וכעת, לאחר שירשור הבגדים הנוראיים..

וכעת, לאחר שירשור הבגדים הנוראיים..

שישור נוסף שיאזן את המצב מעט. שירשור שכנראה רובכן תרגישו נוח יותר להשתתף בו. שירשור הבגדים שהכי אהבתם לראות את אליהו בהם. אתן מוזמנות להתחיל.

moe7

New member
איפה להתחיל?

זה היה קשה משציפיתי, אם זה לא עבור סרט כלשהו, אליהו מתלבש פשוט מצויין. מצאתי דבר מה- הפעם המפחידה והיחידה בה אי פעם נצפה בחליפה ענקית עם עניבת פרפר (!?)

moe7

New member
.

אממ... הבגד הבא בסדר גמור, אבל שימו לב לפריזורה המפלצתית שעל ראשו. או ש: א. אליהו מתרגל את "מראה פרודו", ללא הפאה. ב. אליהו מעריץ בסתר ליבו את רוברט סמית'.

moe7

New member
מפ.

הרי- זה רע (שימו לב למבטו הסובל של אליהו הנער)

Piece of Wood

New member
מההה...דווקא לדעתי../images/Emo182.gif|אליהו|

התסרוקת שלו כאן ממש מגניבה... למעשה בראיון הזה לטעמי, הוא נראה פשוט מעולה....

או רעיון מאוד נחמד ../images/Emo9.gif

לא רק שאני מאוד אוהבת את התמונה הזו, מאוד אהבתי את הלבוש של אלייז'ה פה, זה מאוד שונה..חח ומוזר, אבל אהבתי :) מתאים לו
והוא מתלבש מאוד יפה, גם מראה זרוק יפה לו.

moe7

New member
מגניב.

ואני כמובן החלטתי מיד שהמטרה הייתה בכלל למצוא את היציאות הרעות שלו בלבוש. כעת משעליתי על הטעות, מצב רוחי השתפר (אני על סף דמעות, אמ, כרגיל) היכן אליהו לבוש טוב? זה קל. *מוכנה לפשפש בקבצים* אליהו הינו אחד האנשים היחידים שמסוגלים להרשות לעצמם להראות טוב בחליפת קטיפה ירוקה (וכל שאוכל לומר על העניבה הינו "וואו!")

אני משום מה מעוד מחבבת

את הבגד מTRL ואני אפילו לא יודעת למה... עניבה עם סווטשרט
מעט קשה לחפש תמונה מלאה יותר :[

moe7

New member
../images/Emo8.gif

וזו סטיה פרטית (טוב, נו, אליהו עצמו הוא סטיה פרטית של כולנו)- חולצה פרחונית.

moe7

New member
.

אהבתי את החליפה השחורה והעניבה הכסופה (מעין מראה "הייבסי" כזה, אם רק העניבה הייתה לבנה יותר) לא אהבתי את השיער (או חוסר השיער ליתר הדיוק)

moe7

New member
.

אהבתי את זה-> (חוץ מהמסר הפרו-גלובליזציוני הזה שעל הטי שרט)

moe7

New member
מ"מ!

את צודקת. קומפוזיציה מוזרה #2 (ועל כך נאמר- WTF?!)

למעלה