ולמיאבי יש שני סינגלים חדשים

last day

New member
ולמיאבי יש שני סינגלים חדשים

וול י.....ש לי אותם הרבה זמן יחסית (יחסית =_=) אבל לא ראיתי שמישהו שלח הודעה נרגשת עם "אמג מיאבי עשה פיפי!! והוציא סינגל חדש!!" אז..... בין הרעש סביב SKIN הוציא מיאיבי שני סינגלים ולהם שני קליפים: קאבוקי בויז http://www.youtube.com/watch?v=Brp1oHEaKzk וול....בפעם הראשונה ששמעתי את השיר לא התלהבתי כלל, אבל אחרי אינספור פעמים בלופ (לא שמתי לב שבטעות לחצתי המון פעמים על מקש הQ [להבנת משתמשי הוינאמפ]) די התמכרתי עליו . UTETE IJANAIIIII TOKI IMASHOUUUUU (או שלא >_>) נאו ויזואליזם או בשמו היפני Sakihokoru Hana no Yoni http://www.youtube.com/watch?v=_KCRfFL27KQ| וול, לא התמכרתי כמו לקאבוקי בויז, ורק השיר מצא חן בעיני מ5:43 או משהו כזה (גם לא חרשתי עליו כמו קאבוקי בויז) השיר סימפטי, אני מחכה לתרגום הליריקס באופן יותר רשמי ואמין, וככה אוכל להבין יותר טוב את השיר (כי יכולת היפנית המעפנה שלי יכולה לתרגם רק בית בודד וכמה שורות ._.;) כמה נקודות: -לוקח זמן להתרגל ללוק הספק כושי ספק הומלסי ספק "מזה הדבר הזה?!" ,אך כשמתרגלים,מגלים מחדש את הסקסיות הבלתי ניתנת לריסון של מיאבי - מזה הקעקוע החדש שתקוע למיאבי על הסנטר? זה נראה כמו שאריות של רוטב ספגטי על הפרצוף שלו - למה מיאיב לא החליף בגדים בין שני הקליפים? (בהנחה שאפש לקרוא לזה בגדים) - למה מיאבי נטש את האקוסטית השחורה הכוסית שלו?! [כל השאלות הנ"ל ישארו בסוד עד שהרי געש יפליצו אוגרים] מסקנה: הייתי מוכרת את אח שלי בשביל לילה סוער "הכל כלול" עם מיאבי

last day

New member
אל תשימו לב למס' דקה שאמרתי שאהבתי

השיר לא חמש דקות ואין לי כוח לחפש את הזמן המדויק >.>;

Nurmidor

New member
את נאו ויזואליזם ראיתי כבר, אבל את קבוקי בויז

לא, אז תודה!!!!!!!!!!!!~~~ את שני השירים אהבתי, אבל עוד לא טרחתי להוריד (אולי כדאי שאני אעשה את זה, לבי-סיידס של מיאבי יש נטייה להיות SUGAR MADE!) אני דווקא ממש אוהבת את הסגנון החדש של מיאבי, כל כך חמוד X3 לאחרונה הרגשתי שהוא "מתמתן" ונהיה משעמם יותר, אז אני שמחה שהוא חוזר לסגנון האנרגטי-סמי-פסיכוטי שלו. וממש לא נראה לי שזה קעקוע, הוא סתם קשקש לעצמו MYV על הפנים
זה גם לא היה שם בהופעה של סקין, אני חושבת..

last day

New member
ממה שאני חושבת שראיתי כתוב לו על הסנטר

ניו ויזואליזם, כנראה למטרת הקליפ את ניו ויזואליזם לא יצא לי למצוא בפורמט MP3 (שלא תגידו שאני מדברת על הורדות) וכן, זה נחמד שהוא חזר לסגנון הפסיכוטי-מוזר שלו אחרי תקופה של יובש. מה שהפריע לי בשירים שלא היה לי את הקליק כמו בשירים אחרים, הייתי צרכה להקשיב כמה פעמים כדי להתמכר. הו וול, אולי זה כי אני תקועה ב"מיאבי!!! תחזור לתקופת המיאביזם!! אעהה!!!!"

Nurmidor

New member
אני חושבת שזה חלק מהתוספות שיער XD

(hair extensions כאילו. יו, למה המשמעות נשמעת לי כל כך שונה בעברית? Oם וזה אותו דבר) והאתר שלו עודכן שוב. איזה עיצוב נהדר ;__; ובכלל לא ידעתי שיש אותו גם באנגלית עכשיו.

last day

New member
מאז שהוא הופיע בלגונה הזה בארהב האתר באנגלית

^.^ העיצוב יפה בהחלט

למעלה