ווווווואאאאאאאאיייייייייייייייי

ווווווואאאאאאאאיייייייייייייייי

אני פשוטטטטטטטטטט חולההההה על דודיייי חולהההההה!!! אתמול היתה לו הופעה בפלטיניום הורסתתתת!!!! אין דברים כאלההההההה............ : ))))))))))

TAL BAR ZOHAR

New member
סופ"ש מרתון שלא היה !!!../images/Emo24.gif../images/Emo34.gif../images/Emo23.gif

לכל חברי הפורום היקרים!! אני מתכתב עימכם ישירות מאילת ומה אני אומר לכם..!! האווירה צבעונית ותוססת אילת ניראית בעיצומה אלפי קלאברים נוהרים לכיוון מצעד הגאווה שם תתקיים ההופעה המלאה מתוך האלבום החדש של דיוות המועדונים ג'ואל בלווי המגה סטאר דודי שרון שיבמבס בסט רווי חומרים חדשים!! דיווח!!
כמו שנופר אמרה (היה מקסים לראות אותך וסוף סוף להכיר את השלוחה האילתית את מקסימה ) אתמול דודי שרון היה בפלטיניום בסט שאי אפשר לתאר המילה מגנט היא התיאור המוווושלם!! פשוט סט חולני ומטורף ומכאן אני יעצור על מנת לא לעקור עיניים
. דודי כבר בדרך לתל אביב משם תצטרף אליו ג'ואל והרקדנים לכיוון באר שבע שיתקיים מסיבת ההשקה להימנון הגאווה CHECK IN TAMPA משם ישירות לאשדוד (מסיבה פרטית) ומחר פסטיבל הגאווה 2008 אילת !! שיהיה סופ"ש מדהים לכולם!! התגובות שלכם פשוט עושות כלכך הרגשה טובה ולדעת שבאמת יש כאן גב וחוליה חזקה של אנשים שמאמינים שלאומן באשר הוא אומן זהו הכלל הראשון!! אוקיי חברים סופ"ש נעים כמו שאמרתי!! כתבה ענקית על ג'ואל באתר הנוער הגדול במדינה SHOX כנסו ותגיבו בהיסטריה זה חשוב! מחר יוצאת כתבת ענק על ג'ואל בעיתון קול הנגב שמצורף לידיעות (באזור דרום הארץ בלבד)!! המון אהבה ואמונה טל בר-זוהר!!

למעלה