והגיע הזמן לקצת נתונים כספיים

•aniviel•

New member
והגיע הזמן לקצת נתונים כספיים ../images/Emo70.gif

שיבת המלך מציג ב38 מסכים בארץ, 17,536 מסכים בכל העולם. נתונים כספיים: הרוויח בינתיים $942,669,049 בכל העולם, זה 27% יותר ממה ששני הצריחים הרוויח אחרי אותה תקופת זמן... נתונים כספיים מסין ויפן בהם זה רק יצא עכשיו, עדיין אין, ושני הסרטים הקודמים הרוויחו הרבה מאוד שם אז הסרט ללא ספק הולך להרוויח עוד הרבה... חמשת הסרטים הריווחיים ביותר אי פעם לבינתיים: 1 Titanic Fox/P. $1,835.4 1997 2 Harry Potter / Sorcerer's Stone WB $975.8 2001 3 The Return of the King NL $942.7 2003 4 The Two Towers NL $926.0 2002 5 The Phantom Menace Fox $925.6 1999 כמו שאתם רואים, שיבת המלך זקוק לעוד כ35 מיליון כדי לעבור את הארי פוטר, ולעוד כ100 מיליון בשביל לעבור את טיטאניק... מה ההימורים שלכם? יצליח במשימה, או לא?

Arana

Active member
מנהל
רגע, עושים חשבון:

כמה סינים יש? מיליארד?

../images/Emo127.gifכל הכבוד

ברור שהוא יצליח במשימה! את מבינה מה זה סין ויפן וכמה אנשים יש שם!?

•aniviel•

New member
זה דווקא דיי משעשע......

כולם אומרים *זה בטח ירוויח המון בסין הרי יש שם יותר ממיליארד...* אבל דווקא סין זו מדינה עניה, שני הצריחים עשה שם בסביבות ה2-3 מיליון.. שזה כמו אצלנו בערך! (אחוות הטבעת עשה שם 7 מיליון) לעומת זאת, דווקא ביפן, שזו כמובן מדינה עשירה אבל יש בה פחות אנשים... הסרטים הקודמים עשו מעל ל65 מיליון, אז יש תקווה... טוב לפחות לעלות למקום השני יש תקווה
אולי אם נמשיך להחזיק אצבעות עוד נעבור את טיטאניק?....

moe777

New member
כמה פעמים כבר ראיתם אותו בקולנוע ?

אני פעמיים. אם ייצא אתגייס שוב למשימה (למען האמת, החברים לא ממש בתור לצורך העניין). בתור סרט שהוא "חובת צפייה" הוא מעורר הסתייגויות רבות, כאפוס- בגלל אורכו ודחיסות המידע. אנשים יוצאים תשושים ומסוחררים, מסיבה זו לא כולם באמת מסוגלים להנות עד הסוף, אבא שלי לדוגמה נוזף בי שלדעתו הספר עומד כיצירה בפני עצמה ואין צורך לנסות לתרץ על ידי הספרים קטעים מעורפלים... אבל אני עדיין בטוחה שזה מקשה על אנשים לצלול באופן מוחלט לתוך ההתרחשות. בכל אופן, מגיע לסרט לעבור את הארי המחוצ'קן ללא ספק. ובעיניי גם את טיטניק, אבל טיטניק פחות מורכב, אמנם סוחף רגשית, אך פחות בנוי שכבות ומרשים. אבל היי, ליאו הביא לא מעט אנדים לצפות בבלונד הטובע, וקמרון הרוויח את המעמד ביושר.

Arana

Active member
מנהל
שלוש פעמים

אבל אני רוצה לראות אותו שוב כשיגיע לסינמקס.

אלרוס

New member
אני חייב לראות את הסרט שוב

אחרת הוא לעולם לא עבור את טיטניק...

ThisIsJustME

New member
וואווו הלוואי ויעבור את

הארי פוטר, ת'אמת לא נראה לי שיהיה לו כזה קשה לעבור את הארי פוטר, כי עם כל הכבוד לספרים המדהימים של הארי פוטר [ויש כבוד
] הסרט הייה עלוב
, אבל האם שר הטבעות יעבור את טיטניק
וואו זה יהיה נראה לי מ-מ-ש קשה...אבל הלוואי

p r u d e n s

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

אני ראיתי אותו רק פעמיים, ואני לא יכולה לראות אותו שוב כי כבר גמרתי את המיכסה
. עכשיו שר הטבעות לעולם לא יעבור את טיטאניק, עולם אכזר! למרות שאת הארי פוטר הוא יעבור בקלות כי למרות מספר האפקטים המצועצעים שיש שם, זה סרט עלוב. הספרים הרבה יותר טובים.

../images/Emo45.gif../images/Emo3.gif

ואני אולי יראה מתישהו שוב את שרה"ט עם אחותי, פשוט היא עדיין לא ראתה את זה ואין לה עם מי ללכת...
(יאיי מי!!)

אלרוס

New member
בחישוב קל זה אומר ש

צריך לא הרבה יותר מעוד 137 מליון כרטיסים קנויים, אנשים, רוצו לקולנוע! אני מצפה שכל אחד יראה לפחות 2 מליון, הרי אנחנו צריכים איכשהו להשיג את ה137 האלה... (הערה, מפאת חוסר זמן אתם יכולים רק לקנות את הכרטיסים בלי להיות נוכחים בסרט)

בוודאי שיצליח!! ../images/Emo8.gif

במיוחד כשהארי פוטר זה סרט די עלוב..
(לעומת הספרים שמעולים!) וטיטניק אולי יש פחות סיכויים שיעבור, אבל לדעתי הוא יהיה יותר קרוב... הימור שלי......... שיבת המלך יהיה בסה"כ 1,500$ פחות או יותר..
(חח סתם תקעתי מספר..
)

בטח שיצליח../images/Emo13.gif

הוא עדיין רץ בכל מיני בתי קולנוע, זכה בפרסי גלובוס הזהב ומקווה גם באוסקר
וזה רק יעלה את הפופולריות של הסרט ועוד ועוד אנשים יראו אותו. נקווה שיצליח!

למעלה