וואי אנשים נקעתי את הרגל.. בעעעעעעע

וואי אנשים נקעתי את הרגל.. בעעעעעעע

לפני כמה דקות חזרתי מהרופה והוא שם לי תחבושת.. בעעעעעעעעעעעעעעעעעע איזה כאבי תופת...
אני עצובהההההההההההההההה

Refael30

New member
תרגישי טוב!!!

אם רק תבקשי להרגיש בבית, את שחור צמתך חרש ללטף, ואם תבקשי לא לבכות עלייך, אשב ליידך וגם אתן לך כתף.

הוא לא כתב את זה!

זה השיר: "אינך יכולה" של החלונות הגבוהים. אם אני לא טועה.

נועהההההההה

תרגישי טוב מותק!!! ואני יודעת איך זה, גם אני נקעתי פעם את הרגל... (נפלתי בחוג...) וכדאי שתנסי לעשות פעילות עם הרגל שלך כדי שהיא תבריא יותר מהר (וכשהכאב יפחת תנסי ללכת, אפילו עם עזרה של מישהו...) תרגישי טוב מותק!!!

יאאא איזה מקריות!!!! גמנייי!!!!! :)

נקעתי לפני שבועיים את האצבע האמצעית חחח של יד ימין ואתמול נקעתי את האצבע האמצעית חחחח של יד שמאל.... את יד ימין נקעתי כשהלכתי מכות (חחח מיקוש----> שובבבב) ואת יד שמאל נקעתי במשחק כדורעף עם מיקמיק

shirel 1211

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

נועוש, אהובתי, איך זה קרה?! אם הרופא לא יתן לך תרופה טובה אני אשפד אותו! את בסדר נשמה?! תהיי בריאה... מתה עלייך!

שיראלוששששששששששששששש

תשפדי אותו עם חומוס.. הכי טעים.. כי הוא נראה לי קצת מגעיל בלי חומוס... גו חומוס! חומוס לשלטון!!!!!!!!!!!!!

shirel 1211

New member
חחחחח

צודקת... קודם כל חומוס ואחרי זה בחריף, הרבה חריף! מי הוא שיציק לך?! אני אציק לו... כי אני בונד... ג'יימסה בונד...חחחח

השיראל 2 עכשיו בבתי הקולנוע!!

דבר כזה עוד לא ראיתם.. הצילצול זה משחק ילדים לעומת זה.. אההההההההההההההההההההההההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *לא לבעלי לב חלש...

למעלה