וואי!!!!!

וואי!!!!!

אוקיי אתם לא תאמינו חלמתי חלום צלול!!! זה קרה!!!! ועשיתי בדיקת מציאות בחלום ולא ראיתי את עצמי במראה אלא מישהו אחר מישהי אחרת אבל ידעת שזו אני וגם רציתי שיהיה לי שיער מתולתל והיה לי וזה היה כזה מגניב@@@!!!!!!!! טוב יום טוב ולילה טוב לכולם!!! איב

תשמעו...

טוב אז הלכתי לישון ככה ב11 ובטעות התעוררתי ככה לכמה דקות וחשבתי באותן דקות ספק ישנה ספק ערה על הפורום ועל השיטה של להתעורר ולחלום חלום צלול ואמרתי לעצמי שאני אחלום חלום צלול וזה קרה.. חלמתי שהכל מבולגאן מבחינת הגיוני, אין שום דבר הגיוני כי אני יודעת שאני חולמת ואז רציתי לדעת אם אני באמת חולמת אז איכשהו ניזכרתי בבדיקת מציאות עם המראה ואיכשהו פתאום הייתה מראה מולי וראיתי מישהי שהיא לא אני אבל ידעתי שזו אני מאיזושהי סיבה לא ברורה ואז אמרתי לעצמי הלוואי שיהיה לי שיער מתולתל ופתאום היה לי שיער מתולתל במראה זה היה ממש מגניב ואני זוכרת שממש נהנתי מהחלום הזה... חחחחח ו.. זהו.. לילה טוב איב

מזל טוב וברוכה הבאה !!

מזל טוב וברוכה הבאה לחבורת החולמים הצלולים ! ;-) אלון

ועוד משהו ..... בקשר למראות

היי, אחד הניסוים המעניינים שאפשר לבצע בזמן חלום צלול הוא להיכנס לתוך מראה, בחלום הצלול הבא שלך נסי למצוא מראה, הביטי בה ואז פשוט כנסי לתוכה, התוצאה עשויה להיות מאד מפתיעה !! הדבר ניגרם מהדרך שבה המוח מנסה לפרש דבר שלא ניתן לבצע במציאות, יש משהו מוזר במראות ובהשתקפות שהן יוצרות שגורם למוח ליצור תגובות מאד מעניינות למעבר דרך מראה, ניסוי שמאד שווה לנסות במספר חלומות צלולים ולראות מה התגובה כל פעם ! ביי ביי וחלומות צלולים ! אלון

לא חייב, יש המון אפשרויות נוספות

לפעמים באמת תתעורר בגלל שהמוח שלך לא יצליח להתמודד עם השאלה מה קורה כשניכנסים לתוך מראה ואז הדבר יגרום לך להתעורר, אבל לפעמים ( בדרך כלל ) הוא דווקא כן יצליח להתמודד עם השאלה הזאת ואז התוצאות יכולות להיות מאד מפתיעות ומשעשעות ! מומלץ לנסות ! חלומות צלולים, אלון

למעלה