וונדהויז'ן!!🤖🧙‍♀️🔴

didalf

Well-known member
אני מקווה שכל מי שהכריז בהתרגשות שהוא הולך לצפות בזה גם יגיב ואז זה יהיה שווה את השרשור הנפרד.
אולי אפילו שרשור שבועי, נראה.

didalf

Well-known member
פרקים 1+2

ייאא איזה מרגש לראות פתיח של מארבל אחרי ככ הרבה זמן|מאוהב|

חחח וואו בעיקר מסקרן אותי מה חושבים אנשים שלא ידעו מה הולך להיות ועוד יותר אנשים שלא צפו בסרטים ומשומה החליטו לצפות בזה, זה כ"כ מוזר.

מתה על השילוב של הכוחות שלהם בדברים סופר יום יומיים ואיך משתמשים בהם לבדיחות של סיטקום, וגם הפתיחים ממש חמודים.

כמובן שהכי מעניין אבל זה מתי זה ישתלב עם העולם האמיתי של וונדה ובאיזה מצב היא במציאות כרגע. ומי זה שקורא לה דרך הקשר? ומה המשמעות של ההליקופטר הקטן בצבע הזה שהיא מצאה?? והכוורן שיצא מהביוב?????

אבל מצד שני זה בכל זאת סיטקום משנות ה50 וככזה זה קצת מעייף. אני מאמינה שככל שנתקדם העולם האמיתי ועולם הסיטקום של וונדה יתערבבו יותר, וגם הסיטוקמים שלה מתקדמים בשנים אז הם יהיו פחות פיפטיזים כאלה. בתכלס זה ממש מגניב שמארבל העיזו ללכת לכיוון כזה ועם שני פרקים ראשונים כאלה כשההמשך רק בשבוע הבא מקווה שזה לא יגרום לאנשים לאבד סבלנות מהר מידי.

וגם מגניב הפרסומות, באחת זה הייתה פרסומת לטוסטר של "סטארק תעשיות" והשניה שעון סטראקר של היידרה!!!:-0 ורק עכשיו אני נזכרת שסטראקר זה זה שעשה על וונדה את הניסויים שנתנו לה את הכוחות!! משומה היה לי בראש שסטרקאר זה נגזר מסטארק וכאילו ברגע שראיתי היידרה על השעון לא חשבתי שזה לא מסתדר:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי ראיתי.
למעשה ראיתי מוקדם יותר ואז עשיתי שנצ וגם הייתי צריך לעבד דברים בראש.
אבל מצד שני זה בכל זאת סיטקום משנות ה50 וככזה זה קצת מעייף.
למעשה הפרק הראשון היה סיטקום משנות ה50 ואז הפרק השני עבר להיות סיטקום משנות ה60 - הפתיח של הפרק השני היה לחלוטין הפתיח של הסדרה bewitched. ואני מניח שגם זה שהמיטות שלהם השתלבו היה חלק מהעניין.
ונראה לי שהמעבר לצבע בסוף הפרק השני מסמל את המעבר לשנות ה70.

אבל כן זה גם מעייף. ידעתי שיהיה הקטע הזה שהם חיים כמו בסיטקומים ישנים, אבל חשבתי שזה יהיה הרבה יותר רק מסגרת ושיהיו דברים מוזרים הרבה יותר.
כלומר כמובן משחקים עם זה שיש להם כוחות אבל אני מתכוון לגבי התייחסויות למשהו מוזר קורה כאן.
בפרק הראשון היה נראה לי רק זה שהם לא זוכרים דברים + כמובן הסצנה ההזויה עם הבוס שנחנק על הריצפה בזמן שאשתו כל הזמן אומרת Stop It כאילו בצחוק, אבל בשלב מסויים לחלוטין לוונדה. עד שהיא אומרת לויז'ן לעזור לו והוא מוציא לו את החתיכת אוכל ישירות מתוך הגרון.
בפרק השני כבר היו יותר דברים כאלו החל מההליקופטר צעצוע שוונדה מוצאת, העניין עם הרדיו והדם האדום שיורד לאישה ההיא וכמובן עד הסוף עם הכוורן המוזר שצץ מהביוב.
טוב, זה בהחלט מתקדם בכיוון הנכון.
עדיין הרבה מתמקד בחיקוי לסדרות ישנות וגורם לי לחשוב שהייתי מעריך את זה יותר אם זה היה לי יותר נוסטלגי.

חוץ מזה האמת גם הפרק השני היה מצחיק עם זה שויז'ן מתחיל להתנהג כמו שיכור בגלל שנתקע לו מסטיק בגוף ואז וונדה צריכה להפוך את השימוש האמיתי שלו בכוחות שלו לקסמים מדומים בעזרת הקסמים האמיתיים שלה.

וגם מגניב הפרסומות, באחת זה הייתה פרסומת לטוסטר של "סטארק תעשיות" והשניה שעון סטראקר של היידרה!!!:-0 ורק עכשיו אני נזכרת שסטראקר זה זה שעשה על וונדה את הניסויים שנתנו לה את הכוחות!! משומה היה לי בראש שסטרקאר זה נגזר מסטארק וכאילו ברגע שראיתי היידרה על השעון לא חשבתי שזה לא מסתדר:-D
כן, הפרסומות היו מוזרות ומעניינות. מעניין מה יהיה פעם הבאה.
אגב, סטראקר זה גם שם המשפחה של המשפחה המרכזית בסדרה The Gifted וזה בגלל שבקומיקס תאומי פנריס המקוריים היו שניים מהילדים של סטראקר מהיידרה.

האמת שהדבר הכי נוראי היה כשקלטתי שכל פרק הוא רק חצי שעה*. ושבוע הבא יהיה רק פרק אחד. זה מרגיש כל כך לא מספיק.
*למרות שבסטרימינג בכללי יש פחות כללים בעניין הזה. יכול להיות שבהמשך הפרקים יתארכו.
*אגב, מתוך פאניקה פניתי לאיזה 10 דודים שונים שיעזרו לי עם הפרקים האלו כי רמת האיכות בינהם הייתה שונה ורק לחלקם היו כתוביות.

didalf

Well-known member
אבל כן זה גם מעייף. ידעתי שיהיה הקטע הזה שהם חיים כמו בסיטקומים ישנים, אבל חשבתי שזה יהיה הרבה יותר רק מסגרת ושיהיו דברים מוזרים הרבה יותר.
עדיין הרבה מתמקד בחיקוי לסדרות ישנות וגורם לי לחשוב שהייתי מעריך את זה יותר אם זה היה לי יותר נוסטלגי.
יאפ|כן|
אבל ההמשך נראה טוב. מתישהו זה יהפוך לסרט מארבל כמו שצריך. זה נחמד שהם סומכים על הקהל מספיק להתמודד עם ההתחלה המוזרה הזאת.

אגב, סטראקר זה גם שם המשפחה של המשפחה המרכזית בסדרה The Gifted וזה בגלל שבקומיקס תאומי פנריס המקוריים היו שניים מהילדים של סטראקר מהיידרה.
אהה ווואלה

האמת שהדבר הכי נוראי היה כשקלטתי שכל פרק הוא רק חצי שעה*. ושבוע הבא יהיה רק פרק אחד. זה מרגיש כל כך לא מספיק.
וואי ממש. לפחות היו מוציאים שני פרקים כל שבוע.

*אגב, מתוך פאניקה פניתי לאיזה 10 דודים שונים שיעזרו לי עם הפרקים האלו כי רמת האיכות בינהם הייתה שונה ורק לחלקם היו כתוביות.
חחח מה הסתבכת ישר מצאתי בדוד מגניטו באיכות טובה. וגם כתוביות די מהר. הן לא היו ממש תואמות הייתי צריכה לשחק עם הסנכרון אבל אז זה היה בסדר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח מה הסתבכת ישר מצאתי בדוד מגניטו באיכות טובה. וגם כתוביות די מהר. הן לא היו ממש תואמות הייתי צריכה לשחק עם הסנכרון אבל אז זה היה בסדר
אוי אני שונא שאני צריך לשחק עם הסנכרון.
וכשהתחלתי לחפש לדוד מגניטו היה רק משהו עם איטלקית ולא סמכתי על זה.

didalf

Well-known member
אוי אני שונא שאני צריך לשחק עם הסנכרון.
וכשהתחלתי לחפש לדוד מגניטו היה רק משהו עם איטלקית ולא סמכתי על זה.
חח טוב אולי חיפשת בשניה שזה יצא. אני חיפשתי כשקמתי ב12 בערך ולא היה בעיה.
אני גם שונאת לשחק עם סנכרון אבל הפעם זה היה רק בהתחלה ואז הכל היה בסדר.

nerdkey treky

Active member
אני מוחה על הכמות הדלה של מגיבים שונים בשרשור, זה צריך להיות פעיל יותר מפוסט סיכום חודש.
גם אני התרגשתי לראות פתיח של מארוול אחרי יותר משנה. הרגשתי כאילו ייבשו אותי במדבר. תוהה האם לעשות מרתון של כל הסרטים לפני האלמנה השחורה.
גם אותי סקרן לשמוע מה אנשים חשבו, אבל אני בין הבודדים שלא ראה טריילר ולא ידעתי למה לצפות. לא חשבתי שיילכו בכל הכוח עם פורמט קומדיה משנות ה- 50. תפסו אותי לא מוכן ולכן היה לי קשה לעכל את זה, גיבשתי דעה של "אני לא יודע מה הולך כאן". אבל מכיוון שזה מארוול, אני מודע לכך שצריך לתת לזה זמן ולכן אין דבר רע בפורמט הזה. בינתיים.
הקסמים בפרק השני והשילוב של הכוחות של וונדה, זה היה רגע בהחלט משעשע. אהבתי את האוירה החמודה הזו של תקופה שלא קיימת יותר. יחד עם זאת, גם אני לא יכול להחזיק מעמד ככה עונה שלמה, וההתקדמות לתקופה קצת יותר מודרנית זה בהחלט משכנע. לא שמתי לב שמתקדמים בשנים, אז טוב לדעת שהפורמט של הסדרה זה עשור שונה בכל פרק, זה מעניין ויצירתי, אבל לאו דווקא נראה בצורה כזו לפי שני פרקים. הרבה צופים לא יהיו סבלניים בלי להבין את זה מראש. אני אישית הייתי מעדיף אם הפרקים היו מתארכים בכל עשור, לקבל תחושה שגם וונדה וגם ויז'ן "מתפתחים" יותר ולכן צריך לתת להם יותר זמן להבין מה קורה (לכן כל פרק מתארך). גם אז ספק אם הצופים היו מבינים אבל זה רעיון מגניב.
מעבר לדיון על הפרק, אני תוהה מה החשיבות של פתיחה כזו לסדרות הראשונות של מארוול. זו פעם ראשונה שהאנשים מאחורי הסרטים עוברים לסדרת טלוויזיה שנגזרת מן הסרטים ואף משפיעה עליהם, האם זו דרך חכמה להתחיל את כל המסע הזה? סרט זה לא כמו סדרה, אז צריך לבצע שינויים, אבל... לבלבל את הצופים? בסרט אתה נשאר מבולבל למקסימום 20 דקות חצי שעה, אבל עד הסוף הדברים מתבהרים. לא בטוח שהצופים הלא מסורים של מארוול (למשל לונה חחחח) יהיו סבלניים ככה. מה דעתכם\ן?
אני חיפשתי בשעה 11 וכבר מצאתי אחיינים. אבל ראיתי רק בשעות הערב (התאפקתי בשביל 20 דקות בלבד!!! :mad:), עד אז הדודים\אחיינים\נכדים\נינים היו באיכות מושלמת. וכן, זה נשמע מוזר כשאני כותב את זה ככה. מוזר ברמה של עמי ותמי.....

didalf

Well-known member
גם אותי סקרן לשמוע מה אנשים חשבו, אבל אני בין הבודדים שלא ראה טריילר ולא ידעתי למה לצפות.
לא ראית כלום כלום? גם לא תמונות פרומו? כי גם בתמונות רואים שהם נראים בסטייל סיטקומים ישנים כאלה.
בד"כ אני גם מתנגדת לצפיה בטריילרים אבל מרגיש לי שפה דווקא צריך את ההכנה הקטנה הזאת. ניסיתי להגיד לאחותי אבל היא צעקה עלי אז בעיה שלה|שפם|

לא שמתי לב שמתקדמים בשנים, אז טוב לדעת שהפורמט של הסדרה זה עשור שונה בכל פרק, זה מעניין ויצירתי, אבל לאו דווקא נראה בצורה כזו לפי שני פרקים.
בשני הפרקים הראשונים לא הורגש ממש התקדמות בעשור, חוץ מהפתיח שלפי אנשים באינטרנט שמכירים בפרק הראשון רפרר לסדרות משנות ה50 ובשניה לסדרה ספציפית בסיסקטיז ששכחתי איזה, וגם זה שוונדה לבשה מכנסיים הרגיש לי התקדמות בעשור. בסוף כשהיא צבעה הכל בצבע זה בבירור התקדמות בעשור.

מעבר לדיון על הפרק, אני תוהה מה החשיבות של פתיחה כזו לסדרות הראשונות של מארוול. זו פעם ראשונה שהאנשים מאחורי הסרטים עוברים לסדרת טלוויזיה שנגזרת מן הסרטים ואף משפיעה עליהם, האם זו דרך חכמה להתחיל את כל המסע הזה? סרט זה לא כמו סדרה, אז צריך לבצע שינויים, אבל... לבלבל את הצופים? בסרט אתה נשאר מבולבל למקסימום 20 דקות חצי שעה, אבל עד הסוף הדברים מתבהרים. לא בטוח שהצופים הלא מסורים של מארוול (למשל לונה חחחח) יהיו סבלניים ככה. מה דעתכם\ן?
חחחח דווקא צופים כמו לונה יכולים להיות יותר סבלניים ופתוחים לדברים מיוחדים יותר. אני יותר תוהה לגבי אלה שרוצים את האקשן גיבורי על הפשוט שלהם ממארבל ומקבלים את הדבר הזה.

nerdkey treky

Active member
לא ראית כלום כלום?
ראיתי תמונה, אבל חשבתי שזה בשביל היצירתיות, לאו דווקא אומר משהו על התוכן. ועל האורך!
ההפתיח חשבתי בהתחלה הפך להיות הפתיח הרשמי של הסדרה. הרי יש סדרות שבפרק הראשון שלהן אין פתיח ורק בשני מראים אותו, נכון? אז חשבתי שזה ככה גם פה.
אחותך.... רצת לראות ואת לא רצית שהיא תראה? לא הבנתי אם אתן רואות ביחד או לא או מה...
זהו, אם אנשים מחפשים את האקשן, ספק אם זה יהיה בסדרה הזו (או לפחות הרבה). וכאן אני חושב צריך "לחנך" את הציבור, להגיד להם שזה לא כמו סרט מארוול (לא שסרטי מארוול הם אותו דבר) ובתור סדרה צריך לגשת אליה עם ציפיות שונות וסבלנות. ואני לא חושב שעשו הסבר כזה מראש.

didalf

Well-known member
אחותך.... רצת לראות ואת לא רצית שהיא תראה? לא הבנתי אם אתן רואות ביחד או לא או מה...
אנחנו רואות את כל הסרטים ביחד אבל עם הסדרות אני לא מחכה לה כי היא מעצבנת עם סדרות אין לה דחף לראות אותן מיד כמוני, אז אני אעביר לה את הפרקים שתראה בזמנה.
וניסיתי אתמול טיפה להכין אותה כי היא לא רואה טריילרים בכלל ואפילו תמונות לא נראה לי שהיא נתקלה אבל היא צעקה עליי שהיא לא רוצה לדעת כלום אז בעיה שלה שתהיה מבולבלת|שפם|

זהו, אם אנשים מחפשים את האקשן, ספק אם זה יהיה בסדרה הזו (או לפחות הרבה)
ספוילר קטן לטריילרים להמשך: יהיה, בשלב מסויים זה יהיה המארבל שאנחנו מכירים ואוהבים, אל דאגה. רק קצת סבלנות וראש פתוח לדרך לשם.

ואני לא חושב שעשו הסבר כזה מראש.
אני חושבת שכן למי שעקב אחרי טריילרים ופרסומים. אם מישהו נמנע מכל מידע מראש הוא לא יכול להתלונן אחכ שלא הכינו אותו.

limors2

Active member
לפני הספוילר- אני רק רוצה לציין שכבר בכ11:30 הדודים מצאו לי את הפרקים באיכות 4K, וכמובן שכל איכויות הזבל (wink wink) האחרות בדרך. אז תכירו דודים אחרים אם צריך!

היה מוזר, כמו שציפיתי שיהיה מהטריילרים המוזרים, אבל כן קיוויתי שיהיו קצת יותר רמיזות (בוטות ופחות) על זה שמשהו לא ברור קורה שם. יותר ממסוקים קטנים (שאגב, הם אמורים להיות דגם של משהו שהופיע באחד מהסרטים שקשורים לוונדה?), יותר ממישהו שקורה לוונדה ברדיו, יותר מכוורן מוסר שיוצא מהביוב (מה?) ויותר מחשדות ו"Cאגים" קטנים של דמויות רקע שאחרי רגע מתאפסות על עצמן וחוזרות לתפקד כרגיל.

הפרקים היו נחמדים, השני יותר מהראשון, אבל אני חייבת להודות שאם זה לא היה מבית היוצר של מארוול ואם לא הייתי סומכת עליהם, הייתי מתאכזבת.

ולשאלות שעלו לי אחרי/בזמן הפרק-

מי זה שצופה ב"סדרה" שלהם, שהופיע בסוף הפרק הראשון?
מי זה שניסה ליצור קשר עם וונדה?
האם היא עושה את זה לעצמה, או שמישהו עושה לה את זה, כמו שהקול שאל אותה?
מי בעל הקול הזה?
Bees?

didalf

Well-known member
הפרקים היו נחמדים, השני יותר מהראשון, אבל אני חייבת להודות שאם זה לא היה מבית היוצר של מארוול ואם לא הייתי סומכת עליהם, הייתי מתאכזבת.
|כן| אבל בגלל זה הם מרשים לעצמם, הם יודעים שאנחנו קהל שבוי:-D

(שאגב, הם אמורים להיות דגם של משהו שהופיע באחד מהסרטים שקשורים לוונדה?),
לפי אנשים חדי עין באינטרנט [מסמנת כספוילר כי זה אולי רמזים לעתיד]: מדובר בסוכנות בשם SWORD שהיה את הלוגו שלה על המסוק, על החליפה של הכוורן ובמחברת או משהו ליד הטלוויזיה בפרק הראשון. תמונות:

אוסווין

Active member
אזזזז אני ציפיתי מאוד לסדרה הזאת! לא ראיתי סרטי מארוול בכלל. ראיתי את הנוקמים הראשון בזמנו, ואת מלחמת האזרחים, ואת שני הספיידרמנים and thats it. אה ואת שומרי הגלקסיה. קיצר אני יודע מידע בסיסי אבל אני לא עוקב אחרי העלילה מה שנקרא, נגיד במלחמת האזרחים הרגשתי ממש left out כאילו התחלתי לראות סדרה בפרק 20. קיצר אבל ציפיתי לסדרה הזאת כי היא נראית מהממת, וכל הקונספט הזה של טלוויזיה קסם לי מאוד. אני מאוד אוהב טלוויזיה, ורציתי לראות מה עושים עם זה. הטריילרים היו מאוד יפים ומסקרנים. מחשש שיהיה לי שידור חוזר של מלחמת האזרחים, דאגתי לחנך את עצמי בנוגע לוונדה ו-ויז'ן, שיהיה לי קצת רקע. אני מקווה שאני יודע כל מה שצריך, בינתיים לא הרגשתי פערים.

זה היה ממש אחלה. ראיתי שכתבו איפשהו (אולי פה?) שזה דורש אומץ לעשות את שני הפרקים הראשונים לגמרי בתוך הפורמט של הסיטקום, וזה נכון. היו את הרמיזות המאודד עבות לגבי זה שקורה פה משהו הרבה יותר sinister, אבל ממש קצת. כמו קורטוב מלח בעוגה. אני אפיתי קצת בסגר, מנסה את עולם המושגים. זה עובד?
בכל אופן, כמובן שאני סקרן לראות את ההמשך. ומבאס שזה לא בבינג' וצריך לחכות! אני מצפה לראות אם העולם האמיתי ייקח יותר חלק בהמשך, ואיך, ומה ומי ומי קיצר מסקרן.

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אז משעמום החלטתי כן לפנות לדודים ולבקש את הפרקים.
דבר ראשון אני אוהבת שזה פרק כל שבוע, ככה נותן זמן לעכל.
ובניגוד לתחושות הראשונות שלי אני ממש אהבתי את הסדרה, כמו שציינתי ונדה וויזן לא עניינו אותי כל כך בסרטים, אבל פה בסדרה לגמרי אהבתי אותם.
אני ממש אהבתי את הקונספט של כל פרק מדמה עשור אחר של הטלוויזיה האמריקאית.
אני גדלתי על התוכניות האלו ודי הבנתי את כל הפרנסים לסדרות האלו.
ממש מעניין כיצד עולם הנוקמים יכנס לעולם הזה.
בפרק השני כבר ראינו יותר כניסה של העולם האמיתי.
מה שאכזב אותי שחיכתי כל הכתוביות סיום עם ציפייה למסורת של מארבל עם סצנת סיום אבל לא קרה.
אבל אהבתי את הכתוביות עצמם

didalf

Well-known member
אזזזז אני ציפיתי מאוד לסדרה הזאת! לא ראיתי סרטי מארוול בכלל. ראיתי את הנוקמים הראשון בזמנו, ואת מלחמת האזרחים, ואת שני הספיידרמנים and thats it. אה ואת שומרי הגלקסיה. קיצר אני יודע מידע בסיסי אבל אני לא עוקב אחרי העלילה מה שנקרא, נגיד במלחמת האזרחים הרגשתי ממש left out כאילו התחלתי לראות סדרה בפרק 20. קיצר אבל ציפיתי לסדרה הזאת כי היא נראית מהממת, וכל הקונספט הזה של טלוויזיה קסם לי מאוד. אני מאוד אוהב טלוויזיה, ורציתי לראות מה עושים עם זה. הטריילרים היו מאוד יפים ומסקרנים. מחשש שיהיה לי שידור חוזר של מלחמת האזרחים, דאגתי לחנך את עצמי בנוגע לוונדה ו-ויז'ן, שיהיה לי קצת רקע. אני מקווה שאני יודע כל מה שצריך, בינתיים לא הרגשתי פערים.

זה היה ממש אחלה. ראיתי שכתבו איפשהו (אולי פה?) שזה דורש אומץ לעשות את שני הפרקים הראשונים לגמרי בתוך הפורמט של הסיטקום, וזה נכון. היו את הרמיזות המאודד עבות לגבי זה שקורה פה משהו הרבה יותר sinister, אבל ממש קצת. כמו קורטוב מלח בעוגה. אני אפיתי קצת בסגר, מנסה את עולם המושגים. זה עובד?
בכל אופן, כמובן שאני סקרן לראות את ההמשך. ומבאס שזה לא בבינג' וצריך לחכות!
חחח תהיתי אם יש מוזרים כאלה [סליחה:-P:] שיצפו בזה בלי לראות את הסרטים, והנה אתה:-D אני מקווה שההכנה שעשית אכן מספיקה, ושאולי זה יעשה לך חשק לראות את שאר הסרטים. אבל אני שמחה שאהבת בינתיים.

אז משעמום החלטתי כן לפנות לדודים ולבקש את הפרקים.
יופי שמחה שהצטרפת אלינו בכל זאת:-]

מה שאכזב אותי שחיכתי כל הכתוביות סיום עם ציפייה למסורת של מארבל עם סצנת סיום אבל לא קרה.
אני גם:-D אבל לפחות אפשר להריץ את זה ולא לחכות רבע שעה בקולנוע לכלום:-D.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה כיף שבאמת רבים מאיתנו רואים במקביל ומדברים על זה.
וזה בטח יעשה עוד יותר מסקרן ויהיו הרבה דברים לדבר עליהם.

זה באמת מוזר לשמוע מישהו שרואה את הסדרה בלי שממש ראה את הסרטים. אבל אני שמח שבחרת כן לראות ועוד יותר שאהבת.
*אגב, לפחות תראה את הנוקמים 3 ו4.
אני ממש אהבתי את הקונספט של כל פרק מדמה עשור אחר של הטלוויזיה האמריקאית.
אני גדלתי על התוכניות האלו ודי הבנתי את כל הפרנסים לסדרות האלו.
ממש מעניין כיצד עולם הנוקמים יכנס לעולם הזה.
איזה כיף שגם אהבת למרות שלא ציפית לזה.
בסרט אתה נשאר מבולבל למקסימום 20 דקות חצי שעה, אבל עד הסוף הדברים מתבהרים. לא בטוח שהצופים הלא מסורים של מארוול (למשל לונה חחחח) יהיו סבלניים ככה. מה דעתכם\ן?
תכלס אני לא בטוח אם מעניין אותם לתפוס צופים שלא ראו את הסרטים. יש מספיק אנשים שראו את הסרטים ובוטחים במארוול.
אני גם לא בטוח אם הייתי ממשיך אם זה לא היה מארוול. זה כן היה מסקרן אותי, אבל היה לי פחות ביטחון.
מי זה שצופה ב"סדרה" שלהם, שהופיע בסוף הפרק הראשון?
מי זה שניסה ליצור קשר עם וונדה?
האם היא עושה את זה לעצמה, או שמישהו עושה לה את זה, כמו שהקול שאל אותה?
מי בעל הקול הזה?
Bees?
בהחלט יש לנו המון שאלות

אבל אהבתי את הכתוביות עצמם
מה שהיה קשה נורא זה שהכתוביות היו ארוכות נורא בשביל סדרת טלוויזיה. ובשניהם כמובן שחיכיתי ואפילו לא העברתי קדימה כי לא רציתי להכנס בטעות לאמצע שלהם ואז להעביר אחורה.
על זה נאמר:
https://scarletxvision.tumblr.com%2Fpost%2F640369573347065856

nerdkey treky

Active member
חחח תהיתי אם יש מוזרים כאלה [סליחה:-P:] שיצפו בזה בלי לראות את הסרטים, והנה אתה:-D אני מקווה שההכנה שעשית אכן מספיקה, ושאולי זה יעשה לך חשק לראות את שאר הסרטים. אבל אני שמחה שאהבת בינתיים.

יופי שמחה שהצטרפת אלינו בכל זאת:-]

אני גם:-D אבל לפחות אפשר להריץ את זה ולא לחכות רבע שעה בקולנוע לכלום:-D.
אחותך נשמעת חכמה מאוד, כשלא רואים טריילרים נהנים הרבה יותר בזמן הסרט (או סדרה). את יכולה להעביר לה את המסר.
אני מודה שיצאתי מבולבל, אבל גם ככה אני בוטח במארוול ככה שזה לא היה מרתיע אותי. זה לא דיסי כאן חחחחחחח

didalf

Well-known member
אחותך נשמעת חכמה מאוד, כשלא רואים טריילרים נהנים הרבה יותר בזמן הסרט (או סדרה). את יכולה להעביר לה את המסר.
אני מודה שיצאתי מבולבל, אבל גם ככה אני בוטח במארוול ככה שזה לא היה מרתיע אותי. זה לא דיסי כאן חחחחחחח
אני גם משתדלת לא לראות הרבה טריילרים (לא תמיד מצליחה להתאפק. נגיד לאנדגיים ראיתי את הטריילר הראשון שיצא אבל עם הבאים כבר התאפקתי) אבל דווקא לסדרה הספציפית הזאת אני כן ממליצה על קצת הכנה ותיאום ציפיות.

nerdkey treky

Active member
אני גם משתדלת לא לראות הרבה טריילרים (לא תמיד מצליחה להתאפק. נגיד לאנדגיים ראיתי את הטריילר הראשון שיצא אבל עם הבאים כבר התאפקתי) אבל דווקא לסדרה הספציפית הזאת אני כן ממליצה על קצת הכנה ותיאום ציפיות.
לכאורה, אפשר להגיד שצריך הכנה ותיאום ציפיות. אבל אם זה אומר שאולי אגלה מי הדמויות שיופיעו בהמשך (אפילו את זה אני לא רוצה לדעת!), עדיף לחסוך לעצמי את הידיעה. כל הגילוי הזה בזמן אמת ממש גורם לי להתלהב. אבל אחרי שזה משודר וכל העולם הולך לדבר על זה, כאן חייבים לצפות מהר, אפילו שזו סדרה. ותגידי לאחותך על אחריותה, היא יכולה לגלות משהו בטעות.

didalf

Well-known member
לכאורה, אפשר להגיד שצריך הכנה ותיאום ציפיות. אבל אם זה אומר שאולי אגלה מי הדמויות שיופיעו בהמשך (אפילו את זה אני לא רוצה לדעת!), עדיף לחסוך לעצמי את הידיעה. כל הגילוי הזה בזמן אמת ממש גורם לי להתלהב. אבל אחרי שזה משודר וכל העולם הולך לדבר על זה, כאן חייבים לצפות מהר, אפילו שזו סדרה. ותגידי לאחותך על אחריותה, היא יכולה לגלות משהו בטעות.
יש למעצבנת הזאת יכולת מופלאה פשוט לא לשים לב לדיבורים באינטרנט על סדרות וסרטים. היא לא כמוני מסתובבת במקומות האלה כל היום|חבול|

למעלה