ולא לשכוח שהשמאל הישראלי הוא מיעוט בישראל.

לא לשכוח שהם כרגע שולטים במוקדי הכוח שהם 1.התקשורת
2. המשפט
3. הצבא.
ברגע שנעקור מהידיים שלהם את השליטה בתקשורת במשפט ובצבא עקרנו מהם את השליטה על החיים שלכם במדינת ישראל. ברגע שניקח מהם את השליטה בתקשורת במשפט ובצבא הם יעזבו את הארץ ויחזרו לגולה. הם כבר אמרו פעם גנבו לנו את המדינה ואז הם פעלו להחזיק במוקדי הכוח עד שהגענו למצב שממשלה נבחרת בישראל בבחירות דמוקרטיות אין לה יכולת לשלוט במדינה כי המשפט מבטל את הכנסת והתקשורת מסיטה את דעת ההמונים בתעמולה והצבא ברגע שהוא הופך להיות פוליטי מסכן את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית כפי שנכתב במגילת העצמאות.
לכן חוץ מהאויב האיסלמי והאנטישמיות בממשל האמריקאי ובאירופה האנטישמית ישראל נלחמת מלחמה צבאית ומדינית באויב אבל יש גם מלחמה פנימית בין השמאל האנטי ציוני והאנטי דמוקרטי שלא מקבל תוצאות בחירות לבין שאר אזרחי מדינת ישראל שהם הרוב.
אז כל אזרח ישראלי יהודי ציוני חייב לזכור שהשמאל הוא אויב הציונות ובלי ציונות ישראל לא תמשיך להתקיים כמדינת העם היהודי.

marabo

Well-known member
2. המשפט
3. הצבא.
ברגע שנעקור מהידיים שלהם את השליטה בתקשורת במשפט ובצבא עקרנו מהם את השליטה על החיים שלכם במדינת ישראל. ברגע שניקח מהם את השליטה בתקשורת במשפט ובצבא הם יעזבו את הארץ ויחזרו לגולה. הם כבר אמרו פעם גנבו לנו את המדינה ואז הם פעלו להחזיק במוקדי הכוח עד שהגענו למצב שממשלה נבחרת בישראל בבחירות דמוקרטיות אין לה יכולת לשלוט במדינה כי המשפט מבטל את הכנסת והתקשורת מסיטה את דעת ההמונים בתעמולה והצבא ברגע שהוא הופך להיות פוליטי מסכן את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית כפי שנכתב במגילת העצמאות.
לכן חוץ מהאויב האיסלמי והאנטישמיות בממשל האמריקאי ובאירופה האנטישמית ישראל נלחמת מלחמה צבאית ומדינית באויב אבל יש גם מלחמה פנימית בין השמאל האנטי ציוני והאנטי דמוקרטי שלא מקבל תוצאות בחירות לבין שאר אזרחי מדינת ישראל שהם הרוב.
אז כל אזרח ישראלי יהודי ציוני חייב לזכור שהשמאל הוא אויב הציונות ובלי ציונות ישראל לא תמשיך להתקיים כמדינת העם היהודי.
הליבה זה המשפט

DANIAVNI

Well-known member
2. המשפט
3. הצבא.
מה שאתה רוצה זה למשל
לבצע מעצרי שווא בלי שהמערכת תחסום אותך

לרדוף כל מי שמחזיק בדעות הלא מתאימות

תשכח מזה שרק השמאלנים נגדכם
אני לא שמאל בדעותיי אבל הדמוקרטיה חשובה לי
ומסיבה זו לא אצביע למי ששואף להפוך את המדינה הזו לדיקטטורה .

או לאידיוט נוכל שמחליט להחליף שר ביטחון באמצע מלחמה תוך התייעצויות עם אשתו גאונית הדור .

לכו תחפשו ..

מה שאתה רוצה זה למשל
לבצע מעצרי שווא בלי שהמערכת תחסום אותך

לרדוף כל מי שמחזיק בדעות הלא מתאימות

תשכח מזה שרק השמאלנים נגדכם
אני לא שמאל בדעותיי אבל הדמוקרטיה חשובה לי

או לאידיוט נוכל שמחליט להחליף שר ביטחון באמצע מלחמה תוך התייעצויות עם אשתו גאונית הדור .

לכו תחפשו ..
אתה כלל לא מבין מהי דמוקרטיה. כשבית המשפט העליון לוקח על עצמו לבטל חוקי יסוד זאת השתלטות עוינת על הכנסת . הוא מעקר את הכנסת מלחוקק חוקים. כאן נפגמת הדמוקרטיה. בית המשפט העליון הפך את עצמו לשליט האולטימטיבי. על פיו ישק דבר.
זאת לא דמוקרטיה האיזונים בין הכנסת ובין בית המשפט העליון לא קיימים. לא יתכן ש15 שופטים יחליטו איזו מדיניות הממשלה מנהלת ואיזה חוקים הממשלה מחוקקת .לא יתכן ש15 אנשים שלא נבחרו ינהלו לכם את החיים. היו בחירות דמוקרטיות הימין קיבל 64 מנדטים והימין לא יכול להעביר חוקים כי העליון פוסל אותם.
אנשים כמוך מתאימים לפרויקט של המחנה לחינוך מחדש.
אני מתערב איתך שאתה 80% מהזמן שלך צופה בערוץ 12 15 % אתה צופה בערוץ 13 ו5% אתה צופה בערוץ 11 ו0% בערוץ 14.
תקן אותי אם אני טועה?

Henry0

Well-known member
כשבית המשפט העליון לוקח על עצמו לבטל חוקי יסוד זאת השתלטות עוינת על הכנסת
טימטום שנובע מבורות.
בית המשפט זכאי לבטל חוקים, אם הם נוגדים ערכים עליונים.
לחוקמ יסוד אין בנושא זה ערך מיוחד, חוץ מדרישה שהביטול יקרה במיקרים קיצוניים יותר.
בית המשפט העליון הפך את עצמו לשליט האולטימטיבי.
טימטום הנובע מבורות.
בית המשפט עובד לפי ההליך הדמוקראטי העולמי,
הוא מבטל חוקים רעים, שכנסת חסרת אחריות מוקקת רק לצרכים פוליטיים.
בדיוק בשביל זה יש בישראל, ובכל העולם הדמוקראטי, הסמכות לבית המשפט העליון לבטל חוקים במיקרים קיצוניים.
ולצערינו, הכנסת שלנו רעה בצורה קיצונית.
יתכן ש15 אנשים שלא נבחרו ינהלו לכם את החיים
קומץ של אנשים מנהלים את המדע בישראל,
קומץ של אנשים מנהל את ההי-טך בישראל.
קומץ של אנשים מנהל את המשפט בישראל.

איפה שיש צורך במיקצועיות, קומץ של אנשים מנהל את הנושא.
האספסוף הבור יכול רק לקבוע בבחירות מדיניות כללית,
לצערינו האספסוף בור מדי, וטיפש מדי, כדי להיכנס לאיזורים, בו יש צורך בידע וחוכמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
טימטום שנובע מבורות.
לחוקמ יסוד אין בנושא זה ערך מיוחד, חוץ מדרישה שהביטול יקרה במיקרים קיצוניים יותר.

טימטום הנובע מבורות.
בדיוק בשביל זה יש בישראל, ובכל העולם הדמוקראטי, הסמכות לבית המשפט העליון לבטל חוקים במיקרים קיצוניים.

לצערינו האספסוף בור מדי, וטיפש מדי, כדי להיכנס לאיזורים, בו יש צורך בידע וחוכמה.
בית משפט לחוקה מבטל חוקים שמנוגדים לחוקה, "לבטל חוקים אם הם נוגדים לערכים עליונים" זאת המצאה של בג"צ, לכן בתי משפט כמו בג"צ נקראים בתי המשפט לחוקה, כי כל מה שקובע אם לפסול חוק או לא, הוא האם חוק חוקתי או לא. ישראל היא המדינה הדמוקרטית היחידה שבה בית המשפט משתמש בצדק, מידתיות וערכים עליונים כדי לפסול חוקים או החלטות של הכנסת.

במדינה דמוקרטית קומץ של אנשים לא אמור לנהל, המדע וההיטק הם מקצועיים, המשפט הוא מקצועי ולכן צריכה להיות הפרדה בין המשפט לפוליטיקה. כפי שהפוליטיקאים לא יכלו להציל את אלאור אזריה מהכלא ולמרות שאם אלאור אזריה היה נשפט בכנסת הוא היה יוצא זכאי, כך גם בית המשפט לא אמור להתערב בהחלטות פוליטיות.

במדינה מתוקנת הרוב קובע גם את מדיניות החוץ והביטחון, אבל כאן זה לא רלוונטית כי מי שמתערב בזה זה ארה"ב ולא בית המשפט שמצד אחד לישראל אין כלכלה עצמאית והיא תלויה בכל ארה"ב ובמלחמה האחרונה הסתבר שגם אין לצה"ל נשק משלו והוא מסתמך על נשק אמריקאי, אבל הצד השני של המטבע היא שארה"ב לא מכבדת את הריבונות של ישראל וקובעת את מדיניות החוץ והביטחון של ישראל או לפחות מטילה ווטו על החלטות חוץ וביטחון של נבחרי הציבור בישראל. שלא לדבר על התערבות בוטה בבחירות שאין אפילו בבחירות למושלים בארה"ב.

טימטום שנובע מבורות.

טימטום הנובע מבורות.

עוד פאשיסט נולד.
כמות השטויות שכתבת כאן מעידה על כך שאתה דמוקרט לה שמטה. אתה הרבה יותר פאשיסט מדמוקרט.
מי שמנהל את המדע לא צריך להיות פוליטי. מדע ופוליטיקה הם שני דברים שונים לחלוטין.
מי שמנהל את ההי טק בישראל לא גוף פוליטי.
ומי שמנהל את המשפט בישראל אינו גוףפוליטי. ברגע שהם הופכים להיות פוליטיים אין דמוקרטיה.
רק הציבור אותו מכנה אתה אספסוף מראה בבירור את הגזענות שלך ורק הציבור בוחר את המנהיגים שלו והם לא אנשי אקדמיה ולא אנשי משפט ולא אנשי צבא וכלכלה. הם פוליטיקאים שנבחרים כדי לנהל את הציבור.

Harrington

Well-known member
מנהל
הדמוקרטיה חשובה לי
אשריך. כעת נותר רק שתלמד להתעלם ממוכרי הלוקשים שטוענים שממשלת המחנה הלאומי מקדמת אותנו לעבר דיקטטורה, ואז תוכל לחזור לנורמליות מלאה :).

אני לא צריך שימכרו לי, אני מכין לבד בבית
אתה לא מבין שום דבר מהחיים העלובים שלך.
אין לך טיפת שכל להבין וללמוד מהי דמוקרטיה ומי מחרב את הדמוקרטיה במדינת ישראל.
זה דבר ידוע שככל שבן האנוש יותר טיפש כך הוא מושפע יותר מתעמולה.

למעלה