וילון הצצה לתעשיה של התרופות וכל הליכלוך סביב

CANADA1010101

New member
וילון הצצה לתעשיה של התרופות וכל הליכלוך סביב מה אתם אומרים על זה:
https://archive.org/details/plandemic01
ד"ר ג'ודי מיקוביץ, מיקרוביולוגית וחוקרת בתחום hiv, בסרטון שמתעקשים להסתיר מאיתנו (ונמחק שוב ושוב מיו-טיוב ו-vimeo) מספרת על החוויה האישית שלה מול הממסד והתובנות לגבי ההתנהלות הממסדית סביב התפרצות הקורונה.
לפחות זה פותח וילון הצצה לתעשיה הזאת של התרופות וכל הליכלוך סביב

vinney

Well-known member
״מנסים להסתיר״
מה שהיא אומרת הוא עובדתית לא נכון, ועלול לגרום לנזקים חמורים אצל אנשים שיאמינו לדבריה.
&nbsp
ה״חוקרת״ הזאת פרסמה ״מחקר״ מצוץ מאצבע מתוך אג׳נדה נגד חיסונים שלה, וכשהדבר התגלה והיא פוטרה היא גם גנבה ציוד מהמעסיק (לשעבר) בדרך החוצה וניסתה להשמיד את הראיות ל״מחקר״ שזייפה.
&nbsp
אגב, ההודעה שלך זהה מילה במילה להודעות דומות באתרי פרופגנדה של anti-vaxxers, זה במקרה יצא לך?

CANADA1010101

New member
נכון

Boston Guy

New member
הסטריאוטיפ של ה Mad scientist לא מוכר לך?
הנפש של האדם היא דבר שברירי מאוד, והחיים הלחוצים שאנחנו מנהלים מזמנים לנו לא מעט סיטואציות טראומטיות.
לא מעט אנשים שהתחילו את החיים כאנשים שפויים "יורדים מהפסים" איפהשהוא בדרך בגלל ארוע מצלק - או בגלל שהם "נסדקו בגלל הלחץ".
ויש גם כאלה שהשיגעון תמיד היה בהם, עוד מילדות.

מכיוון שאני חי כבר כ 20 שנה במטרו-בוסטון, האזור הכי "אקדמאי" בארצות הברית, בעיירה של כ 60,000 תושבים של 33% מהם יש תואר דוקטורט או יותר ולעוד 29% יש לפחות תואר שני - אני יכול להגיד לך בביטחון שתואר אקדמאי גבוה ועבודה כחוקר או כפרופסור הם לא ערובה כנגד שיגעון.
להפך.

הגברת מינקוביץ' מוכרת וידועה כפעילה אנטי- וואקסרית.
וכמו שויני כתב - הטענה היא שהמחקר שהיא פירסמה על "תסמונת העייפות הכרונית" הכיל תוצאות מזוייפות, וכתב העת המדעי שפירסם אותו "משך אותו חזרה" כשנתיים אחרי הפירסום, לאחר שהתברר שמה שכתוב בו מבוסס על שקרים.

אני לא יודע אם היא התחרפנה כתוצאה מהלחץ להראות השגים במהלך הקריירה שלה, או כתוצאה מטראומה אישית כלשהיא, או שהיא היתה כזו תמיד... קורות החיים שלה כפי שהן מופיעות בויקיפדיה מרמזות שהיו לה בעיות בחיי העבודה כבר מתחילת הקריירה (אבל ויקיפדיה זה לא מקור שמותר לסמוך עליו).

אז אם אתלה באילנות גבוהים ממני:
You are talking about the nonsensical ravings of a lunatic mind

[URL]https://youtu.be/1seWmy53FZk?t=56[/URL]

למעלה