ויטמין E

urir5

New member
ויטמין E

שלום רב רציתי לשאול האם יש כל אמת במחקרים שהתפרסמו לאחרונה בכל הנושא של הסכנות בשימוש בויטמין E מעל 400IU ביום הסכנות שהזכריו במחקרים אלו למיטב זכרוני היו סיכונים לסרטן ובעיות במע' הלב וכלי הדם. רציתי לשאול את דעתכם משום שאני הרבה זמן עוקב אחרי המלצות הפורום בקשר לתזונה ותוספים והייתי מאוד רוצה לתסף ויטמין E כתוספת לאומגה 3 של גיא בן צבי אך נרתע בעקבות אותם מחקרים. בינתיים כל מה שאני מתסף חוץ מזה זה מולטיויטמין וויטמין C שהבנתי שלגוף אין כל בעיה להפרישו במקרים של עודף. תודה ושנה טובה לכולם

doron s

New member
נוגדי חימצון

נוגדי החימצון הם "שחקנים קבוצתיים" , ונטילה של אחד מהם בלבד יכולה לגרום לחוסר איזון במנגנון ניקוי הרעלים. מצורף צילום מהספר "יהיו מזונותיך תרופותיך" בהוצאת פוקוס. הספר מראה איך טיפול ביו רפואי / נטורופתי , יעיל לפחות ולרוב יותר טוב מהטיפול התרופתי המקביל לשלל מחלות כרוניות. הפרק הרלוונטי "18 - הנתונים המדעיים המופרכים על הוויטמינים" , מדבר בדיוק על הנושא של המחקרים המוטים לרעת הוויטמינים לרבות ויטמין E ו C.

razgalili

New member
לאיזה מחקרים הכוונה

התוכל לתת לנו קישור? קשה להתייחס באוויר.

razgalili

New member
המחקרים האלה לא חדשים

ואני אפילו חושב שהבעתי את דעתי בנושא בעבר. הסיכון המוגבר בויטמין E אם בכלל מופיע בקבוצת בעלות סיכון גבוה ובצורה סטטיסטית גבולית. לילדים בספקטרום יש צורך בתיסוף משמעותי של ויטמין E במיוחד אם הם לוקחים שמן דגים. יש להקפיד מאד כמו בכל תוסף על מקור טוב של ויטמין E - עוד גורם שלא ברור איך הוא בא לביטוי במחקר.

למעלה