ובפינתינו מי שמע? מי ראה ? ראו הוזמנתם

dafgol

New member
ובפינתינו מי שמע? מי ראה ? ראו הוזמנתם

אומנם חופש גדול ואין זמן לכלום ואין רגע דל אלא רק סקנדל או פסטיבל וכו'.....אבל בכל זאת ...מה אין לנו רגשות ? אין לנו תחושות ?
לפחות סימן חיים...משהו...קוקוריקו.....שלא נדאג פה ...... שרית נורית אלה אילנה שוקילידה rby איגור דניייייי שינון ( שלח לי בבקשה מסר עם ה
שלך שוב בבקשה...מחקתי אותו בטעות) אופיר ובטח שכחתי מישהו ומתנצלת מראש....הראש שלי לא במיטבו במהלך יולי-אוגוסט
אודי אורית יוליה אניטה יוסי עדן שרה ....אתכם ראיתי פה בימים האחרונים... אניטו'ש מה עם סיוי? ושוב סליחה אם שכחתי מישהו נעדר\ת ונהדר\ת
. יאללה מחר בערב יש מסיבת גיוס לאורית - בצ'אט
הכניסה החל מהשעה 21:30-22:00 בלבוש הולם
, נא לכבות
בכניסה , ההזמנה היא אישית בלבד , כיבוד קל יוגש ע"י בעלת השמחה
יאללה בלאגן
מי שלא בא - מפסיד

O n y X

New member
סבבה, קבענו

אגב, איפור שעשיתי משתתף בתחרות האיפור של תפוז-אז אתם מוזמנים להצביע לי ולעזור לי לזכות במסקרה וגלוס

O n y X

New member
טוב, לא משנה

אני רואה שהנטיה שם היא להצביע לחברות פורום מוכרות או לדוגמניות יפות. אז אין לי כ"כ הרבה סיכויים. בכל מקרה אם מישהו רוצה להצביע..צריך לכתוב בהודעה 3 שמות של תמונות שרוצים להצביע להם

frige

New member
הנני כאן, שבתי לכמה רגעים

מזמן לא הייתי כאן, כל הזמן אני מחפשת עיסוקים לשלושת בניי. אין לי זמן לנשום וזה באמת תרתי משמע. אני מוצאת את עצמי לפעמים עושה משהו הכי קטן וכבר מתפתלת מכאבים ומשום מה בהריון הזה אני סובלת מקוצר נשימה, הולכת כמה מטרים וכבר הנשימה שלי כבדה, מספיק לי כמה מדרגות בשביל -אוטו-טו להתעלף. אז מה היה לנו השבוע? משחקיות, התרוצצויות, בריכות. אתמול אלי היה בחופש אז לקחנו את הילדים לחיפה, משם נסענו ברכבת לת"א למרכז עזריאלי, שם יש פארק ספיידרמן, הילדים נהנו בטירוף, היה ממש כיף, חזרנו בערב עם רכבת ומחיפה הביתה ברב, מותשיםםםםםםםםםםםםם לחלוטין, כולנו. אחות של אלי הצטרפה עם הילדים שלה וגם אחותי עם הילדים שלה, היה ממש נחמד. הקטע הוא שמעולם לא הרגשתי כזה כובד וכזה קושי, ההריון הזה ממש מתיש אותי, ככה אני מאוד אוהבת לצאת עם הילדים, להשתולל איתם, להשתגע איתם ולהנות. פשוט ההריון כבר מתיש אותי ואין לי כח אפילו לכלום. לפעמים אני מרגישה שממש מסכנים הילדים שבטח סובלים מחוסר נוכחות מוחלט שלי בתור, איך קראתם לי? סופר וומן? והכל בגלל שעוד מעט יהיה להם אח קטן. לא נורא, עוד חודש וחצי +- ואז הם שוב יקבלו אותי במלוא הדרי, עם כל האנרגיות שלי מחדש. אתמול בתחנת הרכבת של ת"א בדרך הביתה חשבתי שאני הולכת להרוג מישהו, אילו אנשים חוצפנים, פשוט לא ייאמן. כך היה: ירדנו במדרגות לרציף, אני מחזיקה במעקה בקושי מדדה לי כבר אחרי יום ארוך, מתיש וחם, אלי לידי עם אלעד על הידיים (הראל ואיתי ירדו עם אחות של אלי), עכשיו באמת שקשה לי ללכת (הכל נפוח וכואב, הכל, אבל ממש הכל כואב, שלא לדבר על הגב שגומר אותי, הצלעות שעוד מעט מתפוצצות והשיליה הנמוכה שגורמת לי לכאבי תופת ולחצים שחבל על הזמן), אז עוד לרדת את כל המדרגות האלה ועוד עם הרגל שלי שעוד לא ממש הבריאה, אז ככה אני יורדת לי במדרגות כשפתאום אני שומעת מאחוריי: "נו, מה יהיה, אולי תזוזי קצת יותר מהר?" הסתכלתי אחורה לראות במה מדובר ואני רואה איש כבן 40+ נראה פי שלוש ממני בגודל וצועק עליי איך אני לא מתביישת לעכב אותו כי הוא ממהר לרכבת. עניתי לו שגם אני בדרך לאותה רכבת והוא בשלו צורח, ואני כמו מטומטמת עוד עונה לו: "אתה לא רואה שאני בהריון, מה אתה רוצה שאתגלגל במדרגות או מה?" (ת'אמת שמאחורה לא ממש שמים לב שאני בהריון, אבל גם אחרי שאמרתי לו לא הזיז לו במיוחד), ממשיך עם הרטינות שלו, ופה באמת היה שיא טימטומי שניסיתי להאיץ את צעדיי ואז למטה סבלתי מכאבי תופת וכמעט והתעלפתי, כמובן שלבבון הזה שום דבר לא שינה, הוא המשיך בהליכתו, אלי גם התעצבן עליו נורא, הייתי צריכה לעמוד לנוח ואז להראות לו מה זה, חוצפה שכזו. ועוד הזבל הזה נכנס לי לחלומות, כל הלילה היו לי סיוטים שהוא מפיל אותי מכל המדרגות, שהילדים עומדים מעליי בוכים, שאלי חסר אונים והכל בגלל מה? בגלל מטורף. בכל אופן, חזרתי לזמן מוגבל, עד שייגמר החופש ושלושתם ייכנסו למסגרת (שגם זה משגע אותי, לשים את אלעד ואיתי אחרי שנתיים ו-3.5 חודשים במעון), עד אז אהיה פה ON & OFF, אבל אשתדל להיות. בסוף החודש אלי לוקח חופש שבוע ונבלה עם הילדים, מתכננים נסיעה לירושלים, לגן החיות התנכ"י, לכותל. נראה עוד מה נעשה בשבוע הזה, כמובן שיהיו כמה ימים שיהיו בשבילי למנוחה. יכול מאוד להיות שאחרי שנחזור (אם בכלל נלך) מההפנינג, אצטרף לצ'אט הסוער שלכם, בכיף, נראה מה הילדים יתכננו לי בשעות הלילה הסוערות הללו, אלי שומר היום כך ש... אוהבת אתכם ומתגעגעת, שיהיה לכולם יום נפלא. שרית

S r 35

New member
שריתוש ../images/Emo24.gif טוב לראות אותך כאן ../images/Emo42.gif

שמחה שהילדים נהנו בפארק ספיידרמן. גם ניר לא מפסיק לדבר עליו, אולי ניסע לשם שוב בשבוע הבא. תגידי - לא היו שם הרבה אנשים? באוגוסט בדר"כ צפוף מאוד במקומות כאלה ואני קצת חוששת מזה. לגבי הרכבת - איזו חוצפה!
מזל שלא נפלת בגללו. הרבה פעמים הנוסעים ברכבת מקלקלים את חווית הנסיעה בה
כשאנחנו חזרנו מפארק ספיידרמן ברכבת. היינו שתי חברות עם שני ילדים ממוטטים מעייפות ועוד ילד ישן - הבן של חברה שלי שישן בזרועותיה. במצב כזה היינו צריכים כולנו לעמוד. אף אחד מהנוסעים לא מצא לנכון לפנות מקום - לפחות לילדים - וליד כל אחד מהם היה מונח תיק. לא תגידי שהם היו צריכים לקום ולפנות את הכיסא בעצמם, פשוט להזיז את התיק. בסופו של דבר פנינו לזוג מבוגר ודתי וביקשנו מהם לפנות את התיקים שלהם ולתת לילדים לשבת.
אבל העיקר שתרגישי טוב
זה הכי חשוב. אל תתרגשי יותר מדי מדברים ומאנשים מעצבנים ותשתדלי לנוח עד כמה שניתן. עוד שבועיים יסתיים החופש הגדול ואז אני מניחה שיהיה לך קל יותר. ודבר אחרון - תודה על המלים החמות בשרשור אחר כאן. אני לא מרגישה שאני צריכה לתת דין וחשבון ובטח שלא להצטדק בפני כל אחד ואחת. אני כאן בשביל הכייף שלי ולא בשביל לעבור תחקירים עם אלף סימני שאלה. עברתי הלאה ... אם אתם הולכים היום לאמפי, תהנו
תמשיכו להנות מהחופש הגדול ו .... KEEP ON ROLLING ... תשמרי על עצמך

frige

New member
../images/Emo51.gifשרה../images/Emo24.gif

בפארק ספיידרמן היה ממש כיף, הילדים נהנו ביותר, רק מה, חבל שלא עשו את זה בצד השני (איפה שהפרפרים), שם מוצל, הילדים התרוצצו בחום וברגלים יחפות והיה להם ממש חם. היו המון אנשים אתמול בקניון. תורים ענקיים לאומגה ולבנג'י, אבל היה שווה.
על ההמלצה, שווה ביותר.
שרית

S r 35

New member
פארק ספיידרמן

כן, אני מסכימה איתך. מזג-אויר חם לא מוסיף להנאה מהמקום. יש חיסרון בכך שהמקום לא מקורה. בגלל זה אני חושבת לדחות את זה ולקחת אותם מתישהו בסוף ספטמבר כשיהיה נעים יותר. כשאנחנו נסענו הגענו לשם מוקדם בבוקר והספקנו להנות מהמקום לפני שעות החום. כשהתחיל להיות בלתי נסבל פשוט ברחנו פנימה לתוך הקניון. בכל אופן, אני שמחה שהילדים נהנו - זה העיקר לא? יצא לכם להיות גם באזור הפרפרים? אם כן, אשמח אם תספרי לי איך שם. אנחנו (האמהות) מאוד רצינו להיכנס אבל הילדים היו שפוכים לגמרי וויתרנו. חוצמזה - ברור לך שאם את נוסעת שוב ברכבת מחיפה, את יכולה לעשות חניית ביניים אצלי. רק תודיעי לי מראש

הי שריתי טוב לראות אותך -האמת התגעגעתי

וואו איזה כיף לראות אותך פה כל כך התגעגעתי חחח את חסרה מאוד בפורום ללא כל ספק תשתדלי לנוח כמה שיותר אוהבת

נורית......../images/Emo24.gif

מה שלומך יקירתי? איך אתם מרגישים? ומה שלום ה
ו
? שולחת
ענקי

דניייייאלה יקירתי

נעלמנו קצת כי החופש הזה ארוךךךךךךךךךךךךךך ומתישששששששששששששש כל יום מוצאים אטרקציה אחרת לנסיכות ולצערנו רון-אשלי שלנו עכשיו עים וירוס מרגיז נקווה לטוב - יהיה טוב לפני האישפוז המיוחל שלי לבית חולים לחולי נפש
חחח הוירוס הזה מרגיש זה שילשולים שאפילו לא נותנים לה להספיק לרוץ לשירותים וכבר יוצא לה שילשול מיימי - סליחה על התיאור ככה שזה גם ביום וגם בלילה לצערי אבל נקווה שזה יעבור מהר כמו שזה בא לגבי השבוע היינו יום ראשון בעל האש אצל חברים בקווינס יום שני לקחנו אותן לפארק הנחש - מדליק לאללה יום שלישי לקחנו אותן לצ'קיס צ'יז מעין משחקייה ענקית סגורה וממוזגת היינו שם כל היום יום רביעי היה יום של אחר הצהריים בריכה אצל חברים שגרים 5 דק' הליכה ויום חמישי יום קניות והכנות לשבת כאשר חברים באו לפליי דייט PLAY-DATE כלומר בתרגום חופשי פגישת משחק והיום כלומר מאתמול בערב רונצ'וק שלי עים חום גבוה כאבי-ראש מזעזעים וכאבי בטן מעצבנים ושילשול - חתיכת וירוס טורדני שממש לא במקום אז נקווה לטוב ויהיה טוב זה בטוח מה איתך מה עשיתן כל השבוע הזה ? איך מעבירים את החופש הענק הזה שייגמר עוד שלושה שבועות בעזרת השם זהו איך הבובה הקטנה? נשיקות ושבת שלום

היי דפנוש......../images/Emo140.gif ולכולםםם ../images/Emo24.gif

מצטערת, לא הייתי כאן מספר ימים טובים. בשעה טובה סיימתי את 3 השתלמויות . והשתלמות האחרונה הייתה קשה במיוחד עבורי
בהשתלמות זו עסקו בנשים מוכות, נשים שנאנסו, ילדים מוכים, ילדים שנאנסו והיה לי מאד , מאד , מאד קשה
כל יום הייתי מגיעה ה
עם רגשות ..... ועם
ועם
כעס
ועם הרבה .... הרבה שאלות..... למה הוא אנס, נגע ועוד..... האם מישהו נתן לו זכות לעשות זאת?!!! למרות שהוא אבא, סבא, אמא , שכן , חבר וכו'..... היה לי מאוווווווד קשה להבין למה עשו את מה שעשו!!! אפילו, יום אחד הגעיה בחורה ונתנה עדות וסיפרה את סיפורה האישי, אוווי היה קשה להביו, לשמוע
לכן, היה לי קשה לכתוב בימים האחרונים. שוב מצטערת שלא היתי כאן. אצלי הכל בסדר, כמו שציינתי - סיימתי את ההשתלמויות

לולי72

New member
דנייייאלה

תחשבי שאלו התיקים שאני הולכת לשמוע השנה הזו (החל מספטמבר) לא עדות אחת, אלא עדויות של בנות וגם את העדות של האנסים ושל שאר הפושעים, כמו רוצחים ועוד. אלו דברים מאוד קשים ורק כשאת נמצאת ממש קרוב לזה את מבינה כמה זה מגעיל וכמה זה קשה. לפני שהתחילה הפגרה הגיעו באחד התיקים להסדר טיעון כאשר דוד אנס שתי אחיניות שלו ואחת מהן נתנה עדות מה קרה לה לאחר שהגישה את התלונה וגם שתי האמהות נתנו עדויות ואני ישבתי, הקלדתי ובכיתי, ממש כך. היה לי קשה מאוד ואני לא יודעת איך אתמודד עם כל שאר התיקים, זה קשה מאוד וגורם לך לחשוב על כל האנשים חולי הנפש האלה ומה עובר להם במוח ושהם צריכים להרקב בכלא. לגבי אותו אדם, העידו כמה חברים שלו עדות אופי על כך שהוא בן אדם טוב ועוזר בקהילה (הוא אדם דתי) ושהם לא מאמינים שהוא עשה את המעשים האלה ובלה, בלה, בלה כל מיני שטויות וקשקושים שגרמו לי ממש לכעס כששמעתי אותם, אבל הוא קיבל עונש של כמה שנים בכלא, כמובן שזה לא העונש כמו זה שהוא הרס את חייהן של שתי בנות, מקסימות ויפהפיות ושום עונש לא יכפר על מה שעשה לנפשן הרכה.

דפנוש' רק עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif

שגיסתך לא ממש מרגישה טוב? מאחלת לה החלמה
מהירה
! שתרגיש טוב..... אמן .... אמן...אמן ומה אצלך יקירתי? איך אתם מרגישים? מה שלום בר ורז? מוסרת לך חיבור
ענקיייי ו
חלומות פז

שרוש'......./images/Emo140.gif

שלום יקירתי? מה שלומך? ומה שלום ה
שמתי
רק עכשיו שלרון ולי יש
באותו יום. איזה כייף
נחגוג ביחד !!! השנה זה יוצא בפסח.... מאחלת לילה טוב
מוסרת חיבק
ו ><

dafgol

New member
תעבוד מאמי תעבוד

אבל לא להיעלם לנו....דואגים לך פה....

דניאלה יפתי אני עדיין מחכה לתמונות שלך

וכמו שתראי כתבתי הכל בשרשור הלאה עים דנייייאלה אני פה עים משפחתי הקטנה והצנועה כן מתגעגעים וסליחה על ההעידרות אבל כמושכולן יודעות החופש הגדול הוא ממש חופש לילדים ואחלה תעסוקה מסביב לשעון להורים כמו שאומרים 24/7 תודה על הדאגות נשיקות לכולן אין עלייך דפנה את אגדית שבת שלום ניפגש יום ראשון

למעלה