וואי וואי, איזה פרק!!

וואי וואי, איזה פרק!!../images/Emo88.gif

מייקל נתן בבית משפט את החקירה של הלייף, פיליס נשברה והצטרפה אליו, אשלי היתה המומה, דייאן עוד יותר, ורק ג'קו המסכן הביט בעיניים דומעות אל פיליס ומייקל, וראה איך לאט לאט הוא הולך להפסיד במשפט והאכזבה בעיניו היתה רבה ומרובה...

../images/Emo47.gif למה פיליס, למה../images/Emo35.gif ../images/Emo10.gif

סצינת הסיום היתה אחת החזקות של השנה האחרונה, אם לא החזקה ביותר.... פיליס לא נשברה, היא ידעה שזה מה שהיא צריכה לעשות כדי לחבל בקייס של ג'ק, והיא אכן התפרצה... למה, למה... זה הלך כ"כ יפה... איפה האהבה לג'ק? יותר היה חשוב לה לא להתמודד עם דיאן ולא היה אכפת לה מהרצון של ג'ק... איזו אכזבה
אבל סצינה ענקית.... כואבת וטראגית אפילו...

nimix

New member
שיט לא ראיתי !

אולי בסופשבוע.. לפי מה שאני קורא שווה לראות שידור חוזר ביום שישי :)

באמת סצינה חזקה בסוף..

גם אני התבאסתי =/ הייתי בטוחה שהיא התחרטה ושהיא ממשיכה עד הסוף ותומכת בג'ק, ובסוף.. נו טוב

SupeRonit

New member
מה קרה לאיזבלה ?

הייתי בבייביסיטר וזה היה דלוק על ערוץ 3 ברקע
וכמובן שאני לא צופה בטלוויזיה כשאני עם התינוק/ת
ולא משנה שיוצאת לו שיניים אז גם אם הייתי רוצה אז לא יכולתי לצפות גם אם הייתי ממש רוצה
ורק בזוית העין ראיתי את פול היסטרי

python 4

New member
דווקא את הפרקים הטובים אני מפספס..

נו טוב, יום שישי.

אחלה של פרק

אני חושבת שמייקל סתם הרגיז את פיליס , מה שהיה בעבר שהיא לא היתה אמא טובה זה לא אומר שהיום היא לא תהיה טובה בס"ה היא פיליס אוהבת את ג'ק .

sergew2

New member
פיליס הייתה מעולה!!

הסצינה הייתה חזקה! והקש ששבר את גב הגמל היה התמונה שמייקל הראה לפיליס, אני חושב שבלי התמונה היא לא הייתה נשברת ככה. בכל אופן משחק מעולה!!! ברוך שפטרנו מאלכס....לא אתגעגע אליה, זה בטוח

חם חם בצח"מ!!../images/Emo42.gifגם היום פרק 10!

פיליס ממוטטת, ג'ק עוד יותר, אם ג'ון סילבה לא היה מפריד הוא ומייקל בטוח היו הולכים מכות. אשלי קצת מעצבנת אותי, מתערבת איפה שהיא לא צריכה להתערב. לא פלא שג'ק צעק לה "אש!!, תלכי מכאן בבקשה". רואים שבראד בעד דיאן. וניקי סוף סוף עומדת להגיד לויקטור שהוא היה צריך לעזור לג'ק רק מפני שבגללה ג'ק במצב הזה. בריטני וראול מסתודדים ואוהבים, בילי ודניאל רק רבים, ורק מקנזי אורבת לכולם ומאזינה בצד, ככה זה כשאין חיים... אה כן, שכחתי את אמה המשוגעת שמשחקת אותה לחוצה כמו טמפון מההצגה ובעצם היא חוששת שהחבר הדפקט שלה יחשוף את הפרצוף הצבוע שלה. ואיזבלה! אני לא נמנת עם מעריציה, אבל איזו צמרמורת חטפתי כשהיא השתבקה ככה! אני מקווה מאוד שהיא לא תמות! היא אפילו עוד לא ראתה את הילד. ואיך אפשר בלי ג'י.טי שהבריז לכולם בערב הכי חשוב לטינס מזה הרבה זמן...

SupeRonit

New member
מה היה לה שבץ היום בפרק ??!

לא ממש ראיתי
: עד שנזכרתי שיש פרק אחרי שחיכתי לו כל היום כבר היה עשרה לשש
ואז הייתי עסוקה בלא(ל)תר תחפושת של
לאיזה חלטורה במסיבת יום הולדת לשמונה בנות צווחניות בה אני המפעילה

כן רוניתי, המסכנה השתבקה

והיום בפרק אפילו לכריס כאב כ"כ עד שגם היא התפללה לשלומה.

venustudent

New member
נראה לי שעל פול

חוץ מזה, באמת היו פרקים חזקים ביומיים האחרונים. עד הפרק של היום לא הבנתי אם ההתמוטטות של פיליס הייתה אמיתית או חלק מהתרמית שלה עם מייקל, אבל היחס שלה למייקל די הבהיר את זה... אני לא חושבת שאמנדה היא צבועה, ראלף המניאק באמת מעמיד אותה במצב קשה וככה יוצאים לה מהפה דברים שהיא לא מתכוונת אליהם... ואני מחכה לרגע שג'יי-טי יחזור ויראה מי גנב לו את ההצגה (זה ניחוש, לא ספוילר- אין לי מושג מה יהיה).

pumiki25

New member
פרקים חזקים, אכן ../images/Emo45.gif

אם אני חזרתי לצפות...
המורכבות של פיליס קוסמת לי. מחד - היא ידעה שצפוי לה "מארב" שכזה וחששה מפניו - אבל היא לא ציפתה ש"תיכנס" לסבך הרגשות אליו נכנסה. אני מניחה שבמהלך החקירה הנגדית, הכול קרם עור וגידים - והכאב שלא הגליד התעורר מחדש. אם תשאלו אותי - בן-או-לא-בן - ג'ק יצא מניאק לא נורמלי. לבקש מאשתו שתעבור את כל התהליך הכאוב הזה, ללחוץ עליה כך...לדעתי, שתי הסטירות שהחטיפה למייקל היו צריכות להיות מכוונות יותר לכיוון ג'ק...

pumiki25

New member
באמת? ../images/Emo12.gif

כנראה פיספסתי. בכל אופן, טוב לדעת שאני בחברה טובה

venustudent

New member
ככה הוא הצדיק בפניה את מעשיו

וגם בפרקים הקודמים הוא אמר לה שג'ק לא בסדר, אולי הוא אפילו אמר את זה לג'ק אחרי המשפט (לזה פחות שמתי לב כי חיכיתי לרגע שהוא ירביץ לו או מה).

למעלה