וגם שאלה

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך

magy

New member
וגם שאלה

מה קורה לעולם? באמת, מה קורה. הצצה חטופה על תכניות הטלויזיה מגלה ש :- המון תכניות עוסקות בהונאה ורמאות, עושק ועוות דין, אלימות ורשלנות. כלבוטק אמנון לוי בולדוג בולדוזר רינו צרור חיים הכט עמנואל רוזן ואין צורך להזכיר את מהדורות החדשות כל שעה עגולה על המסך וכל חצי שעה ברדיו. כל אלה עוסקים ב- איך מרמים אותנו, מבלפים אותנו: שחיתות שלטונית רשלנות רפואית קומבינות מהנדסים רמאות בעסקים פישולים בצבא עיוות משפטי סחר בנשים אלימות וסמים ואיפה העוני? והמשאבים למיגור הבעיה...? וקצרה היריעה מלכתוב ......אלו חומרים מגיעים לתכניות כדי להזהיר אותנו מנוכלות וגניבת דעת. ואז מגיעות תכניות עדינות ומתוקות ששוטפות את המח ומספרות שכדאי לחשוב חיובי, ולראות את הטוב, את האור ואת התקווה... "תהיה אופטימי, תן מעצמך, אל תעשה חשבונות עם הזולת, נשום עמוק, תעשה תרגילי הרפיה, אכול מזון לא מעובד ירקות ופירות אורגנים ללא זבל כימי. תביט על הנוף, תחשוב חיובי, סע לחפוש (מהמילה חופשה) סע לגליל, סע לטוסקנה, סע להודו, צרח מעל מצוק בהרי יהודה....." ........פחחחחחח והסדנאות האלה פורחות ועולות כפטריות בכל סמטא ורחוב, בכל עיר וכפר.. ושוב אני חוזרת לתכניות הטלויזיה, אבל לא רק, כי החומרים הנ"ל, מככבים גם בעיתונים ובשבועונים בירחונים, על כל גבעה רעננה או מסריחה, ובכל קיוסק או פיצוציה, כפי שקיוסק מתקרא בימינו. (אפילו בשם פיצוציה יש אלמנט לא רגוע לעומת הקיוסק של פעם.......שהיה מקום מפגש אחרי התנועה, או ערב כתה. המדיה מלאה בתכניות על מזון וגורמה, אנינות טעם ובישולים עד מחנק, תכניות בישול, יינות, ומתאבנים שככל שיש בהם יותר מילים לועזיות, כך הן מבוקשות יותר. ואז כשאנחנו נחנקים מרב אוכל ושתיה, מגיעה מיד תכנית שעוסקת בכושר גופני. תכניות על בריאות ומניעה כדי לאזן את התמונה. אז מה? מה קורה פה? הדברים לא קורים באמת? אנחנו מדמיינים אותם? או שכל החכמה היא לברור מידע ולשמוע פחות?

yariv v v

New member
../images/Emo70.gif

באנגלית אומרים: YOU HIT THE NAIL ON THE HEAD ...בטח את לא זקוקה לתרגום, אבל כוונתי היא שזה כל כך מצחיק שזה עצוב.

ענבר.

New member
עולם כמנהגו נוהג

העולם מתקדם. זה לא הוא, זה אנחנו שלא יודעים לקבל את הדהירה שלו. כן, החוכמה היא לדעת לברות את המוץ מהתבן.

yariv v v

New member
התכוונת :לברור את המוץ מהתבן

ולא "לברות". לברות זה משהו אחר. שיהיה לך מילניום יפה.

ענבר.

New member
התכוונתי, אכן.

רק שבשעות של הלילה, לא תמיד יוצא לי כמו שאני מתכוונת.

הממ...

זה לצורך איזון כנראה: מצד אחד דברים שליילים, מהצד השני- דברים חיוביים ואופטימיים... האמת, משתדלת לא לראות את אלה ולא לראות את אלה, ולהתמקד בסדרות שעושות לי טוב בלב
, כי לשם כך נועדה הטלויזיה. מידע חדשותי מקבלת בצורה זמינה כמה שרוצה פה בנט.

מ נ ו ר ה

New member
כשאנחנו מפנים תשומת לב למשהו

אנחנו מחזקים אותו. כל התכניות העוסקות בשלילה,מחזקות התנהגות שלילית,במידה מסוימת. בואו תראו רעיון יותר טוב להתייחס אליו. www.7000.org.il

למעלה