וואי ממש מעריצים אותו?!

r and b11

New member
וואי ממש מעריצים אותו?!

אני ממש אוהבת את רוני(דנידין) ישלי אפילו תתמונה שלו ושל שורטי בכל מקום בתור תמונה אבל..להעריץ? אתם מעריצים שרופים? וואו כילו איך אפשר לאהוב רק אחד?להקשיב רק לאחד?להעריץ?.. אני אוהבת ממש ממש את דנידין אבל ..גם עוד הרבה זמרים/ראפרים אחרים..אז. להעריץ?או שאני סתאם טועה?

לא מעריצים כאן את רוני

אוהבים כאן את המוזיקה שלו(לפחות רוב חברי הפורום לפי מיטב ידיעתי) אני לא מעריצה אף אחד על מוזיקה שהוא עושה. בכל מקרה תהני לך עם לאהוב כמה

r and b11

New member
זה הרי ברור

זה ברור שאוהבים את המוזיקה שלו..מה כבר נאהב?את איך שהוא מצייר?! רגע אבל את אומרת לי שאת אוהבת רק את המוזיקה שהוא עושה? למה..?! הממ טוב..כל אחד והטעם שלו..כנראה.. ולאהוב רק מוזיקה של אחד(כמו שאת קוראת לזה),להעלות בלי סוף תמונות שלו לדבר על כמה שהוא חתיך..זה כן די להעריץ.. טוב לא רוצה לקטול או להעליב נכנסתי לכאן כי גמאני אוהבת את רוני.. פשוט סתם רציתי להבין..לדעת..איך אפשר?...

תסכימי איתי שלאהוב את המוזיקה ולהעריץ זה 2

דברים שונים לגמריי. אני רק אוהבת את המוזיקה שלו. חתיך אני אומרת על כל מי שחתיך,אני לא מתביישת לפרגן מאמי. אני מעלה תמונות שלו כי הפורום עוד לא ראה את כולם,וקיבצתי מהאינטרנט תמונות מאירועים שונים(שזה דיי מעניין) את לא יכולה לקבוע אם אנחנו מעריצים מישהו או לא,אם את מגדירה את האהבה שלך כהערצה אז בבקשה. אני נהנת לשמוע את המוזיקה שלו וזהו. אני בת 18 מאמי,תאמיני לי שאסתדר גם בלי רוני ובלי אף זמר.כבר עברתי את הגיל של להעריץ מישהו ועוד מישהו שאני לא מכירה. כמו רוני וכמו רוב הזמרים האחרים.

r and b11

New member
טוב נסחפת לא?..

אני לא בא הבטענה ואני גם לא מחליטה בשבילך.. אוקיי ז עולם חופשי ואם את רוצה לקרוא למישו חתיך או להעלות תמונות את צודקת זו זכותך המלאה ואין מישו שיכול להגיד לך מה לעשות אבל אם זה עולם חופשי אז זכותי גם להגיד מהני חושבת על מה שאני רואה בכל אופן מצעטרת אם זה פגע..

אני?חח,את קוראת מה שאת כותבת נשמה?

לא פגעת זה בסדר,אני לא נעלבת משטויות.סתם הסברתי לך עד כמה מה שאת אומרת לא נכון. ושאין קשר בין הדברים שרשמת. יום טוב.

הפוך9

New member
חחחחח יהפוכות=]

מה השטויות האלו?! חחחח מה זה חשוב מעריצים או לא?? הוא עושה מוזיקה טובה וזהו! אני לא מאמין שיש איזה יצור ששומע רק זמר אחד.. בקיצור נהנים מהמוזיקה!

../images/Emo45.gif

על זה דווקא היתה הסכמה שאי אפשר לאהוב רק זמר אחד

לייפזXD

New member
שחרר!! מסכימה איתך:]

כמו שאמרתם היא אפשר מוזיקה של בן אדם אחד כל הזמן!! אבל אני לא חושבת שיש פה מישהוא שבאמת "מעריץ" של דנידין... אנחנו פשוט אוהבים ת'מוזיקה שלו>> ולהעלות תמונות של משהוא, לא אומר שמעריצים שרופים שלו...ולמה לא לפרגן?!... חוצמזה שאנחנו פשוט רוצים שהפורום יהיה פעיל יותר.. כי רוני עדיין לא הוציא ת'אלבום השני שלו, אז אנחנו מעלים תמונות וסתם מדברים... שבוע טוב:]

r and b11

New member
זה מה שניסיתי להגיד

הממ...אוקיי.. את צודקת במאה אחוז.. רק רציתי לשאול.. למה ישר להתנפל?... חח לא משנה הקיצר עזבי.. יום כתום=]

הפוך9

New member
‏:]

דבר ראשון אפחד לא התנפל ולא יצא עלייך! דבר שני תמשיכי לכתוב פה זה יהיה נחמד.. דבר שלישי ברוכה הבאה! ובהצלחה..

פולספגן

New member
../images/Emo52.gif על הבורות, אך דנידין זה פורום על להקת

מוזיקה או על הספר שכולנו גדלנו איתו

למעלה