ולבדיחות היום

frige

New member
ולבדיחות היום

כומר ורבי עושים תאונה חזיתית. המכוניות שלהםנהרסות לחלוטין, מתכווצות כמו אקורדיונים ממש, אבל מה? הכומר והרבי יוצאים שניהם מהמכוניות ללא שריטה, בריאים ושלמים לחלוטין. לפתע מבחין הרבי שמולו עומד כומר! אז הוא אומר לו: "ווי, אתה כומר!" כומר אומר "כן, נכון.." אומר הרבי בהתלהבות "ואני רבי אתה לא חושב שהעובדה שהמכוניות שלנו נהרסו לחלוטין ולשנינו לא קרה כלום זה נס משמיים? בטח אלוהים רצה שניפגש ונהיה חברים.." הכומר עונה לו "כן.. יכול להיות שאתה צודק.." הרבי מסתכל לתוך המכונית שלו, ניגש אליה, ומוציא משם בקבוק יין שלם. ואז הוא אומר לכומר "אני לא מאמין! תראה! המכונית נהרסה כליל, ולבקבוק יין לא קרה כלום! בטח אלוהים רצה שנשתה לחיים את היין הזה לאות תודה שניצלנו!" הכומר אומר לו : "כן.. יכול להיות..", ואז הרבי פותח את הבקבוק, ניגש לכומר ונותן לו לשתות. הכומר שותה מהיין ומחזיר אותו לרבי. הרבי סוגר את הבקבוק ומניח אותו בצד. שואל אותו: "תגיד רבי, אתה לא מתכוון גם לשתות?" "לא, אני מעדיף לחכות למשטרה ! ! !"

frige

New member
הם גם הלכו להיסתפר

ביום א' הלך הכומר להסתפר אצל הספר השכונתי. כשהספר סיים, שואל אותו הכומר "כמה אני צריך לשלם לך?" ענה הספר, תשמע, אתה כומר, בכל זאת,בשבילך - בחינם, תודה... למחרת בבוקר הגיע הספר וראה על מפתן הדלת 100 דולר. הגיע השייח להסתפר. שלום שלום, הסתפר ושאל בנימוס כמה צריך לשלם. ענה הספר, תשמע, אתה שייח, בכל זאת,בשבילך - בחינם, תודה... למחרת בבוקר הגיע הספר וראה על מפתן הדלת 100 דולר. ביום השלישי הגיע הרבי להסתפר. שלום שלום, מסתפר, ושואל כמה עולה התספורת ענה הספר, בשבילך רבי - בחינם, תודה... למחרת הגיע הספר וראה 100 רבנים עומדים בתור מחוץ לדלת...

frige

New member
../images/Emo6.gif

גבר בוגד באישתו, מגיע אליו עורך דינו ואומר לו: "יש לי חדשות טובות וחדשות רעות" "תתחיל עם הטובות" אומר לו הבוגד אומר לו עו"ד: "אשתך מצאה תמונה ששווה מליון דולר" אומר הבוגד: "מעולה מה יכול להיות רע בזה?" עונה לו עורך הדין: "זו תמונה שלך עם המזכירה..."

frige

New member
מעט גסה

נפטרה כמה שנים אחר כך עלתה השמיימה ומתקבלת בשערי גן עדן על ידי המלאך גבריאל בזמן שהיא ממלאת טופסי קבלה ומששוחחת עם המלאך, היא שומעת צרחות כאב נוראיות. לשאלתה מה זה, אומר לה המלאך כי זה מישהו שהגיע לגן עדן לפניה ועכשיו קודחים לו חורים בגב לחיבור הכנפיים. האישה נרגעת וממשיכה בתהליך הקבלה. פתאום היא שומעת צרחות כאב נוספות, הפעם נוראיות עוד יותר. לשאלתה עונה המלאך כי עכשיו קודחים לאיש חור בגולגולת על מנת לחבר לו את ההילה. האישה מפסיקה ומודיעה למלאך גבריאל שהיא לא מעוניינת יותר להיות בגן העדן ומבקשת העברה מיידית לגהינום. אבל, אומר לה המלאך, בגהינום יאנסו אותך ויבצעו בך מעשי סדום. למה לך אומרת האישה: לזה יש לי כבר חורים מוכנים.

למעלה