ובכן, מצעד גאוות החנונים
.

ובכן, מצעד גאוות החנונים ../images/Emo34.gif.

החיבור שלי בעייתי היום, כל 15-20 דק' אני עפה מהצ'אט
. אבל היה נחמד לאללה ואני שמחה שהעלינו את הפורמט הזה בפורום! בשיחתנו בבית הקפה הוחלט להציע לפורום את הרעיון הבא: אפשר לעצב טי-שירטס עם כיתוב "גיק סקסואל" או "geek סקסואל" ( לבחירתכם כאן) ולהופיע בחולצות האלה במצעד הגאווה הקרוב
. יש רעיונות לעיצוב? יש מעוניינים להצטרף לפרוייקט? דעות נוספות בנושא
?

קרקלה

New member
לא כל כך הבנתי

האם זה לגיקים הומוסקסואלים? או לגיקים מכל נטייה החוגגים את מיניותם?

לגמרי הגדרת את זה בצורה הכי טובה שרק אפשר,

ברשותך נאמץ: זה לגיקים מכל נטייה החוגגים את מיניותם. הרי מה הסיפור הרשמי של מצעד הגאווה - מכיוון שנאמר לא פעם שעל הומוסקסואלים להתבייש בנטייתם, הם צועדים בגאווה
. תוכנית הנושא שלנו מעבירה את הנקודות הבאות:
חנוניות אינה סקסית
.
נשים לא נמשכות לחנונים
.
על חנונים להשתנות כדי להיות סקסיים
. ואנחנו מה אומרים?
חנוניות הינה סקסית
.
גיק סקסואל היא גם אישה שנמשכת לחנונים, חנונפילית וגיקמנית
.
חנונים לא רק שהם סקסיים, הם גם מודעים לסקסיות של עצמם
.
שיתמודדו עם הסקסיות החנונית שלנו אם הם יכולים
.
: הגיע הזמן לשים את מגזר החנונים על המפה החברתית ולדרוש הכרה במיניותם הממושקפת והמשלויקעסת חסרת הרסן, המעצורים ונכשלים במקצועות הליבה.

אז זהו, בהתחלה גם חלק מההומואים חשבו ככה.

בסוף ראו כי טוב - בעקבות הפעילות שלהם רבבות יצאו מהארון ונהיה מבחר גדול
. כשאנשים יבינו שזו לא בושה להתחבר לצד החנוני שלהם, גם לנו יהיה מבחר גדול יותר
.

חחחחחח....

רעיון מצחיק אבל אין צורך ביציאה מהארון של דברים כאלה. להומואים הייתה סיבה אמיתית לקום ולהלחם על מעמדם. הם הוגדרו כחולי נפש על פי ה- DSM - מגדיר מחלות הנפש של הפסיכולוגים והפסיכיאטרים. ההומואים רצו להראות שהם אנשים ככל בני האדם ושהם מתפקדים רגיל לחלוטין פרט לכך שהם נמשכים לבני מינם ולא לבני המין הנגדי. מעמדם של החנונים בעולם הפסיכולוגיה והרפואה דווקא לא רע והם מהווים חלק נכבד מאוכלוסיית הפסיכולוגים והפסיכיאטרים. יש להם שיוויון זכויות מלא. בקיצור - הרעיון אכן מעלה חיוך על שפתי אבל בסך הכל מה שחנונים (כמו אנשים אחרים) צריכים לעשות זה לאהוב את עצמם כמו שהם, להרגיש סקסיים ובעלי ביטחון גבוה. כל אחד שונה מהאחר וכל עוד הוא לא מרגיש נחות בגלל השונות שלו - אף אחד אחר לא יחשוב שהוא נחות או שיש משהו רע בשונות שלו. לכל אחד ואחת טעם שונה בגברים/נשים והדבר הכי חשוב זה להיות בטוח בעצמך ופתוח לזה שיש שם מישהו שמחפש בדיוק אותך.
עוד יותר בקיצור - הכל בולשיט - תאהבו את עצמכם ותהנו מהחיים. לילוש החנונית הגאה

לא הבנת שכל ההתכתבות שלי

ושל קרקלה הייתה הומוריסטית
? מדובר במיתוג של חנונים לשם בילוי הפורום נטו, במידה ואינך מעוניינת להיות חלק מהעניין אינך חייבת להיות חלק מהעניין. הדברים נכונים אבל ממש לא קשורים לנושא השרשור
.

למעלה