וילונות לבנות.

רקע
נמצאת בזוגיות חדשה 4 חודשים. הגבר /החבר מאוד מכבד, מפרגן, משחרר,יש לו נתינה.
טוב לי איתו אבל לא מרגישה עדיין ריגושים שכל כך רוצה,
כל התקופה של הסגר לא נפגשנו והיה לי טוב כך, הוא לא היה חסר לי,
ולעומתו שהוא אומר שמתגעגע, ומרגישה כאשר אנו נפגשים שמבחינתו זה נכון.
כזכור, אני גרושה, וסיימתי פרק ב' של עשור. הוא ממש לא דומה ולא מזכיר לי בהתנהגות את האקסים הקודמים שלי, כך שאני
לא "פוחדת" להפגע שוב. פשוט לא עושה לי את זה .... לא יודעת למה....
בשבועות האחרונים חלמתי , כמה פעמים על הגרוש שלי , שהוא כועס עלי........ ותמיד בסביבה הילדים לציין שאני והגרוש
ביחסים בסדר ללא מתחים.
החלום של אתמול
הגרוש שלי והילדים שלנו בבית, האווירה רגועה, לא כועס, פתאום אני רואה שכל החלונות בבית שלי עם וילונות לבנים ארוכים ארוכים
הגרוש שלי הביא ותלה את הווילונות. ומחייך אלי.
אודה על הפתרון

נערך לאחרונה ב:

אלישבע777

Well-known member
שלום יערונת,

פרוש א
בחלום - בעלך לשעבר (שפעם אהבת וקווית להישאר איתו לנצח), תולה וילונות לבנים ומחייך. חלום של שלווה! חלום של חמימות ביתית (וילונות מסתירים את העולם החיצוני הרע ואת השמש היוקדת) חלום של בעל מחייך לזוגתו, חלום של פיוס (וילונות לבנים או בד לבן או דגל לבן). אולי יש בחלום הזה געגועים לתקווה קדומה ( לזוגיות , הצבע הלבן מסמל שמלת כלה), שנגוזה עם הבעיות הזוגיות.

פרוש ב
בעלך לשעבר, מסתיר את הבעיות בבית מהעולם החיצוני והוא שבע רצון מהצלחתו, והייתי אומרת שאם פרוש זה נכון, בחלום את אינך מגיבה, את פשוט לא קיימת בחלום, מכאן שאת משתפת פעולה עם ההסתרה הזאת, ללא התנגדות או בגלל שלא העזת להגיד מילה.

פרוש ג
את היית ילדה מוכה ואישה מוכה ללא אהבה, ללא אינטימיות עד שסוף סוף התגרשת ויתרת על (חצי) דירה, השנים האחרונות היו שנים של מצוקה כלכלית חל"ל ואי שביעות רצון בעבודה שלך מזה שנים. הרבה שנים. בחלומות האחרונים, את מרבה לחלום שהגרוש שלך, כועס עלייך על הילדים. מן הסתם כך הוא נהג לעשות בוודאי. לא היה לך הרבה נחת בחיים. היום יש לך עבודה ויש לך זוגיות ואפילו הבעל המתעלל, היום ביחסים טובים איתך. מה חסר לך? חסר לך אתגר ואקשן. המצוקות והבעיות היו קשות ודרשו פתרונות. את אישה של אתגרים. שקט ושלווה ומנוחה תחת גפנך ותחת תאנתך, היא משעממת. בן הזוג הנהדר שלך, הוא יותר מדי טוב הוא אינו אתגר בשבילך. הוא אינו נותן לך סיבה לכעוס, הוא אינו גורם לבעיות, הוא טוב אליך והוא מובן מאליו. אין לך אתגר איתו. אינך חוששת מפגיעה ממנו, אינך צריכה לחשוש שהוא יעזוב אותך ואינך צריכה לרכוש את ליבו. בסגר הוא התגעגע ולך היה טוב. אולי רצית גם כן להתגעגע קצת, להרגיש קושי מחד ולפתור את הבעיה מאידך. אבל זה לא קרה. לא היה קושי ולא היתה לך בעיה. אין לך ריגושים איתו, ואין פרפרים בבטן. מי שרגילה לטפס הרים, אין לה אתגר לטייל במישור. הוילונות הלבנים מסמלים את השעמום וחוסר האתגר בחברת החבר החדש. בעלך הקודם פעל עשה משהו (טוב או רע), לפחות יש לך ילדים ממנו. החבר הנוכחי – מצפה ממך, רוצה בחברתך, אבל הוא עצמו, וילון לבן, חיוור, חסר צבע. מכסה חלון למרחב הפתוח, מסתיר את קרני השמש החודרות לבית ומחממות אותך. החבר החדש מאוד הגון, טהור, נחמד, אוהב, ישר, כל מה שאישה רוצה, אבל הוא... מה לעשות.... אינו מרגש מספיק, קצת משעמם לך איתו.

אשמח לשמוע את דעתך על כל פרוש.

למעלה