וואו.

רונוש97

New member
וואו.

הספר הזה כ"כ טוב! דקלה, באמת שאפו D: אבל לפני,וידוי קל. כשההיתי עוד בגיל "ערוץ הילדים" וצפיתי בך עם המנחים שם, חשבתי שאת, כמו כולם, שיטחית כזו. כבר איזה שלוש שנים אני לא רואה את הערוץ הזה. אז בחופש הגדול, כשהיה לי משעמם, חיפשתי כמה ספרים בחנות ספרים כלשהי [לא נכניס פה פרסומות סמויה], ובכלל לא לקחתי בחשבון את היומן של שלומצי. כמו שאמרתי,חשבתי הוא יהיה שטחי, כמו הסופרת שכתבה אותו. אז לקחת כמה ספרים, שניים היו "בסגנון שלי" ואחד היה די ילדותי. אז ביקשתי מאימי [ולא, היא לא אם חד הורית כמו האמא של שלומצי], שעובדת ליד הקניון של העיר שלנו, להחליף לי את הספר ה"ילדותי מידי". אחרי שיחה מיגעת של "את זה כבר קראתי" או "זה לבנים", אמרתי לה שתבחר לבד, ותפתיעי אותי. והינה, היא הביאה לי את היומן של שלומצי. לא הסכמתי לקרוא אותו, אבל לה כבר לא היה כוח להחליף, אז אחרי שסיימתי את הספרים הקודמים שלקחתי, התחלתי לקרוא את הספר הזה, בערך לפני שבועיים. והופתעתי, באמת שלטובה. וזה הגיע עד כך שההיתי נשארת עד הלילה עם הספר, או קוראת בשיעורים בלי שהמורה תראה. והיום סיימתי אותו. את הסיפור עם ג'ו, עם שירלי, ואת הסיום המרגש עם השק שינה של יוני. הספר הזה מרגש, נוגע בכל לב של ילדה מתבגרת. מיד אחרי שסיימתי אותו, ממש לפני 5 דקות, רצתי למחשב וחיפשתי את הפורום הזה. אולי יש המשך? אולי כבר יש תאריך ליציאת "שלומצי כותבת יומן 2"? אה לי נשאר רק להתחננן שתעני לי, דקלה קידר הכ"כ לא "שטוחה". רוני.

שלומצי

New member
רוני ../images/Emo13.gif

רוני היקרה. ראשית כל, אני מצטערת לאכזב אותך. אני לא דקלה קידר מערוץ הילדים... מה לעשות, אני קצת יותר זקנה ממנה (33) וקצת פחות בלונדינית... אבל מה אכפת לי להיקרא מעכשיו דקלה קידר הלא שטחית ?
תודה רבה רבה על כל המחמאות על הספר. כמו שכתבתי למישהי היום - שמחת הקורא היא שמחת הכותב. ויש משהו כל כך משמח בלקרוא שנהנית, ששלומצי הצליחה להנעים לך את הזמן - וגם כמה שיעורים!! לא חינוכי! אבל מעורר גאווה... לגבי המשך - זה בטיפול. אין תאריך יציאה, זה עניין שלוקח זמן, אבל בואי נהיה אופטימיות
שוב תודה, דקלה.

למעלה