והזוכה הוא..... שניים

Wiiwa

New member
והזוכה הוא..... שניים../images/Emo152.gif../images/Emo161.gif

המצב הוא מצב של שוויון גולדן סאוור והופרד בלידה משון מיי הגיעו למצב של שוויון. לפיכך הכל בידיים שלך ידידי חסר השם אין ספק שלכל אחד מהשמות יש יתרונות וחסרונות. לאוס עלה על משהו די דוחה... אז האפשרויות העומדות בפניך ידידי היקר: 1. לבחור בהופרד בלידה משון מיי 2. לבחור בגולדן סאוור 3. לוותר על התענוג של שני הניקים ולהמשיך בחיים שלך עם ניק שאתה בחרת לעצמך, מהסיבה הפשוטה שאתה תכלס לא מחוייב לכלום, גם אם אמרת שכן. 4. ללכת על רפא בפיתה- כי זה ממש אתה בשתי מילים.
ההחלטות שלך בלבד- תודה לכל מי שהשתתף והעביר איתנו שבוע בהנאה. עונת הפנטזי מתחילה מיד..

ארינמל2

New member
עם כאלה חברים...

לבחור בין סוטה מין לשון מיי ? בחירה קשה ידידי...

ארינמל2

New member
עדיין אסוציאציות קשות

במיוחד בעת שאתה סותה את הקפה של הבוקר מול הפורום...

OrEl74

Well-known member
מנהל
ניתן לאובייקט להחליט מה בא לו

אני במקומו הייתי בוחר משהו אחר אבל הוא התחייב ובהתחייבויות צריך לעמוד

Or Amit

New member
ע"מ למנוע מקרים של צילוק נפשי

אפשר ללכת על Golden Sour, וככה להתרחק טיפה מהאסוציאציה הבעייתית לכמה אנשים אופצייה אחרת היא לאחד את הכינויים ולהוסיף את מושא ההערצה של עבוד בעונה שעברה של 'כוכב נולד' וללכת על "שון מיי פיינגולדן סאוור"

Or Amit

New member
ברור ../images/Emo13.gif

אבל אני עדיין בעד "שון מיי פיינגולדן סאוור"

LostInTheUSOfA

New member
,תודה לכל מי שהשתתף בדבר ההזוי הזה

איכפתיות לשמה ... אני כרגע לא כל כך מחובר, אבל אני אבחר בימים הקרובים. תודה לגולש שהסב את תשומת ליבי לקרבה בין גולדן סאוור לגולדן שוואר (כל אחד והאסוציאציות שלו)

OrEl74

Well-known member
מנהל
האמת שאני מופתע

לי זה היה ברור לגמרי וגם היה לי ברור שלזה אור התכוון ולכן גם לא חשבתי להעיר על כך.

Wiiwa

New member
כמובן שכוונתי היתה טובה,

אני מקווה שאתה יודע. אם התבאסת, סליחה. זה היה אמור להיות כיף איתך לאו דוקא על חשבונך.

LostInTheUSOfA

New member
התבאסתי? מאוד נהניתי.

וירון אפילו הצליח להצחיק אותי. אני לא נעלב בקלות, ואני מסוגל לצחוק על עצמי. תודה על העזרה. אז ללכת על ההצעה של אור?

למעלה