ובכן, רעיון הכי הזוי לתוכנית ריאליטי
.

ובכן, רעיון הכי הזוי לתוכנית ריאליטי ../images/Emo106.gif.

לדוגמא המתכונת המנצחת ( זכויות היוצרים לי ולאלעדוס
) של האח הגדול בבית אבות, כולל משימות כגון ריקודי פולקה עם הליכונים והדחות קורעות את הנשמה
. תנו לי ברעיונות מהפכניים, נצלו את דימיונכם
.

StriX Starlight

New member
לא הזוי כמו מאגניב.

גרסא מציאותית של משחקי הרעב: 24 ילדים נלחמים למוות בזירה שופעת אסונות טבע. רק אחד יוצא בחיים.

Battle Royale 2001.

אחד מסרטי האימה היותר חזקים של שנות האלפיים, מה שתיארת
. מומלץ בחום. תת-ז'אנר קידספלויטיישן
. אולם במקום אסונות הטבע... תראו את הסרט, שווה.

לא יישים ../images/Emo201.gif.

עד שנגיע להיתר להשתמש בילדים בתוכניות ריאליטי... גם בגדול נדמה לי שעשו משהו דומה בהישרדות בעונה הנוכחית, לא ראיתי אבל קראתי בבלוג של צפנייה - ערסים וקייטנה, זהו זה
. רעיונות נוספים לריאליטי עם ערסים בבקשה, הצעה מרתקת
!

יש ריאליטי על ילדים כבר

לקחו ילדים קטנים 2 קבוצות בנים ובנות ושמו אותם בבית ונתנו להם להסתדר לבד במשך שבועיים

למה? דווקא שעשע אותי.

כולם נראו לי ילדי שמנת, שקצת חספוס לא יהרוג אותם. מה גם שהיה נראה שפתאום מחלחלת בהם ההבנה שלדאוג לעצמם זה קשה, והיו כמה שהבינו פתאום שהעוף שהם אוכלים זו בעצם תרנגולת חמודה שעד הרגע הסתובבה חופשי אז... אם אחד מהמסרים האלה ייכנס להם לראש, ו\או אם זה יגרום להם לטיפת יותר הערכה להורים שלהם, אני חושבת שזה שווה את זה. [חשבתי שאני הצופה היחידה בערוץ 8! :p]

svety

New member
זה היה גם ביס דוקו

אותי זעזעה האלימות שהם נגררו אליה מהר מאוד.

DDN

New member
היה לי אחד כזה בעבודה

בתקופה שאחד המנכ"לים שלנו החליף מזכירות כל הזמן, כי הוא לא הסתדר איתן והן לא הסתדרו איתו. זה ריאליטי על מזכירות שמגיעות ומנסות להחזיק מעמד במקום עבודה של אנשים הזוים ומוזרים (והאמת, יש פה מספיק טיפוסים בשביל לאכלס קומדיה או סרט אימה) כבר יש מצלמות בכל הבניין, אז מהבחינה הזו זה גם יוצא זול להפקה
ובסופו של יום השומר של הבניין עובר בטקס משפיל וגוזר את כרטיס העובדת של המזכירה המודחת. (ממש דיברנו על זה בזמנו בזמנו פה בעבודה, זה היה משעשע)

DDN

New member
מהנה? תלוי למי

צריך לדעת למצוא את האנשים המתאימים. . .

למעלה