וואייייייייייייייייייייייי מזל טופ

וואייייייייייייייייייייייי מזל טופ

איזה יופיייייייייייייייייייייייי. פורום כלבבי. ואני שמחה שאני הראשונה פה כדי לברך וכדי להתנחל פה:)))))))))) תצפו להצפות:)))))))))))))))) ממני:)

gidiup100

New member
גם אני פה

אני מהותיקים שבא מוואלה ואת לא היית שם מי את?

וואלה, מוואלה??????

אני לא באתי משם, אני מפה:) היה שם פורום כזה? למה עברת לפה? אני אקונה מטטה:))))))) אקונה מטטההההההההההההה

גילה37

New member
היי גידי../images/Emo141.gif

ברוך הבא לפורום החדש שלנו, אני מקווה שתתרום מעט מידעותיך וניסיונך לכאן או סתם בכדי לקשקש איתנו.............

עופר 123

New member
קצת היסטוריה....

מקורו של "שמנות ויפות" הוא בפורום "נשים גדולות במיוחד" באתר וואלה. לאחר תקופה לא קצרה של פעילות ענפה, הועלתה הצעה לעבור לממשק הנוח של "תפוז", ו- to make long story short, הנה אנחנו, מחוייכים במיוחד לרגל העיצוב של הדירה החדשה... ברוכים הבאים, אקונה מטטה,
שלך, עופר

גילה37

New member
לא נורא נכון???????

כמו הבטחת אתה איתנו לאורך כל הדרך עכשיו נשאר לשווק את הפורום היטב ואז.......... הכל יהיה מושלם

גילה37

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

היי וברוכה הבאה אלינו ואני אשמח שתישארי עימנו, בחדר הזה, ונשדמח אם תשווקי אותו לחברים שלך ביי גילה

צ´מעו יקירי, זה לא הולך ככה...

כל פעם שאני ארצה להגיב לשניכם אני אצטרך לכתוב "עופר וגילה"??????. לא מקובל עלי:)))))) אני המצאתי לכם קיצור משולב של השמות שלכם אתם תחליטו איזה מהם אתם מעדיפים , בכל מיקרה גם אם תסרבו לזה, אני אתמרד:))))))))) חוצמזה למה אין הודעה על הפורום הזה בפורומים השונים?????. למשל דבר ראשון בפורום "דיאטות "??????? אני כבר הולכת לשתול שם הודעה על הפורום המדליק הזה, אתם תעשו את השאר בקשר לשאר הפורומים:)))))) ועכשיו טטטם טטם טטררםםםםםםםם הקיפו בעיגול את השילוב הקדוש שמוצא חן בעיניכם: 1. עוגילה 2. גילפר 3. עוגי 4. פרלה אקונה מטטהההההההההההההההההההההההה:))))))))))))))))

גילה37

New member
איזו מקוריות !!../images/Emo47.gif

היי אקונה מטטה גם השם שלך לא בדיוק קצר. לגבי הפרסום, יש כללים חד שמעיים לגבי שיווק הפורום בפורומים אחרים , אנחנו חייבים לקבל אישור מהמנהלים אז זה יקח יום יומיים אבל אנחנו נשווק את הפורום הזה , יש כבר כמה פורומים שביקשנו לפרסם מחכים לתגובה. תודה על הרצון לעזור , . עופר יגיב בנפרד על ההודעה שלך היא אכן מיוחדת אהבתי כל קיצור שכתבת. הכי חשוב הוא שאת תתמידי ותישארי איתנו לאורך כל הדרך גילה

למעלה