וואו. הילד גדול

וואו. הילד גדול

בילד (21) סטודנט עתודאי בטכניון בתוכנית מאתגרת כבר מזמן שחרר את אמא. אתמול קלטתי (אולי כבר כתבתי על זה בעבר אבל עכשיו זו עוד מדרגה) שהוא כבר לא צריך אותנו.

הוא מגובש. הוא החלטי, הוא יודע מה הוא רוצה, הוא יודע למה הוא נדרש ואיך להשיג את זה. שששש עוד שני מבחנים קשים בדרך ושנה אחרונה).

הוא יודע לכתוב קורות חיים בלי עזרה שלי. הוא יודע להתראיין הוא יודע לומר שהשכר שאתם מציעים לי לא כמו שחשבתי תשקלו שנית. הוא רוצה לטוס לאפריקה ולעבוד בכור האטומי).

למעט שני הדברים האחרים אני גאה בו. התמימות לגבי בטיחות הכור האטומי מעוררת בי פלצות וכנ"ל אפריקה) מן הסתם לא נותנת לזה יד ומטפטפת מידי פעם את דעתי.

אבל חוץ מזה. הילד הפך לאיש צעיר עם חוסן ויכולת להתמודד עם תסכולים. אחחחח מי היה מאמין.

תפקידי תם לבנתיים....

אני רק חושבת איך חוסר היכולת שלי ללמוד, להתמיד, לשאת תסכולים לעשות תואר עיצבה את ההתנהגות שלי מול הילדים והיעדים שרציתי שיגיעו אליהם ואני מבינה בדיעבד שזה לא היה מדוייק. כן, הם הגיעו לזה (אולי!!) בגללי (אולי לא. יש מספיק ילדים להורים לא דוחפים שהגיעו להישגים) אבל המחשבה שלי שלימודים יביאו אתכם לאן שצריך ויחסכו מכם תסכולים פשוט לא נכונה.

בסוף יב' גיליתי שפספסתי את החינוך והערכים (אבל הם קלטו את זה מדוגמא אישית ומהסביבה. הרבה מהסביבה) לקרת סוף התואר או אפילו לפני כן גיליתי שלימודים בלי אישיות חברותית, העזה, אופטימיות, נחישות, יוזמה....נשארים רק עם דף של ציונים.

אז הוא מסודר כי עוד השירות לפניו והיא תסיים בעוד שנה תואר באמנות ואין לה מושג מה הלאה ו הקטנה... יש לה עוד 3 שנים והיא מוכיחה נחישות והתמדה כמותם אבל אחרת. היא הדובדבן. עדיין דואגת. היא מספקת לי פחות התעסקות מהגדולים.

תארו לכם (מי שמכיר אותי שנים יודע) אין מלחמות. אין ריבים בבית..

סיכום ביניים שכזה לפני שתפוז ירד למצולות וכל המידע הזה ילך לאיבוד :(

יום טוב

mykal

New member
וואוו כמה אני שמחה

שאת מרגישה כך, שאת מאושרת בהשגים של הילדים שלך,
זו נחת אמיתית. כנראה שהההשקעה כן משתלמת.
מאחלת לך להמשיך ולהנות מכולם, לראות אותם מאושרים בבחירות שלהם,
מתקדמים ונהנים.
חבל שאין אימוג'י של מחיאות כפים, לו היה כנראה הייתי ממלאה עמודים שלו לכבודך.
בהצלחה בהמשך.

נומלה

New member
משמין מרוב נחת

רק הערה: לפקידך לא הסתיים. אין תאריך פקיעה לתפקיד אמא. רק החלק החינוכי שלו.

איזה עדכון משמח

ותפקידך ממש לא תם....

כבר פחות לחנך, אבל לתת אהבה ולהגיד כמה את גאה בו. זה הוא כנראה תמיד יצטרך. כמו כולנו.

תודה רבה לכולן. לא קיבלתי עדכונים

על התגובות לכן התגובה המאוחרת וגם משום מה לקח המון זמן לשכנע את תפוז לאפשר להגיב.
&nbsp
אולי כמו השחלות שלי ); הוא מפסיק לתפקד? :'(
&nbsp
אכן התפקיד לא תם ולא יחסרו ימים קשים ומאתגרים.
&nbsp
רק אתמול שלפתי מאיפשהו דף של עונש שנתתי לו פעם. לכתוב "אף אחד לא שקרן ואני אעשה מה שמבוגרים אומרים לי לעשות". אין לי מושג על מה זה היה. כנראה שזה הרגיש לי מאןד. עכון אז למרות שהיום זה נשמע נורא.
&nbsp
מצד שני ידעתי כבר אז שעד כמה שקשה לנו ליהיות לו להורים ככה חייו יהיו קלים יותר בגלל האופי שלו. נראה שצדקתי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה