וואי איזה מתח

קלייטון.ש

Well-known member
יש לי משהו נורא חשוב ביום שני בעוד שבועיים. לא חיים ומוות (אם היה חיים ומוות אז מילא) אבל מחכים כבר יותר משנה לזה.
עכשיו אומרים סגר שבועיים מיום ראשון. אז זה על הדקה.
מזכיר את מסביב לעולם ב-80 יום.
אבל אומרים אולי יוארך.
אם הייתי כוסס ציפורניים הייתי כוסס אותם עכשיו גם ברגליים. אם הייתי מעשן הייתי מדליק סיגריה בסיגריה. אם הקירות פה לא היו מכוסים לגמרי בציורים הייתי כבר מטפס עליהם.
לאסוני אני לא כוסס ציפורניים, לא מעשן, והקירות בהחלט מכוסים כל סנטימטר ביצירות אמנות יקרות.

יחד עם זאת יש לי רעיון שאני מתכוון ליישם מיד כשהראשונה מתעוררת (כלומר בדקות הקרובות), להתקשר ולהגיד לה שאנחנו באים לשבועיים, שתביא את התאומות. זה יכפר על הכל.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש לי משהו נורא חשוב ביום שני בעוד שבועיים. לא חיים ומוות (אם היה חיים ומוות אז מילא) אבל מחכים כבר יותר משנה לזה.
עכשיו אומרים סגר שבועיים מיום ראשון. אז זה על הדקה.
מזכיר את מסביב לעולם ב-80 יום.
אבל אומרים אולי יוארך.
אם הייתי כוסס ציפורניים הייתי כוסס אותם עכשיו גם ברגליים. אם הייתי מעשן הייתי מדליק סיגריה בסיגריה. אם הקירות פה לא היו מכוסים לגמרי בציורים הייתי כבר מטפס עליהם.
לאסוני אני לא כוסס ציפורניים, לא מעשן, והקירות בהחלט מכוסים כל סנטימטר ביצירות אמנות יקרות.

יחד עם זאת יש לי רעיון שאני מתכוון ליישם מיד כשהראשונה מתעוררת (כלומר בדקות הקרובות), להתקשר ולהגיד לה שאנחנו באים לשבועיים, שתביא את התאומות. זה יכפר על הכל.
א. בהצלחה.

ב. אם זה לא יסתדר תמיד תוכל לכסוס קירות, לעשן ציפרניים או לטפס על סיגריות (שיהיה מעניין יותר).

קלייטון.ש

Well-known member
א. בהצלחה.

ב. אם זה לא יסתדר תמיד תוכל לכסוס קירות, לעשן ציפרניים או לטפס על סיגריות (שיהיה מעניין יותר).
אני כבר לא אכפת לי כלום, כי הראשונה אמרה "בטח, זה נוהל סגר שכל המשפחה ביחד"
מצידי שיידחו את מה שהיה צריך להיות בעוד שבועיים למתי שהם רוצים, ושיאריכו את הסגרים כמה שבא להם.

דקל נור*

Well-known member
אני כבר לא אכפת לי כלום, כי הראשונה אמרה "בטח, זה נוהל סגר שכל המשפחה ביחד"
מצידי שיידחו את מה שהיה צריך להיות בעוד שבועיים למתי שהם רוצים, ושיאריכו את הסגרים כמה שבא להם.
כל המשפחה המורחבת יחד בסגר? נשמע לי כמו "בדלתיים סגורות". עונש כפול.

קלייטון.ש

Well-known member
זה בסה"כ 17 נפשות, כנראה, והראשונה ובעלה, ברוך השם, יש להם הרבה מקום. ממש הרבה.
לי ולאשתי יש שם יחידת דיור נפרדת עם חצר נפרדת ומלוא הפרטיות.
אני מתעניין פחות בילדים שלי ובמבוגרים. אותי מעניינות הנכדות.
מאחר ואין סיכוי לקבל אותן לאירוח מתמשך בלי סגר (הבת שלי לא סומכת עלי ועל אשתי במה שקשור לטיפול בילדים), אז שיהיה ככה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לי זה דווקא נשמע כיף אבל כל אחד והמורחבת שלו.

יש לי חבר שעובד עד שעות מאוחרות, מתנדב למילואים ועושה מה שהוא רק יכול כדי לא לשהות בחברת המורחבת שלו.

הבעייה שלו שכשהוא לא בבית היא ממשיכה להתרחב.

דקל נור*

Well-known member

יש לי חבר שעובד עד שעות מאוחרות, מתנדב למילואים ועושה מה שהוא רק יכול כדי לא לשהות בחברת המורחבת שלו.

אשתך חיה בשלום עם ההומור המיזוגני שלך?

סופהו 1

Well-known member

הכל תלוי מורחבת, מידת הפרטיות/החדירה לפרטיות, הניג'וסים, הרצון וה"כושר" לשהות ביחד בלי אפשרות להימלט.

לא מורחבת, רק אחד, חתני, שהה כאן שבועיים בבידוד כששב מחו"ל.
אסור לצאת מהחדר. אסור לצאת מהבית.
לא קיבל שירותי כביסה, האכלה, ניקיון.
יחסינו, שהיו טובים מלכתחילה, נעשו קצת יותר טובים.

קלייטון.ש

Well-known member
מי שהיה במתח יחד איתי יכול להרגע.
העסק בוטל ומועד חדש יימסר בהמשך. לא בחודשים הקרובים בטוח.
בהתחלה אמרו שגם אם יהיה סגר הדוק זה יתקיים.
ואז קיבלנו הודעה שאחד המשתתפים החשובים, שיהיה בריא, חלה בקורונה. בלעדיו אי אפשר.
בנוסף נראה שגם שאר המשתתפים, שהם כנראה הרבה פחות לחוצים ממני, לא מעוניינים להתעסק בזה בזמן סגרים.
יש להם ילדים ועניינים ולא בא להם לצאת כשכולם בחופש.
אז אם ההוא, שיהיה בריא, לא היה חוטף קורונה, מישהו אחר היה מוצא תירוץ.

אשתי שואלת אותי אם אני מאוכזב או כועס וכולי.
אמרתי לה שזו שאלה מוזרה, היא הרי יודעת שלי אין רגשות שליליים. אפילו אמרה לי הרבה פעמים שזו אחת התכונות הכי מעצבנות שלי.
אמרתי לה טוב, אני מאוכזב ומתוסכל בגלל שזה התבטל/נדחה. אומרת שאני לא נראה לה מאוכזב. עניתי לה שהייתי מאוכזב, באמת, כמעט חצי שעה. אני לא אשם שהיא באה מאוחר.

למעלה