ווקי טוקי בסלקום ובפלאפון

ווקי טוקי בסלקום ובפלאפון

בכתבה למטה אומרים שסלקום ופלאפון מנהלות מגעים עם איזה חברה מהרצליה להקמת רשת אלחוטית פנימית ככה שיהיה להם את האפשרות לעשות שיחות ווקי טוקי כמו במירס

אהההה

ועוד משהו גם סלקום מתכננת להשיק את הסמארטפון QTEK עם היכולת ווקי טוקי

2cookie

New member
חחחחחחחחחחחח אשכרה השמדה עצמית ../images/Emo6.gif

הם רוצים לשלב את זה בXDA........ שאף אחד לא קונה בגלל המחיר
אז בשביל מה בכלל לבצע את זה

מי דיבר על השמדה עצמית???

תראה, אולי זה משהו שדווקא יתרום להם. אי אפשר לדעת. אין ספק שמירס תאבד קהל לקוחות נכבד

2cookie

New member
../images/Emo6.gif

מירס לא יכולה לאבד לקוחות שאין לה
והלקוחות לא ישלמו 8000 שקל כשהצורך הבסיסי שלהם זה ווקי טוקי

א. למירס יש קהל לקוחות... הממ...

"מכובד". בטח שלא גדול, אבל גם לא כזה קטן. ב. 8000?? אולי יש דברים בגו. ג. עד שיקרה לא נדע, נכון? אם בכלל יקרה

2cookie

New member
אביב, מי שבאמת רוצה ווקי טוקי../images/Emo26.gif

יקנה מירס

2cookie

New member
לדעתי הI95CL/I90 והמכשיר ההוא

הארוך עם התאורה הכתומה, אני חושב I80 הם מכשירים מאד יפים.

זה רק טעם אישי

מירס לא מדברת אליי, והניסיון הפתאטי להפנות אותה אל שאר הציליביזציה (אוכלוסיה) לא ממש הלך לה (תוכניות לחיילים / צעירים / משפחה / חיות מחמד / מכשירים אטרקטיביים. אין לה הרבה (אם בכלל) מזה. בקיצור- לא מדבר אליי, אבל זה מדבר לפלח שוק אחר.

2cookie

New member
מצד אחד זה נסיון פאתטי שלא הלך.....

מצד שני יש לה קהל לקוחות מכובד? אני הייתי מת שיהיה לי I95CL, וזה לא הלך למירס מ2 סיבות, הראשונה, שבאמת יש להם מבחר מועט של מכשירים, מה גם שלא הכי אטרקטיביים, (ביחס למכשירים של חברות אחרות), דבר שני, מירס נכנסה מאוחר לשוק, וזה באמת צעד קשה.

האמת שזה לא כ"כ מנוגד כמו שאתה חושב

.. תבין: ניסיון פאטתי- לכמה אחוזים מהאוכלוסיה שמחזיקה מכשיר סלולרי יש "אמיגו"? קטן מאוד. אבל קהל הלקוחות הנכבד הוא דווקא לקוחות מירס- מפעלים, חברות, כל מיני אנשים שצריכים ווקי טוקי וכל זה. באמת שלא חסרים אנשים (אחרת הם היו קורסים, לא?)

2cookie

New member
ובגלל זה אותם אנשים לא יקנו XDA....

בשביל לקבל בסך הכל ווקי טוקי...... במחיר של הXDA הם יכלו לקנות 6 טלפונים של מירס.....

הגיוני

אבל שוב- עד שלא ישיקו את זה, לא נדע. בכל מקרה, אם זה משהו שידרדר את סלקום עוד קצת, אני לא ממש אתפלא

lior297

New member
אל תשכח שדי הרבה אנשים...

מחזיקים מירס בנוסף לפלאפון רגיל... לנו יש מירסים למרות שבין הפלאפונים יש לנו חינם למה? כי אני "משוגע"

לא שוכח.

זה מכה בי בלילות חורף חמים כשאני מלטף את הזקן שלי ושואל את עצמי: "יעקב, מדוע לא בחרת מירס?" ועכשיו ברצינות: לאחת החרות שלי לשעבר היה (ונראה לי שעדיין יש) אמיגו. כל המשפחה שלהם היתה מחוברת לרשת הזו. עכשיו, מתוך 60 אלף אנשים שהיו לה בזיכרון, חוץ מלמשפחה שלה, רק לאיזה אחד היה אמיגו. סטטיסטיקה.

lior297

New member
מסקנה: יש זיכרון גדול למכשיר.

המכשירים האלה לא כל כך גרועים כמו שהם נראים. אם רק היו מקטינים אותם טיפה... אגב על איזה רשת מירס עובדת?

למעלה