ואללה באמת היה צריך פורום כזה...

itzik666

New member
ואללה באמת היה צריך פורום כזה...

אחרי השחרור מתחילים החיים האמיתיים... בהתחלה אתה מרגיש כמו בחופש גדול כזה אבל אז אתה מבין שאתה קובע מתי החופש יגמר והתחושה די כיפית אבל גם מלחיצה בגלל שלא יודעים מה לעשות... החיים לא קלים... במיוחד אחרי שאתה מבין שאתה לא הולך להיות עשיר בזמן הקרוב... חחחחח..... טוב מה אני מבלבל את המוח שיהיה בהצלחה לכולם ואל תבזבזו את המענק שחרור על השבוע הראשון כמוני... חחחחחחח....

get well

New member
באמת חופש גדול..../images/Emo13.gif

אצלי השיחרור היה הדבר הטוב ביותר שקרה לי מאז... הגיוס

PooKiPsiT

New member
לכולנו.. ../images/Emo6.gif

טוב נו, חוץ מכמה יחידי סגולה ששמעתי שאשכרה לא רצו להשתחרר... מוזרים....

itzik666

New member
כן... חופשי יש כאלה...

לא יודע אם פה אבל אני מכיר אישית כמה.... ויש לי הסבר...למה הם כאלה...
יש בטח הרבה סיבות אבל הסיבה העיקרית לדעתי היא שהיה להם תנאים כלכך טובים בצבא (ואני לא מתכוון לחברה בבסיס) שהם לא רוצים להיפרד מהמסגרת הזאת... הצבא זה כמו המטריקס חחחחח.... יש אנשים שכלכך מכורים אל המסגרת הזאת שהם מוכנים להגן עליה בכול מחיר... הדוגמא הכי מפחידה זה אנשי קבע... ואני לא מדבר על אנשי קבע חדשים אלה על אלה שכבר בקבע מלא זמן משהו כמו 20 שנה... אלה לפי הניסיון שלי איתם המוח שלהם כבר באמת סתום סופית והם לא מסוגלים להביע מחשבה מקורית אחת הם כבר עמוק בתוך המערכת...חחחחח מסוכן להוציא אותם...
יש אנשים שאין להם יצר הרפתקאנות והם לא רוצים שינוים ואין להם גם מי יודע מה שאיפות... בקיצור הם פוחדים לחלום על משהו יותר טוב שלא לדבר על לבצע ולצאת אל הלא נודע... אני למשל יודע על עצמי שאין מצב שאני יחיה חיים רגילים של שיגרה... אני ימות אחרי כמה זמן... בקיצור עוד פעם אני מבלבל במוח חחחחחח..... אז זהו די לבנתיים.... רק שורה מסכמת לכל המשוחררים קבלו את הברכה שלי על האומץ שלכם לחלום וללכת אחרי מה שאתם באמת רוצים לעשות בחיים ושיהיה מטורף ככל שיהיה אל תוותרו על זה...

get well

New member
../images/Emo6.gifאהבתי..ובהחלט מסכימה...../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

למעלה