וואי, מזה? כבר פתחו?

קפת

New member
וואי, מזה? כבר פתחו?

מה באתם? עוד אין סדינים מכובסים, שלא לדבר על קונדומים וכיבוד. תיכף, תיכף נתעשת ונעלה איזה משחק ישן-חדש לחימום הקנה.

קפת

New member
לכל מי שלא מכיר את הממשק הזה

יש סקר, יש לוח הודעות, יש מאמרים. הכל עדיין בשיפוצים. אתכם הסליחה, ותזדיינו. בסבלנות או לא, כל איש ואישה לפי סגנונו/ה!

קפת

New member
הודעות מנהלתיות, ומעצרים../images/Emo32.gif

תראו, גונבה לאוזני שמועה מבוססת, ואני אף התנסיתי בטרגדיה: יש פה מפלצת זוללת הודעות, באתר הזה. ככה שאם אתם מעלים לאוויר תגובה מנומקת ומושקעת, תעשו קופי לפני כן. אם נמחקה לכם הודעה, אתם יכולים, במקרים מסויימים, למצוא אותה בקאדר ההודעות האחרונות בכרטיס האישי שלכם. אבל זהירות, יש כמות מוגבלת של הודעות שנשמרות בכרטיס האישי, וכל הודעה חדשה שאתם פולטים דוחקת את הקודמות ללימבו. וחוץ מזה, כולכם כלבים וכלבות: אני הבאתי מאמרים מרתקים, ישבתי והגיתי סקר, בעמל, דם, יזע, מדעות ועוד כמה נוזלי גוף שהחשיכה יפה להם. ואתם מה? חמישה אנשים (ארבעה מהם זו אני) ענו על הסקר הזה. הלא תבושו?

יס באך

New member
תגידי

הארוך אחול מניוקי זה לא סוג של מאמר הבלוג שלי היה מת לקבל את ההודעה הזו.

קפת

New member
תשרשר לבאלוג שלך

או תעתיק, אנא ערף? מה הבעיה?

KT13

New member
אני חדשה כאן

גונבה שמועה לאוזני שיש פה טריוויה? האמנם?

קפת

New member
תהיה. בקרוב. מלה של קפת.

שלום לאשה שנקראת על שם תרסיס נגד זוקים. יש את חידת הבחבח (מעלי מאריה קארי מתחת מדונה), אבל החידה הזו היא כשלון ואני קוראת לבחבח, מעל במה זו, להתפטר מתפקידו, להחזיר את המפתחות, לתלות את הנעליים ולגזור את החליפה! וכמובן שאת, KT13 החביבה (13 מסמל גיל? גובה? משקל? איסיקיו? איקיו? אייקיו? או שאת סתם בלונדינית?), מוזמנת לייצר שירשור טריוויה חדש, אבל שווה!

KT13

New member
../images/Emo54.gifכמובן ש-IQ

והיום עוד יש לי יום טוב, הבנתי אפילו את מה שאני כתבתי. מה ג'וקים?? מי הורג ג'וקים? הם לא מפריעים לי ואני לא מפריעה להם. אני אחשוב על שירשור, מתה על המילה הזאת.

עין הנץ1

New member
היום היה במשרד יום של טופו מוקפץ

שעתיים אחרי זה, ואני עדיין משרשר. אגב, תמיד חשבתי שכשאומרים שמאן דהוא שלשל לכיסו זה נורא דוחה, גם אם מראה על יכולת אקרובטית ראויה לציון.

עין הנץ1

New member
היום היה במשרד יום של טופו מוקפץ

שעתיים אחרי זה, ואני עדיין משרשר. אגב, תמיד חשבתי שכשאומרים שמאן דהוא שלשל לכיסו זה נורא דוחה, גם אם מראה על יכולת אקרובטית ראויה לציון.

KT13

New member
תודה נץ

תודה שאתה משתף אותנו בחוויות שלך ועוד פעמיים

בחבח

New member
שלשל לכיסו זה דוחה ?

ומה עם לשלשל חבל ? זה לא רק דוחה. זה גם כואב. והאם אי פעם נתקלת באנשים המשחקים די-אנד-די לסוגיו ואחד מהם אומר שהוא הולך לשלשל לפיד ? זה לא רק דוחה. זה לא רק כואב. זה גם שורף. והרבה.

בחבח

New member
סליחה אבל אני הייתי זה שהתפטר מראש

אני סתם זרקתי בינתיים משהו שהיה מונח על שולחני כדי לעודד את קולות הקוראים לי להתפטר לאלתר, לזרוק את המגבת ולתלות את הכפפות.

בשם הבלתי תלויים

אני שוללת את פניך ריקם. החידה הזו תישאר כאן עד שניחנק איתה. נלך איתה לישון, נקום איתה בבוקר עם שיר בלב, ולא נצא שבת עד שנפתור. המוסד של קרטר - קשור לאו"ם? יוניצ"ף? או"מרא?

15.4.1865

יום הרצח של אברהם לינקולן. מהמרת שזה תאריך הלידה של ג'קסון המבוקש - כדי להספיק להקים מוסד שקרטר יעמוד בראשו לא יתכן שנולד ביום בו נרצח קנדי.

קפת

New member
שמלה יקרה

אני מחזקת את ידיך. אבל במטוטה: העבירי את שתי תגובותיך המשכילות והמושכלות לשירשור ע"ש מאריה קארי. ותבוא עליך הברכה. לא נניח לבחבח להתפטר עד שיתן דין על מעשיו הניפשעים. הצורר.

חביבל'ה, את לא הבנת משהו.

השיר היחיד פה, נמצא אצלי בלב. אצלכם, זה ארוך ומגרד ונמצא במקום אחר. אני לא מכירה אותך מאיזה שהוא מקום?

את נראית לי נחמדה את

ואני בדיוק מחפשת עוזרת. תתחילי בשטיחים מקיר לקיר ותמשיכי בכריות שעל הקיר. תגידי תודה שחסכנו לך בספונג'ה ובקרצוף עם כל הריפוד הזה בקליניקה. איך את מתמודדת עם הז'וקים? בשפיצים?

למעלה