ומה בנוגע להלבשה תחתונה?

אורלי41

New member
ומה בנוגע להלבשה תחתונה?../images/Emo108.gif

כולנו מתעסקות כל הזמן עם ההלבשה העליונה, בגד לארוע, בגד לריקוד וכדומה. מה לגבי הלבשה תחתונה? גם כשאנחנו נכנסות למיטה ובא להרגיש סקסית למרות שלא הכל מחוטב ובמידות שיל"ב רוצים להראות טוב....(יחסית). המבחר הגדול ביותר הוא עד cup c ו-d המבחר מצומצם לאללה. בד"כ יש צבעים שחור, לבן וצבע גוף.... באינטימה מצאתי קצת אך לא יותר מדיי. מה עם כותנות? בייבי דול? כל הקטעים הסקסים למיניהם? אשמח לשמוע המלצות מכן.... שנמשיך להנות מכל יום חדש שמגיע... וכדברי סקרלט הוארה... מחר יגיע יום חדש....

maymay

New member
היי אורלי, נעים להכיר ../images/Emo20.gif

מה אני אגיד לך? צודקת. באינטימה יש מה למצוא לפעמים אבל יותר בכיוון הכותנות, אבל מה בדבר חזיות, וביריות ותחתנוי תחרה תואמות? אני עדיין אל כירה אף חנות בארץ שמשווקת חזיות למידה D ומעלה שעושה חזיות סקסיות ולא מעיין אוהלים מבד קשיח בצבע גוף עם תחרה מתכערת ביותר. האמת היא שפעם שמעתי על איזו חנות ברמת אביב שמייבאת חזיות כאלו אבל המחיר... כל חזיה - משכנתא. אני משתמשת הרבה בתחתוני המייקרופייבר, הם נותנים לגוף צורה יפה והם נמתחים טוב לכל הצדדים D-: לגבי חזיות - יש לי סוג אחד שאני מקפידה לקנות, לא זוכרת את שמו כרגע, אבל הוא בדרך כלל מחזיק פחות מחצי שנה - מספר חודשים ואז שוב צריך משכורת בשביל 3 חזיות נורמליות...

Angel Of Tears

New member
אכן, חזיות זו בעיה קשה..

לי אישית יש מידה יחסית גדולה ואני לא מוצאת חזיות נורמליות שהן לא בצבעים שחור ולבן, או צבע מזעזע שאפילו בגיל 200 לא הייתי מוכנה ללבוש.. אני חייבת למצוא איזושהי חנות בה מוכרים במידות יותר גדולות מ-B ו-C ANGEL

ארינה

New member
יש חזיות גדולות

אני במידה DD90 מוצאת חזיות מהממות בצבעים כמו כתום, כחול, ירוק ובעצם כל מה שבא לי, סקסיות בטירוף, ויפייפיות. אני קונה אותן בחנויות של אפרודיטה שיש אותן בקניון הזהב, קניון רמת אביב, קניון חולון, קניון בת-ים ואם אני לא טועה יש גם ברעננה. קניתי בנובמבר 3 חזיות צרפתיות פשוט פיגוזיות בכתום, כחול ושחור, עם עצם שהן סקסיות בטירוף שבהחלט כדאי ורצוי להיכנס איתן למיטה. כל חזייה עלתה 330 ש"ח יקר אבל שווה את ההשקעה. יש להן גם תחתונים תואמים עד מידה 46 או 48 לא זוכרת בדיוק.....

lital_f

New member
אני חושבת שהתכוונת ל"מירל"

יש שתי חנויות: אחת ברמת אביב ואחת ברמת השרון. שמעתי עליהם מזמן ורק כשהחזיות מ"מרקס&ספנסר" התמרטטו לי כבר לגמרי, החלטתי לנסות. אז הגעתי לחנות שברמת השרון, לאחר שקבעתי תור מראש, המוכרת היתה נחמדה להפליא ואחרי שעה של מדידות נינוחות ונעימות קניתי שלוש חזיות. ולא לקחתי משכנתא! הזולה מביניהן עלתה פחות מ-200 שקל והיקרה קצת יותר מ-300. והן מקסימות והן סקסיות והן צבעוניות והן מגיעות גם במידות של F ו-G. אני יודעת שזה נשמע כמו פרסומת, אבל אני חושבת ששווה לנסות...

keren1

New member
צריך לקבוע תור מראש? אי אפשר סתם לה

להגיע? אפשר לשלוח לי באישי פרטים (טל וכו´)

lital_f

New member
עדיף לקבוע תור מראש כי...

אז תקבלי את מלוא תשומת הלב. אני כבר הולכת לחפש את הפרטים (טלפון וכתובת) ולשלוח לך מסר.

tttm

New member
יש פיתרון לא צריך ללכת לחנות

אנו באות אליך הביתה עם כל הדגמים והמידות 09 8820720מיכל

אולי את מדברת על "בוטיק"?

אני במידה 85D, ומצאתי לאחרונה חזיות מהממות שמחזיקות את החזה בצורה הטובה ביותר- לדגם או לחברה קוראים "בוטיק".

lady_anne

New member
צרות של עשירים ../images/Emo8.gif

יש חברה צרפתית ששמה VALISERE: כל זוג תחתונים - משכנתא, וכל חזיה - וילה בכפר שמריהו א-ב-ל...שווה כל שקל. כל כך יפות שבא לבכות. אפשר להשיג בחנויות המובחרות, וכששאלתי אם יש CUP A המוכרת הסתכלה עלי כאילו אני הנוסע השמיני ואמרה "אנחנו מחזיקים רק C ומעלה". נסו ותהנו. נ.ב.

מי שעוד לא נחשפה למוצרים של דים

שתרוץ לחפש ומיד. דים היא פירמה צרפתית שמיובאת לארץ ע"י דלתא. אפשר למצוא במשביר לצרכן, גלארי, אינטימה וכו´. חזיות מדהימות שגם מעצבות יפה את החזה וגם נראות מקסים בעצמן (ונוחות- הכי חשוב) ותחתונים תואמים שווים ביותר. המחירים שווים ולא מוגזמים, אז קדימה.. למה אתן מחכות?

גם לי יש פתרון..

אורלי יקירתי, כל שיש לי לומר לך הוא שמצאתי פתרון לבעיה הזו לפני 3 שנים... ישנה חברה דיי גדולה בשם ג´ק קובה, המייבאת לבנים משגעים מצרפת. בכל אופן, יש שם מדרים מדהימים שמצאימים לכל הגדלים (כמעט)... ואני יודעת שאני נשמעת כמו פרסומת לחנות, אבל תאמיני לי, הם שווים את המחיר. אני מקווה שתבתדקי את הנושא. ודרך אגב, חנות המפעל שלהם נמצאת בא.ת. חולון. שווה לבדוק.

shellyland

New member
יש גם בירושלים

"נובל" במרכז המסחרי של בית הכרם ועוד חנות, ששכחתי את שמה, ברחוב הילל למעלה, ליד בן אנד ג´ריז - שתיהן מתמחות בחזיות במידות גדולות. לגבי תחתונים - יש כמה דברים נחמדים ב"מתאים לי" ו"עונות". לגבי כותנות לילה, חלוקים, בייבי-דולים וכיו"ב - המצוקה קשה אשמח לשמוע הצעות. בד"כ, אםם כבר יש משהו, זה לנשים עם חזה גדול, אך לא לכאלה עם חזה סביר וחלק-תחתון גדול.

ShirShir

New member
בנות..בנות..

לא שמעתן על חברת "טריומף" שמשווקת כמעט בכל החנויות?? יש להם דגמים מהממים!! מבחר צבעים.. סטים תואמים.. אפילו מימייזר.. פשוט ה - כ - ל!! :) אור ואהבה, שירשיר. אגב, ברכותיי על הפורום המוצלח!!

למעלה