וואלק , מסיבות ראגיי בנגב?

gala Bap

New member
וואלק , מסיבות ראגיי בנגב?

מישהו יודע על איזה מסיבה/הופעה משהו מעניין ששווה לקפוץ לראות בימי שישי שבת הסופ"ש הזה? :) באיזור הדרום.

SaBaGMaN

New member
ya man

רץ ליין רגאיי ומוזיקה אפריקאית משובח בבירת הנגב.. קוראים למקום club 69 נימצא בעיר העתיקה לייד מאפיית הראשונים השבוע די ג'יי דניאלה ובלאקסטאר סאונד ינגנו.. שבוע הבא הולכת להיות הפקה יותר רצינית! פרטים בהמשך.. שווה לבדוק את זה.. ולפי מה שאני יודע כל יום שישי יש בצאלים מסיבות\הופעות של רגאיי בפאב של הקיבוץ... תהנה סופ"ש מוצלח לכולם!

SaBaGMaN

New member
ehhhhh שחכתי כמה פרטים..

הליין ב club 69 הוא בימיי חמישי! bless

לא ממש בכל יום שישי יש בצאלים...

לפני שבועיים ביום שישי נסעתי לצאלים כי חשבתי שאיאם מופיעים, הגעתי לוואדי...וקטע, המחסום סגור(עקב שיטפון), אבל אני, עם המיצובישי מגנום של אבא, לא אוותר על איאם, ששמעתי שהם טובים..הקפתי את המחסום, נכנסתי לתוך המים, לא קרה כלום ויום אחרי גם נסענו לטייל עם האוטו.. בקיצור, יום ראשון אחרי, עד היום ועדיין האוטו במוסך אחרי שהחליפו לו מנוע, אני עדיין תוהה עם זה אני... אהה, כמעת שכחתי, לא היה כלום באותו יום שישי בצאלים...

SATLAA

New member
יש במוצ"ש

יש בראשל"צ יום שבת מסיבת רגאי והופעות של קנגרו וטראבין לפרטים 0547278395

gala Bap

New member
כוסעמק עם הראגיי בדרום

אין פה כלום בצאלים יש מסיבה ל20 + (לא מסיבת ראגיי סתם ... משהו לא ידוע) וכל השאר לא מתרחש בימי שישי מה אני עושה? תנו יד לנערה במצוקה!!

gala Bap

New member
אבל הם כלבות שם

הם אמרו לי שיש סתם מסיבה בלי קשר לראגיי ורק 21+ איזה רוע.

שטויות במיץ גזר!

אני תמיד נכנס ואני בן 19, בד''כ המסיבות שם הם עם מוזיקה טובה, לא ראגיי, גם, אבל לא מסיבות ראגיי, פעם אחרונה הייתי כשהיה סוליקו והיה בן זונה.. אז תבואי, אחלה מסיבות... ובאמת צריך לעשות יותר מסיבות ראגיי בנגב ולא בדרום -ראשל''צ עדיין מרכז.. one love

gala Bap

New member
הייתי שם כבר פעם

ובאמת היה נחמד !! אבל התקשרתי אליהם שלשום והם פשוט הודיעו חד משמעית שאין כניסה לאנשים מתחת לגיל 21. זה מעצבן כל כך.

לא רע, פשוט רחווווק...

21+ זה כדי למנוע ערסיידות, יש שם גם ילדות בנות 16...אחחח איזה פרגיות
gala Bap פעם הבאה נראה אותך שם?

gala Bap

New member
אם יכניסו אותי..

ברור, אם יכניסו אותי אכן אהייה שם ... אני רק בת 17 כוסעמק, אבל אני סטייל ;)

RastaTzlila

New member
יום שני 13.3

יוצא פורים, מסיבת רגאיי בקרית גת ללא אייג' לימיט. טוני ריי התקווה 6 וגימל סאונד. 50NIS פתיחת דלתות 22:00 מועדון האייס בקרית גת.

למעלה