וואו מצאתי את שחיפשתי......

וואו מצאתי את שחיפשתי......

וקראתי את כל השירשורים כאן (אולי לא כולם , אך רובם בטוח שקראתי), ואני שם עמוק בסדרה שבעיניי איננה טלנובלה- אלא מציאות יום יומית. אני כ"כ מזדהה עם המוצג בסדרה, חי את הסדרה- מצפה כל שבוע להקרנתה, היא זה אני וחברי- אנחנו זו הסידרה. אה- לא ציינתי שאני פדוי שבי, שהיה שם במחשכי הצינוק של האוייב, ועברתי את העינויים שחלקם מוצגים בסדרה, וחשתי את חוסר ההבנה של המימסד עם חזרתינו ארצה- אז וכמעט עד היום. ובקרב החבורה שלנו ישנם שעד עצם היום הזה נושאים את מראות ה"ימים הנוראים" ההם (יום כיפור היה---------או לא היה),ויחוו את חוויות הטראומה עד יומם האחרון. רק רציתי להגיד לכם אנשים יקרים- מה שמוצג שם- בסידרה- הוא הדבר הכי קרוב למציאות שעלה על המסך עד היום. אילו היו חיינו אז ואלה חיינו היום. ושבע עשרה שנה????? נכון זה טלנובלתי העיניין- אך אם לא יתעורר הממונה על העיניין- זה עוד עשוי להפוך למציאות......... אני מצדיע לשחקנים שהצליחו להעביר את המציאות שחווינו אז- וחלקינו חווים עד עצם היום הזה. ולעורכי הסידרה שהשכילו לקחת חוויה כ"כ טעונה וללמוד אותה- ולהצליח להנחיל אותה לציבור. ומזמין אתכם לצפות בפרק הבא..........הוא יפתיע. בברכת השחרור של גלעד- ומיד!! אורי (לא ההוא מהסידרה----אולי כן בעצם)

idanoosh17

New member
שמח מאוד שמצאת ../images/Emo201.gif

ברוך הבא לפורום, ויותר מנשמח לשמוע את הדעות שלך על התוכניות ועל הפרקים בהמשך.

למעלה