וואי....

ערןGS

New member
וואי....

חברה, איזה ערב היה לי עכשיו... ישבו לי שלושה תיירים על הבר, הזמינו גלנפידיכים כיד המלך, בסוף השאירו 100 דולר טיפ!!! אך... איך אני אוהב תיירים.... כן ירבו... ולרגל החג - סקר. איזה תיירים משאירים את הטיפ הטוב ביותר? לדעתי האמריקאים. מה איתכם, ספרו חוויות...

nunimon

New member
אתה בדיוק מזכיר לי סיפור...

זה לא יאומן אבל זה קרה לי, אצלי בבר, במשמרת די משעממת. מעשה שהיה כך היה: ערב שגרתי בבר. אפילו חלש.אחת המלצריות אצלנו שהיא גם זמרת צעירה עלתה להופיע על הבמה. נשארו אולי שתי שולחנות, ואני נתתי את האות לצוות להתחיל לקפל בעדינות. פתאום נכנסו בסערה עם חיוך ענק על הפנים גבר כבן 35 וחברתו שנראתה צעירה. הם שאלו במבטא אמריקאי כבד אם פתוח - ואני עניתי - כן בשמחה. לא יודע למה... אולי כדי שהמלצרית שמופיעה תרגיש יותר בנוח.. הם התמקמו ממש קרוב אל הבמה, והזמינו בקבוק יין... הרגשתי שזה הולך להיות ארוך, והצטערתי על ההכנסה שלהם. המלצרית המשיכה לשיר, ועברה לשיר באנגלית. הזוג התחיל ממש להנות - חייכו לכל עבר, ונראו ממש מתרגשים. בעיקר הגבר. בשלב מסויים הגבר קרא למלצר ואמר לו - שהיין, הזייתים והגבינות לא יפסיקו לזרום. קצת נרתעתי. השולחן שלהם תפח לקרוב ל600 שקל. בכל זאת כבר מאוחר, ושני הזמרת זורמת איתם, עם שירים שהם מבקשים. בהמשך הלילה ביקש הבחור מהמלצר לקרוא לברמן. ניגשתי אליו והוא ביקש שתי קוקטילים לו ולחברתו. הכנתי לה קוסמופוליטן, ולו הכנתי ראסתי נייל. מסתבר שקלעתי בול. הוא כל כך שמח וניגש אלי לבר, נתן לי כרטיס אשראי ואמר : i am having such a good time. i want to order 1 drink to all the people here. tell them all its on me ! הייתי בשוק, אבל ידעתי שזה מחווה ידועה בחו"ל, לא חשבתי שזה יקרה במשמרת שלי. והנה אני מוצא את עצמי מכין קוקטיילים לשאר השולחנות שנשארו, הגשתי, וחייבתי אותו. הוא ניגש, לקח את הויזה חזרה, והסתכל עלי ועל המלצרים בפליאה: I hope you guys drink as well אני והמלצר חייכנו חיוך נבוך הוא שלף את האשראי ואמר - drink free ! its all on me as long as i am here... just make sure if you making good cocktails let me taste... and bring few to the singer as well... מכאן הדרך לחגיגה היתה קצרה.. ישראלים או לא...
אני שתיתי קמפרי אשכוליות, ולמלצר השני נתתי שני שוטים של ייגר. ערב שהתחיל ב2:00 בלילה נגמר ב4:00 בבוקר... בסוף הוא קם, נישק את המלצרית ששרה, נתן לה ביד 100$ ניגש אלי שאל כמה עוברים אנחנו - אמרתי 2 נתן עוד 2 שטרות של 50$ כל אחד, נתן חיבוק חם לכולם, ואני העברתי לו את האמריקן אקספרס פלטיניום ע"ס 980 שקל ... הוא אפילו לא הסתכל על סכום החיוב. הוא חיבק אותי ואת המלצר הנוסף, ואמר : its been too long time since i had such a great night הסתובב והלך...

R-o-i

New member
מה לגבי עבודה ?

דיברנו על משהו... ומאז נעלמו עיקבותיך

nunimon

New member
עיקבותי...?

אני כאן תמיד.. ובקומונות, ובמייל, ובמסרים... אמרתי לך אז איזה הצעה לגבי עבודה במטבח - ואמרת שתחשוב עליה, ולא חזרת אלי... אז שערתי שלא מתאים לך...

nunimon

New member
../images/Emo31.gif ../images/Emo4.gif

מצטער... אבל אני אברר על דברים אחרים...

גדול ../images/Emo24.gif

כל כך מוכר משמרת משעמת שנכנסים לשיחה עם המלצרים על מה נשמע ומה קרה 3.30 ופתאום נכנסו לי קבוצה של תיירים ככה התישבו לי על הבר ופנו אליי באנגלית שותפת .... " שני זוגות ו4 גברים מארה"ב " התיירים זה כיף לא נורמלי פינקתי אותם ככה בכיף ... בדיחות אלכהול יין {שתתי איתם המון } ויצאתי עם 300$ טיפ 100 מזוג אחד 100 ומשני 100 מ מהגברים... לחזור הביתה ככה בערב חלק עם 300$ 150 ש"ח ב5.30 זה כיף לא נורמלי אגב בקשר לסקר אטילקים משארים הרבה טיפים צרפתים קמצנים צריך להגיד להם {זה לא כולל שירות } רוסים כנ"ל כמו הצרפתים אנגלים וגרמנים משארים טיפ תמיד עם טעם טוב זהו פחות או יותר מה שאני זוכרת

למעלה