמת אין לי כל כך טיפים, הגעתי לנהל את הפורום דיי במקרה, בזכות מישהי שהכרתי פעם שעדיין מנהלת פה את אחד הפרומים בתפוז, לפחות ככה זה היה בפעם האחרונה שנכנסתי לשם, אז נראה לי שאת הטיפים הטובים היא אולי יכולה לתת לכם. בכל מקרה אני שמחה לראות שהפורום חזר ובאמת אולי הגיע הזמן להתעדכן במה חדש איתה. ממה שהבנתי דיי הרבה.
אגב, המלכה הזאת פעם התקשרה אלי אחרי ששלחתי לה מכתב. מלכה או לא?

מילי17

New member
מלכה מלכה../images/Emo47.gif

אז את עדיין שומעת אותה. מה את חושבת על הסינגל החדש?

האמת

שברוב עוונותי אני לא שומעת אותה.. האמת שגם כמעט אין לי מושג מה הולך במוזיקה עכשיו. אני שומעת בעיקר להקות שאף אחד לא שמע עליהם חוץ ממני ומעוד כמה. יעני, להקות שכונה. צריך לחזור לעניינים.

A t z a

New member
הוו המנהלת!../images/Emo12.gifכבוד../images/Emo47.gif../images/Emo80.gif

זה מגניב
את כמו שליטה לשעבר
. ברוכה

yellow cheese

New member
כן, כן.

אני ניהלתי אותו יחד עם אורלי ואח"כ ניהלה איתנו הדר [בומביי]. נחמד לראות שהפורום נפתח שוב [בפעם השלישית לדעתי
]. מילילו, מזלטוב על הניהול
אוהבת אותך.

מילי17

New member
את ניהלת את דנה?!../images/Emo12.gif

שירלי
הוא נפתח כבר 3 פעמים? הופ צריך לשמור עליו עכשו מכל משמר. נכון שתקפצי לבקר? |קול מתחנחן מבט חודר| איף נו אני אשחד אותך בשוקולד לבן עם עוגיות

yellow cheese

New member
תשחדי אותי בסוכריה וורודה ולוהטת.

סוכריה עם חצאית אם תרצי
דוסית שלי, איילאביו.

שלום בן ../images/Emo9.gif

הניק שלך מוכר לי...נדמה לי שמהפורום של היהודים...יכול להיות
בכל אופן אני רותם, שלום לך תהנה...

feel so low

New member
כן אני בכמה פורומים פה..

א גפן, ד סלומון, מטרופולין, היהודים... נעים מאוד. תודה:]