ולתמונות מחג שלנו

dafgol

New member
אני יודעת....גמנחנו רצינו....

איזה יופי , נראה ממש כיף , רצינו לנסוע לחיפה גם , רק חששנו שיהיה חם מידי וצפוף מידי , במיוחד להריונית שכמותי ול
שלנו (בן שנתיים וחצי ומשתולל בשביל 8 זאטוטים ). חשבנו לנסוע לשם בשישי אחה"צ - את יודעת אם עוד יהיה שם משהו ? וכמובן שאח"כ צריך מיץ תותים בכאמל . שמחה שנהנתם ומנצלת ת'זדמנות לעוד
על הדרך

אירגנתי לך קישור

עדיף ליסוע אחה"צ אנחנו הינו בבוקר וחזרנו שרופים!! קחי בחשבון שהמוצגים הם לאורך הטיילת כך שצריך להגיע עם אנרגיה להליכה אנחנו היינו אתמול בבוקר, כך שזה כמו יום שישי כזה, לא היה צפוף אבל היו הרבה אנשים. לפי הפרסום זה עד ה-18 בחודש......כנסי לקישור יש שם את כל הפרטים

dafgol

New member
חזרנו מהחגיגות בנהלל ../images/Emo172.gif

היה ממש יפה ומהנה לנו הגדולים ולקטנים בכלל...חבל"ז....הבן שלי לא מפסיק לדבר על טרקטורים סוסים וקש , והוא רק בן שנתיים וחצי
לי זה בכלל סגירת מעגל , כל ילדותי כל שנה חגגנו בנהלל בשבועות ועכשיו מחדשת את המסורת עם הדור השלישי. ( אמא שלי התחנכה בנהלל , אני למדתי ביסודי בנהלל כי גרנו בבסיס ועכשיו עם הבן
טוב חלאס פטפטת.....הנה התמונות...תהנו....

dafgol

New member
אז נסחפתי קצת.....צטערת.....

יש עוד תמונות אבל מספיק.....

הי יקירתי, איך את מרגישה?

התגעגעתי אז חזרתי. היה כייף. חזרנו אבל נורא עייפים. חבל שפספסנו את כל החגיגות באיזור. רגילים כבר לבלות איתכם בחג הזה. אבל בזכות התמונות שלך משלימה קצת את החסר.

dafgol

New member
ברוכים השבים לארץ ../images/Emo24.gif

איך היה? שלחתי לך לעבודה תמונות של בר
ומצרפת לפה אחת...חשיפה ראשונה של הברבור שלי

chenwest

New member
אויי ליייי

הוא כזה מתוק
(סורי יש לי אובססיה לילדים קטנים
) בן כמה הוא?

dafgol