ובאיחור מטורף.. הסיכום השבועי

Keren 104

New member
ובאיחור מטורף.. הסיכום השבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

PrincesSnoWhite

New member
אני עושה קאמבק מטורף../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נשף סיום י"ב שהיה פשוט מדהים. הכל הלך חלק כזה. הבגרות במתמטיקה עברה!!
משהו רע שקרה לך השבוע: אנשים קנאים ומציקים. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Little Voice של האחת והיחידה. וגם מי היה מאמין של כ"נ6. התחדשות השבוע: דיסק של שרה ברילס
, 2 טישירטס מפולאנדבר והמון איפור. קישור השבוע: אין לי
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל! מה זה חוץ מ..? בעצם מממ גם דבר עם הסוכן שלי חחח..אין על התוכנית הזאת. [אני מכחישה שהורידו אותה] סרט השבוע: ראיתי סרט סופר יפה, שכחתי איך קוראים לו. במקום ללמוד לבגרות במתמטיקה. משהו עם בלייק
קוראים לו באנגלית ACCEPTED. ספר השבוע: מיקוד 2008 באזרחות והיסטוריה ב'. מאכל השבוע: רביולי ברנה
, סופלה משהו בנזונה גם ברנה
שוקולד ואגסים ביין אדום. משהו מדהים. איש/אשת השבוע: הבוחן בבגרות במתמטיקה
הוא היה כזה חמוד גאד. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים ללמוד היסטוריה לכל החיים אאאאמן. ואז יש לי חופש מבגרויות קצת, אז ת"א וירושלים קצת. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שיבוא אני אשמח
תמונת השבוע:
שבוע טוב לכולם
[עוד לא הרבה זמן גוסיפ חוזרת!]

למעלה