והרי החדשות..יום ה` ה26/6

מישו יודע

או יכולדעת למי היה אתמול יותר קרנות?! לא הצלחתי לעקוב כל המשחק.. מה גם שנפל השידור לזמן לא מועט כך ש.. /tapuzforum/images/emo67.gif

ראיתי בווינר שיש יותר לטורקיה

גם אני זוכר שהם השיגו הרבה יותר קרנות מגרמניה.. [לשמחתך ישלך עוד 12 נקודות]

פיצוץ בין ניר דוידוביץ` למכבי חיפה

על סכום השחרור שלו בחוזה החדש. דוידוביץ` דורש בעקבות כך להציב אותו ברשימת העברות.

זה כל שנה כך כל ינואר כך הוא תיפוס

כזה .אני מקוה בשביל חיפה שזה לא פיצוץ עצבני.

אלן מסודי צפוי לחתום במכבי נתניה

הקונגולזי יפגש היום עם ראשי נתניה וצפוי לחתום לשנתיים. מסודי: ``היה לי טוב במכבי ת``א``, ``בנתניה אחזור להיות השחקן שהייתי``.

יצחקי חזר לישראל בשל בעיות אישיות

גנק: ``מצפים שיחזור ביום שני``. הבעלים של המועדון הארי למנס: ``גם תמורת מליונים של יורו לא נשחרר אותו``.

אבראו: בחיים לא ראיתי דבר כזה

סבסטיאן אבראו חלוץ בית``ר י-ם נחת בארץ והתקבל בחום ואהבה בנתב``ג ע``י 100 מאוהדי האלופה. אבראו: ``בחיים לא ראיתי דבר כזה, לא ידעתי שזה מה שמחכה לי בישראל``.

רשמית: דונאדוני פוטר מנבחרת איטליה

אחרי שנתיים בהם היה מאמן נבחרת איטליה פוטר היום רוברטו דונאדוני לאחר שנפגש עם ההתאחדות האיטלקית. מרצ`לו ליפי מועמד לחזור ולאמן את הנבחרת לאחר שהוביל אותה לזכיה במונדיאל האחרון. מה שמצחיק שרק לפני היורו החתימה ההתאחדות באיטליה את דונאדוני עד 2010.

דה סילבה חתם בהפועל ת``א

הרכש הראשון של האדומים העונה הוא בלם וקפטן כפ``ס דאגלס דה סילבה שחתם בהפועל ת``א ל4- שנים. כעת ינסו להביא את סלים טועמה.

בלעדי: להעולם החרדי ספורט

חלוץ מכבי חיפה בעונה החולפת ראנטו ששוחרר ממכבי חיפה . שוב במגעים עם חיפה מכיון שלא מצא קבוצה.

למעלה