והרי התוצאות...

prizman

New member
כתום זו עוד פרסומת, נכון?

אז ממש לא מעניינות אותי התוצאות. תודה.

dw2322

New member
מפתיע במקצת

אם כי יכול להיות שתוצאות הסקר מוטות לעבר סקטורי הביומד והגז-נפט, שלהם יש פורומים ייעודיים.

עם טבע אין לי בעיה, ומתחילת 2014 כבר ראינו תשואה נאה למדי, אבל לדעתי מזור מנופחת, ולא תציג תשואה מובילה ב 2014 (ואני לא אתפלא אם בסופו של דבר תציג אפילו תשואה שלילית). גם דלק קבוצה לא זולה.

פאטיה

New member
wd מסכימה איתך, מה שקרה לאינסוליין

עשוי גם לקרות למזור; המנייה עלתה יותר מדי, ועדיין לא התאוששה משיא העליות שלה ב- 2013.

dw2322

New member
מזור נסחרת בערך כפי שגיוון נסחרה עד לא מזמן

באזור ה 500M$. באותה תקופה הייתי מרוצה מאד אם אידיבי היתה מצליחה למכור אותה ב 750M$. בסופו של דבר הצליחו לקבל מיליארד, וזה היה אקזיט יפה מאד, למעלה מציפיותי. שאפו.

מזור וגיוון, הן חברות ציוד רפואי מהפכניות, אני חושב שגיוון אפילו עוד יותר (כי בתחום של מזור כבר יש כמה שחקנים, גיוון התחילה מ 0), ובהחלט אפשר להסיר את הכובע בפני החדשנות, בשתיהן.
אממה, יש גם עניין של ש"ש. גיוון בשנה שעברה כבר הציגה מכירות נאות מאד, של למעלה מ 100M$, והציגה רווחים, לא זניחים, בשורה תחתונה.
נכון, המכפיל היה גבוה. מה לעשות? זה מה יש בפירמות כ"כ חדשניות, ולגיוון, לא פחות ממזור, יש פוטנציאל צמיחה ניכר (במעי גס מעבר למעי הדק, בעוד שווקים בעולם, בעוד אפליקציות וכו).

מזור, כיום, נסחרת כמו גיוון, שקרעה את התחת לפחות 10 שנים, ורק לאחר תקופה כה ארוכה הגיעה להישגים הפיננסיים הנאים.
מניית מזור, לדעתי, פשוט רצה הרבה הרבה לפני השיפור בביזנס. לא רבעון או שניים, אלא כמה שנים טובות. יכול להיות אפילו עשור.
אז מוכרים עכשיו 5-6 מיליון במקום 4M$ לרבעון. יופי. אז מה? הם עדיין שורפים כסף כאילו אין מחר. מילא המכירות היו פי 10 מהיום.

שוב. אין ספק שהנהלת מזור עושה עבודה טובה. אין ספק שהמוצר טוב. אבל מחיר המניה, אוי המחיר.

למעלה