וונדהויז'ן!!🤖🧙‍♀️🔴

LeR@nch

Well-known member
אני ממש ממש נהניתי

ובפירוט -
אני הגעתי עם ציפיות בשמיים אחרי כל כך הרבה זמן ללא תוכן של מארוול, וביליתי את השבוע האחרון בצפייה בהמון סרטונים שקשורים לסדרה וכל מיני ראיונות של אליזבת׳ אולסן, פול בטאני, קת׳רין האן וטיונה פאריש כקידום לקראת עליית הסדרה. הפורמט של סיטקומי עבר שוונדה ו-ויז׳ן תקועים בהם הוא שינוי מרענן ומאוד מעניין לדעתי אחרי הכבדות המטורפת של מה שהם עברו במלחמת האינסוף וסוף המשחק. אני בעצמי חושב שאם הייתי חי בתקופה שהסיטקומים האלה שודרו בטח הייתי צופה אדוק של כולם. המיסתורין שאופף את כל הקיום שלהם במציאות הברור שאלטרנטיבית הזו מרתק בעיניי. אגנס בגילומה של קת׳רין האן היא ללא ספק הדובדבן שבקצפת הזו כי היא פשוט שחקנית אדירה שמגלמת דמות עוד יותר אדירה. מי היה מאמין שהיא מה שחסר ל-MCU בשביל להכניס הומור שונה לעלילה. גם התזמון הקומי של אליזבת׳ ופול הוא בול במקום וזה פשוט כיף לראות אותם מגלמים את הדמויות בצורה כזו.
הפרק השני היה היסטרי בעיניי ופשוט לא הפסקתי לצחוק בכל המופע שוונדה ו-ויז׳ן העלו מול השכנים שלהם. בפרק הזה כבר ברור לחלוטין שכל מה שקורה הוא בראש של וונדה ומישהו מריץ עליה איזה ניסוי או משהו. שומעים בבירור שמי שמדבר אליה דרך הרדיו זה הסוכן ג׳ימי (הקול של רנדל פארק די קל לזיהוי) ועובדה שהיא אפילו מצליחה לשלוט על מה שקורה שם כשהיא הריצה את הזמן לאחור כדי לא להיתקל בכוורן אלא להישאר עם ויז׳ן בתור הבית לאחר שהם מגלים שהיא בהיריון. אני סקרן בטירוף לדעת איך זה יתפתח ומתי דארסי אהובתי תפציע ושעלילת מארוול תתפוצץ לנו בפרצוף (אפילו שאני ממש נהנה מעלילת הסיטקומים). מודה שגם אני צפיתי עד הסוף של הכתוביות מתוך ציפייה לסצנות נוספות אבל אני אסלח להם כי יש לנו עכשיו פעם בשבוע תוכן של מארוול לפחות עד סוף 2021 אז הכל בסדר. יאללה! תנו לי עודדד!!!!

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
וונדהויז'ן פרק 3

יאיי עברנו לצבע. וגם אני אוהבת יותר אתה השיער של וונדה ככה חלק וארוך. והיום אנחנו בסבנטיז נראה לי.
וונדה בהריון שעובר יותר מהר מזאת בדמדומים כשתוך כמה ימים היא כבר בחודש תשיעי. איזה כיף לה כל הקטע הזה שהיא מרכיבה חדר ילדים שלם בהנפת אצבע אני גם רוצה כוחות קסם כאלה!

כשלוונדה יש צירים כל החשמל מתחרפן, וכשיורדים לה המים אשכרה יורד גשם! מגניב. כשהיא כבר באה ללדת כל הבית בהיסטריה.
ג'רלדין באה בדיוק בזמן לא מתאים ללוות דלי ולאכול את הראש. מגניב הקטע עם המעילים המתחלפים בכל ציר. ואז גם מגיעה חסידה שמסרבת להעלם.
בסוף וונדה יולדת וג'רלדין עוזרת לה ולא נראית מאד מבולבלת מזה שלפני כמה ימים וונדה לא הייתה בהריון בכלל. בלעכס שונאת סצנות לידה, לפחות זה היה מהיר יחסית. ויז'ן מגיע ופוגש את הילד שלו|לב| ואופס יש עוד אחד. הם כל הפרק התכווחו מה יהיה השם בילי או טומי אז כמה נוח שזה תאומים:-P: מניחה שאלה שמות התאומים שלהם בקומיקס נכון ניק?

אוקי ופה הסיטקום הנחמד לוקח תפנית אפלה ומעניינת.
וונדה מספרת לג'רלדין שגם היא תאומה*, היה לה אח בשם פייטרו. יאאאאאאאא:-0 התרגשתי מזה שהיא זוכרת אותו!!!|לב| ואז שרה לתאומים שיר ארס בסקובית יאאאא:-0 התרגשתי יותר משחשבתי ממש הייתה לי לחלוחית בעין. ואזזז ג'רלדין אומרת "הוא נהרג ע"י אולטרון נכון?" :-0:-0 מה שמערער את וונדה. ואז וונדה שמה לב שיש לה שרשרת עם הלוגו הזה שראינו על ההליקופטר ובעוד כמה מקומות!!
*טיפה משעשע אותי כל ענייני התאומים בגלל האחיות התאומות המפורסמות של ליזי.

במקביל ויז'ן רואה את השכנים מרכלים עליהם. קודם אגב הוא אמר לוונדה שמשהו לא מרגיש נכון והיא שוב נלחצה והחזירה את המציאות אחורה. כשהוא מתקרב הם מתחילים לשאול על ג'רלדין, שהיא חדשה אין לה בעל והיא באה משומקום ואין לה בית8-* והם מתחילים למלמל משהו על זה שהיא באה כי הם [השכנים].. מה? אגנס עוצרת את השני מלדבר.

ויז'ן חוזר ושואל איפה ג'רלדין וונדה אומרת שהיא הייתה צריכה ללכת במבט מטריד למדי. לרגע חשבתי שהיא הרגה אותה.
ואזזז רואים שלט מיושן של ווסטויו וג'רלדין עפה החוצה מקרע בשמיים8-* ומלא מסוקים מקיפים אותה במה שנראה עולם שלנו יותר. היא הפריעה לוונדה בעולם האוטופי שלה אז וונדה זרקה אותה החוצה. יאאאאא מגניבבב הכל נהיה מסקרן יותר! אוף מה עכשיו?? פרקים קצרים לפחות היו שמים שניים בשבוע!!

ועוד יותר מתסכל שאני רואה שהפרק הוא רק חצי שעה ואז יש כתוביות באורך של סרט כך שהפרק אפילו קצר יותר!! ועדיין בלי פוסט קרדיט.

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
יאאאאאאאא:-0 התרגשתי מזה שהיא זוכרת אותו!!!
כשהיא אמרה את השם שלו וההיא אמרה את אולטרון, המעריץ שבי התחרפן מרוב התרגשות! כבר חשבתי שלא יזכירו אותו אחרי שהיא בחרה שמות לתאומים. זה היה רקע השיא שלי. יחד עם הגילוי בסוף הפרק. לא קראתי את כל התגובה שלך כי קראת ספוילרים על הסדרה אז אני לא רוצה לשמוע תיאוריות מבוססות. לי זה נראה כאילו וונדה יצרה "בועה" כלשהי בעולם האמיתי ולא רק בראש שלה. אין לי מושג מה מתרחש ואיך הדברים מתרחשים שם, אולם אני שמח שסוף סוף יש התקדמות משמעותית עם המיסתורין.
הפרק אומנם חצי שעה, אבל יש התקדמות, 25 דקות כולל "בפרקים הקודמים" לפני כן אז נראה לי שהפרקים טיפל'ה מתארכים.

אוסווין

Active member
ראיתי את פרק 3, זה ממש מגניב, אין לי הרבה מה להגיד אבל זה ממש מגניב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק אפילו יותר טוב משני הראשונים
כשלוונדה יש צירים כל החשמל מתחרפן, וכשיורדים לה המים אשכרה יורד גשם! מגניב. כשהיא כבר באה ללדת כל הבית בהיסטריה.
זה כזה גדול. ברגע שהתחיל הגשם ידעתי שזה אומר שירדו לה המים.
מגניב הקטע עם המעילים המתחלפים בכל ציר. ואז גם מגיעה חסידה שמסרבת להעלם.
כן הזוי.
וונדה נורא נלחצה שג'רלדין לא תראה את החסידה, אבל תכלס אם ג'רלדין הייתה רואה היא הייתה יכולה להראות מופתעת בעצמה ולומר שהיא פשוט נכנסה לבית (דרים כאלו קורים)
בלעכס שונאת סצנות לידה, לפחות זה היה מהיר יחסית.
מאוד מהיר ואומנם זה תמיד ברור בדברים כאלו שהתינוק שמניחים על האם הוא לא באמת תינוק שרק נולד, אבל כאן התינוק נראה מיד בן חודשיים לפחות. (אם כי אולי זה מתאים גם לזה שהם גדלו כל כך מהר)
הם כל הפרק התכווחו מה יהיה השם בילי או טומי אז כמה נוח שזה תאומים:-P: מניחה שאלה שמות התאומים שלהם בקומיקס נכון ניק?
כן, זה שאלו יהיו תאומים בנים שקוראים להם בילי וטומי היה לי ברור. אומנם אני לא יודע עד כמה הסיפור כאן יהיה קרוב לסיפור בקומיקס (בטוח לא בדיוק אותו דבר) אבל לפחות זה היה ברור.
משהו נוסף שאני ממש לא יודע זה האם הם יתבגרו מהר בשארית הפרקים. ההריון היה כולו בפרק אחד, ייתכן בתוך 3 פרקים הם כבר יהיו טינאייג'רים.
וונדה מספרת לג'רלדין שגם היא תאומה*, היה לה אח בשם פייטרו. יאאאאאאאא:-0 התרגשתי מזה שהיא זוכרת אותו!!!|לב| ואז שרה לתאומים שיר ארס בסקובית יאאאא:-0
האמת באופן מוזר בכלל לא חשבתי על זה כאן עד שהיא אמרה את זה. למרות שברגע שהיא אמרה את זה נזכרתי שגם בקומיקס זה משהו מדובר על כך שוונדה ופייטרו הם תאומים ואז לה נולדו תאומים.
ואזזז ג'רלדין אומרת "הוא נהרג ע"י אולטרון נכון?
וואו זה היה רגע ענק.
ופתאום גרם לי גם לחשוב שאולי כמו שויז'ן איכשהו חזר לחיים כאן אולי גם פייטרו יחזור באופן דומה. זה יהיה גדול אם החזירו את השחקן ושמרו את זה בסוד.
ואומנם יש משהו בהחזרת דמויות מתות שמפחית את החשיבות של מקרי מוות, אבל זה תמיד היה לי חבל שלא היה לנו את פייטרו ליותר מסרט אחד.
במקביל ויז'ן רואה את השכנים מרכלים עליהם. קודם אגב הוא אמר לוונדה שמשהו לא מרגיש נכון והיא שוב נלחצה והחזירה את המציאות אחורה. כשהוא מתקרב הם מתחילים לשאול על ג'רלדין, שהיא חדשה אין לה בעל והיא באה משומקום ואין לה בית8-* והם מתחילים למלמל משהו על זה שהיא באה כי הם [השכנים].. מה? אגנס עוצרת את השני מלדבר.
מה לכל הרוחות קורה שם?
קודם כל בקטע שהיא החזירה את ויז'ן לאחור אני לרגע חשבתי שזאת תקלה באמת.
והקטע שהם מדברים על מה שקורה שם...
מה הם יודעים? למה הם שומרים את זה מויז'ן?
ומה הקטע שהבחור ההוא חתך את הגדר עצמה בלב מסוים?
ואזזז רואים שלט מיושן של ווסטויו וג'רלדין עפה החוצה מקרע בשמיים8-* ומלא מסוקים מקיפים אותה במה שנראה עולם שלנו יותר. היא הפריעה לוונדה בעולם האוטופי שלה אז וונדה זרקה אותה החוצה. יאאאאא מגניבבב הכל נהיה מסקרן יותר! אוף מה עכשיו?? פרקים קצרים לפחות היו שמים שניים בשבוע!!
יואו אז נראה שכל ווסטויו תחת השפעה של משהו וג'רלדין נפלטה החוצה.
והיה לה את הלוגו הזה באמת אז האם היא חלק מסוכנות שמנסה להבין מה קורה שם?
האם היא העמידה פנים בכל הדיבורים שלה עם וונדה? כי זה יותר היה נראה כאילו היא בעצמה נזכרה לפתע בפייטרו ולא משהו שהיה לה בראש.

קטע מצחיק היה שרגע לפני הפסקת החשמל ראו שאצל השכנים דוטי (הבלונדינית מהפרק הקודם) שואלת את בעלה אם העגילים שלה גורמים לה להראות שמנה ואז כשהאור נכבה הבעל אומר "תודה לאל".
אבל הקטע הוא שדווקא בקטע המאוד קצר הזה זיהיתי את השחקנית שמשחקת את דוטי - זאת אמה קואלפילד, ששיחקה את אניה בבאפי קוטלת הערפדים.
אני די מתבייש בעצמי שלא זיהיתי אותה בפרק שעבר. אבל מאוד מתרגש שהיא נמצאת בסדרה הזאת.
ואומנם בפרק הזה היא הופיעה לשניה, בפרק הקודם דווקא היה לה תפקיד משמעותי כשהיה נראה לרגע שהיא יודעת משהו על וונדה וויז'ן.
זה אומנם לחלוטין מתסכל שצריך לחכות שבוע בין פרק לפרק בסדרה הזאת כשלחלוטין הייתי רוצה לראות אותה בבינג' אחד גדול.
או לפחות הייתי שמח אם היו משחררים אותה באופן כזה שיהיה פרק אחד כל יום.
אבל מה שטוב זה שזה נותן זמן להתעמק ולדבר על כל פרק וזה מתבשל אצלנו במשך כל השבוע

limors2

Active member
פרק מעולה!

גם בכלליות, אם זה סתם היה סיטקום תקופתי עם טאצ' על טבעי, זו הייתה סדרה מהנה. אבל בתור מה שהיא, עם כל הטוויסטים האלה שמחמירים מפרק לפרק, אני ממש ממש נהנית. כשג'רלדין הזכירה את אולטרון כבר ממש הצטמררתי, ומאז ועד סוף הפרק הייתי כולי ":-0:-0:-0". מה קורה שםםםםםםםםםםם

ומשהו קטנטן שאהבתי- כמו עם המעבר הפתאומי לצבעוני, נורא אהבתי את זה שהמסך התרחב והתקצר במעבר התקופתי מ4:3 ל 16:9. הפרטים הקטנים האלה ממש משדרגים|כן|

didalf

Well-known member
ומשהו קטנטן שאהבתי- כמו עם המעבר הפתאומי לצבעוני, נורא אהבתי את זה שהמסך התרחב והתקצר במעבר התקופתי מ4:3 ל 16:9. הפרטים הקטנים האלה ממש משדרגים|כן|
כן אני גם שמתי לב, ממש מגניב!|כן|

LeR@nch

Well-known member
פרק נהדר

ההמשך של מציאות הסיטקום היה עשוי בצורה מעולה, הפעם אנחנו בשנות השבעים עם קריצות ברורות למשפחת בריידי ולקו העלילה של הסתרת ההיריון של הדמות הראשית עם כל מיני מעילים, עציצים ופריטים גדולים אחרים שמסתירים לה את הבטן. אליזבת׳ אולסן היא שחקנית כל כך טובה ובעיקר בעלת יכולות קומיות מצוינות. הפעם המציאות כבר ממש מתחילה להתערער וכבר מובן לחלוטין לדעתי שזו לא איזו הזייה של וונדה או ניסוי שמישהו עושה עליה כי בסוף רואים שווסטוויו היא מקום אמיתי והרמיזות של אגנס, הרופא ושאר השכנים מרמזות שהם באמת תקועים שם ולא יכולים לצאת בגלל וונדה. הסצנה העוצמתית ביותר היא כמובן לאחר הלידה של התאומים שבה ג׳רלדין מנסה להעיר את וונדה ומזכירה לה את פייטרו שנהרג ע״י אולטרון. מעבר לזה שזו הייתה סצנה מרגשת, התגובה של וונדה הייתה מדהימה (גם לאחר ששרה שיר ערש בסקובית) כי היא פתאום קלטה שג׳רלדין היא לא מי שהיא אומרת שהיא (וכך גם אגנס רמזה לויז׳ן). הסוף שבו ג׳רלדין מועפת מהמציאות הזו אל מחוץ לווסטוויו ונחשפים בפנינו כל הכוחות של S.W.O.R.D כנראה מעיד על כך שהחל מהפרק הבא אנחנו נתחיל לקבל הרבה יותר מידע על מה שבאמת קורה לוונדה. אני לא יכול לחכות כבר לשבוע הבא!

Lhuna3

Well-known member
בושה!!!!!
לפחות תאמרי מה חשבת עליהם?
בלי קשר אפילו לתוכן הMCU, מה את חושבת על הדבר המוזר שהם עושים שם?
פרק ראשון היה "מה לעזאזל ראיתי עכשיו."
פרק שני "טוב מה זה ככה זה כל הסדרה? אני מקווה שזה יהיה יותר מרמזים קלושים בכל פרק ורק בסוף העונה יתברר הכל כי זה יהיה ממש מתיש."
קריאת תגובות בפורום על 2 הפרקים הראשונים.
אוקיי אז כל פרק מתקדמים בעשור, אז כמה עשורים עוד יש עד ימינו וכמה פרקים בכלל יש בעונה?
פרק 3, אוקיי התקדמנו קצת יותר עם הזליגות מהמציאות ובסוף הזאתי נפלטה מהאשליה החוצה, אז יש תקווה שנראה את המציאות יותר בפרק הבא? אולי. (למרות שמשנות ה-80 אני כבר זוכרת קצת סיטקומים אז יש מצב שאם זה עדיין מה שיהיה אני אולי אהנה מזה קצת יותר.)
קריאת תגובות גם מרמזת לי שאנשים שמכירים את הקומיקס יודעים קצת יותר על מה שהולך שם (ושיש ארגון(?) או משהו שלא שמעתי עליו עד עכשיו שנקרא S.W.O.R.D) אבל אל תספרו לי על זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק ראשון היה "מה לעזאזל ראיתי עכשיו."
פרק שני "טוב מה זה ככה זה כל הסדרה? אני מקווה שזה יהיה יותר מרמזים קלושים בכל פרק ורק בסוף העונה יתברר הכל כי זה יהיה ממש מתיש."
קריאת תגובות בפורום על 2 הפרקים הראשונים.
אוקיי אז כל פרק מתקדמים בעשור, אז כמה עשורים עוד יש עד ימינו וכמה פרקים בכלל יש בעונה?
פרק 3, אוקיי התקדמנו קצת יותר עם הזליגות מהמציאות ובסוף הזאתי נפלטה מהאשליה החוצה, אז יש תקווה שנראה את המציאות יותר בפרק הבא? אולי. (למרות שמשנות ה-80 אני כבר זוכרת קצת סיטקומים אז יש מצב שאם זה עדיין מה שיהיה אני אולי אהנה מזה קצת יותר.)
קריאת תגובות גם מרמזת לי שאנשים שמכירים את הקומיקס יודעים קצת יותר על מה שהולך שם (ושיש ארגון(?) או משהו שלא שמעתי עליו עד עכשיו שנקרא S.W.O.R.D) אבל אל תספרו לי על זה.
אוקי, אבל האם זיהית את אמה קאולפילד (אניה מבאפי קוטלת הערפדים)? היא משחקת את דוטי.
לסדרה יש 9 פרקים.
אם ימשיכו בפרק לעשור אז...
פרק 4 - שנות ה80
פרק 5 - שנות ה90
פרק 6 - שנות ה00
פרק 7 - שנות ה10
כלומר זה שני פרקים פחות מידי. אז כנראה זה לא יהיה אחד לאחד ככה. ואולי בכלל יהיה פרק שלם שיתרחש מחוץ ל"עולם של הסדרה של וונדהויז'ן"
באמת יכול להיות מעניין לאיזה סדרות שאנחנו מכירים הפורמט יהיה דומה בפרקים הבאים. למשל האם זה יהיה "מי הבוס" או "רוזאן". הגיוני שזה תמיד יהיה דומה לפורמטים של סדרות על משפחה, כלומר לא חברים או המשרד. אבל פורמט של משפחה מודרנית יכול להיות מעולה.

Lhuna3

Well-known member
אוקי, אבל האם זיהית את אמה קאולפילד (אניה מבאפי קוטלת הערפדים)? היא משחקת את דוטי.
לא. אבל קראתי שכתבת את זה.
וזיהיתי את אמא של אריק פורמן ממופע שנות ה-70 בפרק הראשון.
והאמת שאני מהמרת שלא באמת ימשיכו עם הפורמט לכל העשורים, אבל עכשיו כשכתבת אני כן לגמרי רוצה לראות את הפורמט של משפחה מודרנית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
לא. אבל קראתי שכתבת את זה.
וזיהיתי את אמא של אריק פורמן ממופע שנות ה-70 בפרק הראשון.
והאמת שאני מהמרת שלא באמת ימשיכו עם הפורמט לכל העשורים, אבל עכשיו כשכתבת אני כן לגמרי רוצה לראות את הפורמט של משפחה מודרנית.
אני חושבת שכן ימשיכו ככה לכל העשורים כשבכל פרק האיזון בין הסיטקום למציאות שבחוץ יתאזן לכיוון המציאות יותר ויותר. ואז מה היה בשני הפרקים האחרונים שאלה ממש טובה:-0
אני גם מחכה שיגיעו ל90++ אולי אני אזהה יותר רפרנסים.
ולאייטיז ניינטיז אני מהמרת/מקווה צער גידול בנות:-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה אני הראשון כאן?
אז יש לנו את מוניקה ראמבו, הבת של החברה של קפטן מארוול, שחוזרת לחיים אחרי הבליפ שמחזיר את כל האנשים שנעלמו בגלל ת'אנוס.
ואיזה טירוף זה כשכולם חוזרים. הייתי יכול לראות סרט שלם רק על זה.
ואז המשימה הראשונה שלה אחרי שהיא חוזרת לעבוד בSWORD זה מקרה של אדם נעדר ואז מתברר שזאת עיירה שנעלמה.
וסוכן הFBI שחוקר את זה הוא ג'ימי מאנטמן והצרעה.
*והוא הצליח ללמוד לעשות קסמים. לפחות קצת.
ואחר כך יש לנו גם את דארסי לואיס מסרטי ת'ור הראשונים ונראה שהיא המשיכה בדרכה של ג'יין פוסטר.

אם אני מבין נכון אז יש בעצם פרקים שלמים שאנחנו פשוט לא רואים. כי הם רואים כל הזמן פרקים נוספים כנראה.

SWORD כאן זה Sentient Weapon Observation Response Division - לא הכי ברור
בקומיקס זה Sentient World Observation and Response Department מה שנשמע קצת יותר מתאים לגוף הזה כי המנהל ציין את החלל.

הולי שיט מעל הכל נראה לי זה כשוונדה רואה את ויז'ן והוא עם החור הענק בראש שת'אנוס עשה לו.
האם זה היה רק זיכרון שלה, או שככה הוא באמת נראה והיא רק מדמה את זה שהוא חי?
ועד כמה היא בכלל מודעת למה שהיא עושה.

*משהו שווה לציין - זיהו הרבה מהאנשים שנמצאים עם וונדה שם בסדרה. אבל לאראינו שזיהו את אגנס השכנה ולא את דוטי (הבלונדינית שחתכה את היד בפרק 2).
לפחות לגבי אגנס נראה לי שזה חייב להיות משמעותי.

didalf

Well-known member
וונדהויז'ן פרק 4
כ"כ הרבה הולי שיט:-0
כל הפרק הזה נראה הרבה יותר כמו סרט מארוול שזה כמובן נהדר אבל לא אשקר קצת ציפיתי לשנות ה80:-D

את זה שג'רלדין זו מוניקה הבת של החברה של קפטן מארוול ידעתי (ולא רמזתי כלום למי שטען שההודעות שלי עלולות להכיל ספוילר|שפם|)
אבל זה שהיא חזרה מהבליפ:-0
ואיזה טירוף זה כשכולם חוזרים. הייתי יכול לראות סרט שלם רק על זה.
לגמרי!!! וואי כל הטירוף הזה במסדרון!!!
ואז היא מגלה שאמא שלה מתה לפני שלוש שנים כבר ואיפה קפטן מארוול בכל הסיפור?? האם היא הייתה בקשר עם מריה כל השנים האלה? ממש קיוויתי שהיא תשאל על אנטי קרול או משהו אפילו רק אזכור.
ואז היא חוזרת לסוכנות SWORD ואנחנו רואים כל מה שקרה מבחוץ בזמן שחיינו עם וונדה בעולם הסיטקום שלה, וזה מגניב ממש. מסתבר שעיר שלמה נעלמה. בהתחלה חשבתי שהכל בראש של וונדה ושהיא שוכבת במיטה איפשהו בהזיות אבל אחרי הפרק הקודם והיום במיוחד נראה שהיא ממש השתלטה על עיירה שלמה:-0

חחחח הסוכן הסיני אפילו שהוא היה באנטמן כל מה שאני רואה זה האבא מהסדרה על הסינים:-D

ויאיי דרסי!!! איזה חמודה היא הייתה חסרה. ציפיתי שתזכיר איכשהו שהיא מכירה את ת'ור.

והיא גאון אז היא מצליחה לקלוט את הסיטקום שוונדה ייצרה לעצמה. הצחיק אותי מתישהו שהיא התרגשה מהתאומים וסוכן-סיני מסתכל עליה והיא כזה "מה? איימ אינווסטד":-D
אם אני מבין נכון אז יש בעצם פרקים שלמים שאנחנו פשוט לא רואים. כי הם רואים כל הזמן פרקים נוספים כנראה.
נכון?? באסה אני גם רוצה לראות איתם:-D

אומייגאד הקטע שלא הראנו לנו בפרק הקודם איך וונדה כועסת ומעיפה את מוניקה ומתעלת את הכוחות האדומים שלה:-0 (עד כה לדעתי היא השתמשה בהם בעדינות יחסית ולא ראינו את העיגולים האדומים האלה). אפילו היא נראתה מופתעת.

הולי שיט מעל הכל נראה לי זה כשוונדה רואה את ויז'ן והוא עם החור הענק בראש שת'אנוס עשה לו.
אומייגאד כןן!!!:-0:-0 אמאלה!! הפרק הזה ענה על שאלות ופתח כ"כ הרבה חדשות!!:-D והאם וונדה היא בעצמה הנבל?:-0 מצד אחד ברגעי הטירוף שלה היא מפחידה אבל אני אוהבת אותה והיא ו-ויז'ן כאלה חמודים אני רק רוצה שתהיה מאושרת בעולם הדמיוני שלה:-(

*משהו שווה לציין - זיהו הרבה מהאנשים שנמצאים עם וונדה שם בסדרה. אבל לאראינו שזיהו את אגנס השכנה ולא את דוטי (הבלונדינית שחתכה את היד בפרק 2).
לפחות לגבי אגנס נראה לי שזה חייב להיות משמעותי.
אני גם חשבתי!!!! בעיקר לגבי אגנס.

Lhuna3

Well-known member
חחחח הסוכן הסיני אפילו שהוא היה באנטמן כל מה שאני רואה זה האבא מהסדרה על הסינים:-D
גם אני!

לכאורה נראה לי שדי הובהר לנו במדויק מה קורה. כלומר זה נראה עכשיו ברור לחלוטין שוונדה, כנראה באבל שלה על האובדן של ויז'ן, יצרה לעצמה בועה של עולם אלטרנטיבי שבו הם חיים באושר, וכמו שכתבת היא השתלטה לצורך העניין על עיירה שלמה.
אני גם קצת רציתי לראות את שנות ה-80 והלאה, אבל גם שמחה שחזרו למציאות והסבירו לנו את כל מה שקרה עד עכשיו.
למרות שכמובן יש מצב טוב שעוד נגלה שזה לא באמת פשוט כמו שזה נראה כרגע ואולי יש מאחורי זה עוד משהו.

nerdkey treky

Active member
אני מחכה ולא רואה מיד עם זמינות הפרק.

הפרק הכי טוב. לא רק שהוא נותן הסברים שכל כך קריטיים וחיוניים, ראיתי את הסוכן FBI וו' + דארסי!!! איזה מלהיב היה לראות אותם.לא ידעתי שהם יופיעו וזה כל כך ריגש אותי. דארסי עושה את הדרסי הנפלא שלה, הסוכן וו' עושה קסמים רק לעצמו, קיבלנו הסברים על הכוורן + המסוק הצבעוני, וונדה אחראית על הכל וספק מודעת לזה (לפחות בחלקים היא מודעת). והבת של רמבו! בכלל, אני ממש סקרן לדעת מה "חרב" SWORD עשו כל הזמן הזה. אף פעם לא שמענו עליהם.
בהתחלה חשבתי שהכל בראש של וונדה
גם אני חשבתי שאולי הכל בראש של וונדה אבל בסיום פרק 3 הבנתי שהיא יצרה את הכל.
אני מאוד נרגש להבין מה קורה בעיירה, מצד שני, אני חושש שאת ההיסטוריה של SWORD שמאוד מעניינת אותי לא נקבל בכלל בסדרה הזו.
משהו שהבנתי מהפרק הזה - אני צריך לראות את ספיידרמן 2 שוב. זה סרט מארוול היחיד שראיתי רק פעם אחת (קולנוע, ערב פתיחה, כפר סבא, מילקשייק, דיבורים) והוא מתרחש אחרי שאנשים חזרו ומסביר קצת על המצב של שילד. אין פה קשר לסדרה, אבל היא מתרחשת כמה שבועות אחרי שאנשים חזרו מהבליפ ואני רוצה לדעת מה קורה לשילד בזמן הזה, רק בשביל לעשות לעצמי סדר בראש.

didalf

Well-known member
משהו שהבנתי מהפרק הזה - אני צריך לראות את ספיידרמן 2 שוב. זה סרט מארוול היחיד שראיתי רק פעם אחת (קולנוע, ערב פתיחה, כפר סבא, מילקשייק, דיבורים) והוא מתרחש אחרי שאנשים חזרו ומסביר קצת על המצב של שילד. אין פה קשר לסדרה, אבל היא מתרחשת כמה שבועות אחרי שאנשים חזרו מהבליפ ואני רוצה לדעת מה קורה לשילד בזמן הזה, רק בשביל לעשות לעצמי סדר בראש.
אז תדווח מה גילית כי אני גם לא סגורה מה קרה עם שילד:-D בעצם איך הם בכלל קיימים אחרי חייל החורף?

nerdkey treky

Active member
משחק דירוג סרטי מארוול! אמרתי לעצמי שאעלה את זה, עכשיו כשלונה @Lhuna3 ראתה את כל (כמעט) הסרטים של מארוול. אני מדביק את זה כאן כי גם ככה כל מי שראה את הסרטים רואה גם את הסדרה. אם זה שרשור לא מתאים, אפשר להעביר אותו לפוסט אחר.
תעשו דירוג עצמי של סרטי מארוול ותפרסמו כאן את התוצאות, לפי הקישור הבא.

למעלה