וואי שאלה דחופה תענו לי!!!!!!!!

וואי שאלה דחופה תענו לי!!!!!!!!

קראתי כתבה עכשיו על אלמה בן זאב ומיכאלה אלקין ורשום שם שהם התחברו ושהם חברות ממש ממש ממש טובות בחיים רשום שאלמה בן זאב בת 14.. בת כמה היא באמתת?! פעם אומרים 15 פעם 14.. ובאיזה כיתה היא? איפה אלמה גרה ואיפה מיכאלה גרה? תענו לי דחוףף!! תודה

אני רק יודעת איפה הם גרות...

אני יודעת שהם שכנות במציאות והם גרות בתל אביב... על הגיל של אלמה אין לי מושג...

ואיי תודהה בטוח שאלמה גרה בתל אביב?

היה רשום בכתבה שהם חברות מאוד מאוד טובות! הם לומדות באותו ביצפר?? כי הם רק הכירו בצילומים ואני ידועת איך אלמה הגיעה לאודישן היא הגיעה בדקה התשעים חברה שלה הכירה את הבמאי וסיפרה לאלמה על הסדרה והציעה לה שתלחך לאודישנים ואלמה הלכה ואחרי כמה שעות הודיעו לה שהיא התקבלה ומספר ימים אחרי זה הם התחילו את הסדרה... מיכאלה נורא נורא נורא נחמדה במציאות! היא בכללללל לא מזכירה את טלי!! בכלל לא.. לפי מה שראיתי בכתבה ולפי מה שהיא כתבה... ואגב, אלמה בביצפר במגמת תיאטרון ומיכאלה במגמת מחול.. מיכאלה אמרה בכתבה שהיא לא חשבה על התחום משחק אבל בינתיים זה בא לה בסבבה והיא לא חושבת שהיא תמשיך בתחום... ואממ זהו.. פרטים אצלי.. אם רוצים לשאול שאלות

מיכאלה לא יכולה להיות במגמה

מיכאלה רק בכיתה ח'...היא לא יכולה להיות במגמות זה מכיתה י'.... ומיכאלה בת 13.5 ואלמה בת 14-15 ניראה לי או שאני מתבלבלת...!!!

כנסי רגע

מיכאלה אמרה בראיון שלה בתפוז (וראיתי את הראיון) שהיא בבצפר לאומניות והיא במגמת מחול.. אז עם היא אמרה זה נכון..

כן גמאני ראיתי ת'ראיון

היא מזה גימגמה אבל בסה"כ היא אחלה... שמעתם למה היא לא נכנסה כי יש לה מחשב חדש וכל זה... אבל נראה לי שזה סתם.. יו נו... בקיצר לא לשפוט.. לפי דעתי היא דווקא די אחלה.. רק שהיא לא יודעת ממש להתראיין.. היא במגמת מחול.. זה כיאלו מקצועות בחירה. גם אצלי בבציפר יש מקצועות בחירה ואני במחול!

dies

New member
נכון...

גם בחטיבה יש מגמות(מוזיקה ומחול)גם אני הייתי עד ט(בט כבר לא כי סגרו) במגמת מחול וחברה שלי במגמת מוזיקה..אז יש

danielosh2

New member
?????.

אמ... מאיפה לקחת את הכתבה? את יכולה להביא לי אותה? ביו'ש תודהה

danielosh2

New member
לאאאאא

איזה שטויות אלמה גרה נראה לי שתל אביב ומיכאלה גרה בקרית אונו כי גם אני גרה שם ואני יודעת.

כנסייייייייייייייייייייי

אני חושבת שאלמה בת 14... נ"ב: למה את צריכה את הכתובת של אלמה ומיכאלה?!?!

אני רוצה לדעת כיי

אני רוצה לדעת אם הם קרובות אחת לשניה במגורים בגלל שהם חברות ממש ממש טובות במציאות! והם באותו ביצפר?

מה הקשר....לא הבנתי!!

מה את רוצה לדעת!? מה זה משנה לך אם הן שכנות או לא!? וכן הן חברות ממש טובות במציאות!!!!!!!

היא חברה של אלמה כייייייי

היא ממש התחברה לאלמה כי יותר קל לה כי היא קרובה אליה זה הקשר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בגלל שהן שכנות הן מתראות הרבה וחברות טובות! מה לא מובן?

למעלה