וויל וגרייס - 2 פרקים בשרשור אחד!

afterglow1

New member
וויל וגרייס - 2 פרקים בשרשור אחד!../images/Emo45.gif../images/Emo124.gif

"בלעדי לפורום הוט 3! רק עד יום שישי בבוקר (יה רייט...)!"
זה נשמע כ"כ כמו ערוץ הקניות...
יום רביעי 26.12.07:
אבות רוקדים, בעלים נסתרים: אליוט, בנו של ג`ק, מזמין למסיבה נערה, וכשהיא מסרבת להצעתו, מחליטים ג`ק וקארן לגייס את גרייס כבת זוג חלופית; קארן מטרידה את וויל ומתקשרת אליו בכל מיני תואנות שווא. יום חמישי 27.12.07:
בלוז סורגים: וויל קופא מול המצלמה של צוות החדשות המראיין אותו בנוגע לבעלה של קארן, החשוד בהעלמת מס; קארן מבקשת מגרייס להישאר איתה בלילה, אבל כשעולה הבוקר, גרייס הופכת למטרד. צפייה נעימה!

always be me mc

New member
מגיבה ../images/Emo3.gif

אחח איזה פרק
הקטע של קארן בתור זאת שצועקת זאב היה קטע קורע
הקטע שבו גרייס מבלבלת לבנות שלידה את השכל ואז שואלת אם היא שטוחה מהן גם היה מאוד מצחיק XD ואיך אפשר שלא להזכיר את הריקוד של ג'ק אשר היה פשוט מדהים ומצחיק
והקטע שבו וויל מוריד את המכנסיים ומביך את האף בי אי שבכלל היה קורע לאללה
ובקיצור אחלה פרק
מעניין לאן תתקדם העלילה עם סטנלי... בעצם יותר נכון מעניין כיצד תתמודד קארן עם כל הפרשה(עם ויסקי אולי?
) אבל מה שבטוח זה שהפרק הזה הצליח להצחיק אותי כל כך עד שזה לא כזה נורא אם הפרק הבא לא יצליח כל כך לעשות זאת

afterglow1

New member
פרק מצחיק וחמוד לאללה...

איזה כיף לראות את ג'ק עם הבן שלו... והריקוד? לא מהעולם הזה! כישרון מהלך!
קארן כמובן... גדולה מהחיים.. איזה תסרוקות, איזה מסנג'רת!
איך אני אוהבת כשהיא מספרת בדיחה ומסתכלת סביב כדי לראות מי עוד צוחק ואין אף אחד וזה נראה כאילו היא רוצה אישור שזה מצחיק...
אוי איך שהיא התעללה בוויל... קורע! גרייס הממורמרת שוב בספסל ה"מוזרים" מגלה שבנות 12 יותר מפותחות ממנה פיזית (וגם שכלית) לא שחשבתי אחרת...

afterglow1

New member
"בלוז סורגים"

חחחח אני חייבת להודות: כשוויל חיקה את חניבעל לקטר אני אשכרה פחדתי מהטון דיבור שלו
הדבר המוזר הזה שהוא אמר לכתבים זה פשוט:
הדבר השני שממש הצחיק אותי זה כשראיתי את קרן ורוזריו באמבטיה... ולמה רוזריו עם משקפי שמש?! אניווי, גם אני הייתי מגלגלת את גרייס מהמדרגות! ולא צריך סיבה!

למעלה